Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Tour de TrondheimDataeksport
Brikkesys.no

tour de trondheim 25. september 2010

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:24

+0:00

2.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

16:36

+0:12

3.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

18:39

+2:15

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:28

+3:04

5.

An-Elise Kvam

Freidig, SPK

24:37

+8:13

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Leik, IL

8:20

+0:00

2.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

9:26

+1:06

3.

Malin Sandstad

Freidig, SPK

10:36

+2:16

4.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

11:48

+3:28

5.

Jorunn Leithe

Selbu OK

12:01

+3:41

6.

Helga Stenvik

Byåsen IL

13:08

+4:48

7.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

14:49

+6:29

8.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:56

+8:36

DNS

Oda Ulvin Kvitvang

Frol IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

18:11

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig, SPK

18:16

+0:05

3.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:08

+0:57

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

19:08

+0:57

5.

Sigrid Pedersli

Trollelg, OL

20:25

+2:14

6.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

20:46

+2:35

7.

Anna Solberg

Trollelg, OL

20:50

+2:39

8.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

21:36

+3:25

9.

Rebecca Sætherhaug

Trollelg, OL

22:07

+3:56

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

22:48

+4:37

11.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

23:07

+4:56

12.

Ida Øien

Trollelg, OL

24:47

+6:36

13.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

28:28

+10:17

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

18:36

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

19:41

+1:05

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

23:31

+4:55

4.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

25:01

+6:25

5.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

25:02

+6:26

6.

Malene Hovdenak Sylte

Molde og Omegn IF

26:50

+8:14

7.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

27:01

+8:25

7.

Mari Overvik

Freidig, SPK

27:01

+8:25

9.

Pauline Bellingmo

Gaula, OL

27:22

+8:46

10.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

27:39

+9:03

11.

Tora Green Matberg

Frol IL

29:12

+10:36

12.

Mathea Gjeitnes

Molde og Omegn IF

29:50

+11:14

13.

Andrea Vindal

Wing OK

38:25

+19:49

14.

Kjersti Midtbø

Wing OK

41:26

+22:50

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

18:49

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

19:54

+1:05

3.

Marit Skoglund

Byåsen IL

20:18

+1:29

4.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK

23:14

+4:25

5.

Line H Stenersen

Nidarøst, OK

25:40

+6:51

DNS

Åsta Wibe

Frol IL

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Borge Hovi

NTNUI

22:20

+0:00

2.

Irene Bakken

Måren OK

30:04

+7:44

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Holmström

NTNUI

16:05

+0:00

2.

Helen Palmer

Wing OK

17:19

+1:14

3.

Hanne Sandstad

Freidig, SPK

17:45

+1:40

4.

Pavla Udrzalova

Wing OK

19:26

+3:21

5.

Kristin Haugskott

Trollelg, OL

20:37

+4:32

6.

Mari Angell-Petersen

Freidig, SPK

20:59

+4:54

7.

Inga Ekeberg Schjerve

NTNUI

21:29

+5:24

8.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

22:39

+6:34

9.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

23:53

+7:48

9.

Sølvi Fossøy

NTNUI

23:53

+7:48

11.

Mai Watson

NTNUI

24:00

+7:55

12.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

25:26

+9:21

13.

Marie Skåra

Skeidi,OK

27:18

+11:13

14.

Maria Rost

NTNUI

29:02

+12:57

15.

Lill Anett Grongan

NTNUI

50:29

+34:24

DSQ

Emily Wall

Wing OK

24:38

126

DNS

Maja Berger

Kristiansand OK

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig, SPK

19:27

+0:00

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

20:45

+1:18

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

22:28

+3:01

4.

Gro Eidsmo

Freidig, SPK

23:06

+3:39

5.

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

26:36

+7:09

6.

Elisabeth Sæthre

Freidig, SPK

27:19

+7:52

7.

