Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Stafett 1. september 2019

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Edborg-Lilleås

Eiker OL

Eirik Brandtenborg

Modum OL

Isak Morken

Modum OL

101 104 109

Alexander Wigdal

Modum OL

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

Stian Brunes

Modum OL

Nora Brunes

Modum OL

Anna Brunes

Modum OL

Mariann Brunes

Modum OL

Jan Ole Morken

Modum OL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilje Hilleren

Eiker OL

19:53

Linnea Edborg-Lilleås

Eiker OL

18:23

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

22:57

200

Anastasia Mironava

Modum O-lag

16:49

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

22:45

+0:00

2.

Amanda Sørumshagen

Modum OL

29:21

+6:36

3.

Sofie Storhaug Molenaar

Modum OL

29:25

+6:40

4.

Arya Bottegård

Modum OL

32:37

+9:52

5.

Marina Sandvold

Eiker OL

37:52

+15:07

6.

Thora Alexandra Brynildsen

Eiker OL

52:31

+29:46

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

36:26

+0:00

2.

Nila Hilleren

Eiker OL

39:23

+2:57

3.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

45:57

+9:31

4.

Betlehem Hebteab

Modum OL

49:27

+13:01

5.

Synne Tenold Skistad

Eiker OL

51:26

+15:00

DNS

Martine Røkeberg

Eiker OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

43:27

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

44:19

+0:52

3.

Oda Opseth

Ringerike OL

1:02:45

+19:18

4.

Marte Eger

Kongsberg OL

1:03:54

+20:27

5.

Frida Hope

Modum OL

1:41:30

+58:03

DSQ

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

50:59

136 119 123 121 127 129 135 201

DSQ

Cathrine Sogn

Notodden OL

58:37

125

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jack Boström

Konnerud IL

14:17

Edvin Thorrud Brunes

Modum OL

21:59

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

22:47

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

22:03

+0:00

2.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

24:53

+2:50

3.

Aksel Klausen

Sturla, IF

25:26

+3:23

4.

Filip Molenaar

Modum OL

30:35

+8:32

5.

Mathis Renard

Kongsberg OL

30:36

+8:33

6.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

31:04

+9:01

7.

Ted Boström

Konnerud IL

31:33

+9:30

8.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

31:50

+9:47

9.

Jørgen Wiger

Modum OL

37:57

+15:54

10.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

43:33

+21:30

11.

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

55:15

+33:12

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

41:14

+0:00

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

42:49

+1:35

3.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

43:14

+2:00

4.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

44:11

+2:57

5.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

44:41

+3:27

6.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

46:04

+4:50

7.

Jon Strand

Kongsberg OL

47:36

+6:22

8.

Georg Knudsen Lund

Modum OL

47:40

+6:26

9.

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

50:51

+9:37

10.

Arne Biseth

Kongsberg OL

51:50

+10:36

11.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

52:42

+11:28

12.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

57:11

+15:57

DSQ

Ask Deol

Sturla, IF

1:38:24

119 127 128 129 135 201 200 100

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

50:53

+0:00

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Instanes

Sturla, IF

31:57

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Hilleren

Eiker OL

47:21

+0:00

2.

Celine Renard

Kongsberg OL

48:18

+0:57

DSQ

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

47:43

121 123 125 121 129 135

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Eiker OL

34:13

+0:00

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

34:15

+0:02

3.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

36:02

+1:49

4.

Trine Opseth

Ringerike OL

36:54

+2:41

5.

Stine Kaiser

Sturla, IF

45:20

+11:07

6.

Kristin Eger

Kongsberg OL

45:22

+11:09

DNS

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

56:04

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

54:46

+0:00

2.

Berit Grosvold

Eiker OL

57:57

+3:11

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

44:56

+0:00

2.

Robert Fredriksen

Notodden OL

56:26

+11:30

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Tonna

Ringerike OL

51:30

+0:00

2.

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

53:01

+1:31

3.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

56:24

+4:54

4.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

57:43

+6:13

5.

Joar T. Brunes

Modum OL

59:06

+7:36

6.

Stian Røkeberg

Eiker OL

1:10:36

+19:06

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Løe

Notodden OL

40:22

+0:00

2.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

42:39

+2:17

3.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

43:40

+3:18

4.

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

44:58

+4:36

5.

Lars Baklid

Konnerud IL

48:16

+7:54

6.

Jørn Myrland

Notodden OL

1:02:18

+21:56

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

34:20

+0:00

2.

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

34:57

+0:37

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Andersen

Eiker OL

40:05

+0:00

2.

Åmund Tonna

Eiker OL

46:15

+6:10

3.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

46:25

+6:20

4.

Kjell Grønhovd

Modum OL

47:14

+7:09

5.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

50:08

+10:03

6.

Svein Grønhovd

Modum OL

1:03:11

+23:06

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Thorrud Brunes

Modum OL

59:40

+0:00

2.

Lars Magnus Dalby

Modum OL

59:51

+0:11

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

+0:00

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

25:56

+0:00

2.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

37:46

+11:50

3.

David Hunstad

Konnerud IL

42:22

+16:26

4.

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

42:26

+16:30

5.

Lill Kristin Enger

Modum OL

1:10:30

+44:34

6.

Thorbjørn Enerhaugen

Modum O-lag

+0:0-56

DSQ

Grete Thorsby

Eiker OL

45:50

200

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Konnerud IL

39:42

+0:00

2.

Bjørnar Olsrød

Stokke IL

43:06

+3:24

3.

Jim Boström

Konnerud IL

57:06

+17:24

4.

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

1:02:05

+22:23

5.

May Ingela Hope

Modum OL

1:06:48

+27:06

6.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:12:43

+33:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2023, 20:08:08

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

113

Antall startet:

111