Tone Almås

Leik, IL

28:42

+9:15

8.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

31:56

+12:29

9.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

57:41

+38:14

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

25:01

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

25:31

+0:30

3.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

25:35

+0:34

4.

Ellen Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

49:33

+24:32

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

10:20

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig, SPK

14:23

+4:03

3.

Martin Selmer

Freidig, SPK

18:21

+8:01

4.

Jonas Grønli

Freidig, SPK

20:21

+10:01

DSQ

Vegard Kittilsen

Freidig, SPK

15:35

125

DSQ

Kristian Fredrik Lynum

Freidig, SPK

30:38

38 135 131 136

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

7:53

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

9:22

+1:29

3.

Adrian Opheim

Freidig, SPK

10:38

+2:45

4.

Jonas Unsgård

Leik, IL

11:44

+3:51

5.

Anders Haugskott

Trollelg, OL

13:51

+5:58

6.

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

14:04

+6:11

7.

Odin Løvås

Freidig, SPK

17:01

+9:08

DNS

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

Klasse: H 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:25

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

17:50

+0:25

3.

Olav Remmen

Trollelg, OL

18:13

+0:48

4.

Øystein Krogstie

Freidig, SPK

18:31

+1:06

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

19:28

+2:03

6.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:47

+2:22

7.

Mikkel Flått

Byåsen IL

20:12

+2:47

8.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

21:48

+4:23

9.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

22:26

+5:01

10.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

22:35

+5:10

11.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

24:35

+7:10

12.

Johannes Midtbø

Wing OK

25:03

+7:38

13.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

26:00

+8:35

14.

Einar Keiserås

Leik, IL

26:30

+9:05

15.

Ottar Østvik

Wing OK

26:59

+9:34

16.

Martin Løvås

Nidarøst, OK

30:26

+13:01

17.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

31:10

+13:45

18.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

32:10

+14:45

19.

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

33:42

+16:17

DNS

Asbjørn Midtbø

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

17:40

+0:00

2.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

17:41

+0:01

3.

Andreas Sølberg

Leik, IL

17:44

+0:04

4.

Jonas Ressem

Frol IL

18:18

+0:38

5.

Kristian Øien

Trollelg, OL

18:30

+0:50

6.

Vegard Ressem

Frol IL

18:42

+1:02

7.

Paul Sirum

Frol IL

18:59

+1:19

8.

Trond Einar Pedersli

Trollelg, OL

19:36

+1:56

9.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

20:10

+2:30

10.

Terje Sørgård

Byåsen IL

20:54

+3:14

11.

Bendik Standal

Byåsen IL

20:57

+3:17

12.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

21:04

+3:24

13.

Mattis Holt

Freidig, SPK

21:26

+3:46

14.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

21:54

+4:14

15.

Ivar Wibe

Frol IL

22:55

+5:15

16.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

23:02

+5:22

17.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

24:00

+6:20

18.

Ola Keiserås

Leik, IL

24:18

+6:38

19.

Vegard Hassel

Malvik IL

25:52

+8:12

20.

Johannes Svendsen

Trollelg, OL

27:00

+9:20

21.

Torgeir Leithe

Selbu OK

27:17

+9:37

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Wing OK

17:32

+0:00

2.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

18:11

+0:39

3.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

18:50

+1:18

4.

Magnus Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

25:57

+8:25

DNS

Magnus Overvik Gilde

Freidig, SPK

DNS

Andreas Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Sande Gullord

Gjø-Vard OL

15:50

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

Porsgrunn OL

17:36

+1:46

3.

Stig Rune Holberg

Skøynar, OK

18:19

+2:29

4.

Øyvind Enger

NTNUI

18:23

+2:33

5.

Vegard Blomseth Johnsen

Ås-UMB Orientering

20:31

+4:41

DNS

Torkil Eide Solstad

Tyrving, IL

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK

14:06

+0:00

2.

Lars Skjeset

NTNUI

14:29

+0:23

3.

Chris Forne

Wing OK

14:40

+0:34

4.

Martin Hoset

NTNUI

15:18

+1:12

5.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

15:23

+1:17

6.

Tomas Udrzal

Wing OK

15:29

+1:23

7.

Trond Strandberg

NTNUI

16:59

+2:53

8.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

17:14

+3:08

9.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

17:15

+3:09

10.

Pål Kittilsen

Freidig, SPK

17:41

+3:35

11.

Robert Nyhus

OK Fjell

18:59

+4:53

12.

Petter Reinemo

NTNUI

19:23

+5:17

13.

Snorre Hansen

Byåsen IL

19:31

+5:25

14.

Alastair Brunton

Wing OK

19:35

+5:29

15.

Rok Mocnik

NTNUI

20:00

+5:54

16.

Roar Skulbørstad

Trollelg, OL

20:29

+6:23

17.

Olle Malmring

Freidig, SPK

20:41

+6:35

18.

øivind Aunøien

OK Fjell

21:13

+7:07

19.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

22:07

+8:01

20.

Eirik Marthinsen

NTNUI

24:54

+10:48

21.

Brage Keiserås

Leik, IL

25:08

+11:02

DSQ

Espen Stornes

Kristiansand OK

DNS

Trygve Olsen

NTNUI

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig, SPK

16:21

+0:00

2.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

17:10

+0:49

3.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

19:21

+3:00

4.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

20:07

+3:46

5.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

21:36

+5:15

6.

Øystein Grøvlen

Nidarøst, OK

21:48

+5:27

7.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

21:53

+5:32

8.

Terje Schjølberg

Røros IL

21:56

+5:35

9.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

23:18

+6:57

10.

Agnar Renolen

Wing OK

23:37

+7:16

11.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

23:42

+7:21

12.

Stein Ove Østvik

Wing OK

26:22

+10:01

13.

Per Erik Kvam

Freidig, SPK

37:53

+21:32

DSQ

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

20:11

38

DNS

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

Trollelg, OL

20:40

+0:00

2.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

20:54

+0:14

3.

Geir Owren

Freidig, SPK

22:53

+2:13

4.

Terje Kanstad

Wing OK

23:40

+3:00

5.

Morten Skoglund

Byåsen IL

26:58

+6:18

6.

Tor Lunde

Malvik IL

28:28

+7:48

7.

Rune M Holt

Freidig, SPK

39:33

+18:53

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

21:00

124

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

22:51

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

25:34

+2:43

3.

Leidulv Vinje

Nidarøst, OK

26:09

+3:18

4.

Tore Angell-Petersen

Freidig, SPK

27:05

+4:14

5.

Rolf Karset

Steinkjer OK

29:06

+6:15

DSQ

Torleif Stephansen

Nidarøst, OK

26:18

123

DSQ

Helge Revhaug

Ringerike OL

27:55

122 123

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

33:21

36 37 38 120 121 122 123 124 125 127 150

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

29:52

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig, SPK

9:03

+0:00

2.

Frida Haugskott

Trollelg, OL

9:09

+0:06

3.

Mikkel Holt

Freidig, SPK

10:06

+1:03

4.

Anna Renolen

Wing OK

11:15

+2:12

5.

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

15:15

+6:12

6.

Oscar Tangvold

Freidig, SPK

15:27

+6:24

7.

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

15:28

+6:25

8.

Ane Malene Kolstad

Freidig, SPK

15:30

+6:27

9.

Laurits Time

Freidig, SPK

15:31

+6:28

10.

Nikolai Renolen

Wing OK

18:14

+9:11

11.

Charlotte Sætherhaug

Trollelg, OL

18:37

+9:34

12.

Emil Grønli

Freidig, SPK

22:47

+13:44

13.

Ella Sandstad

Freidig, SPK

24:13

+15:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2010, 20:38:32

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

216

Antall startet:

204