Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell Stafett 4. september 2019

Klasse: Stafett

1.

IL Leik 1

 

59:16

 

1

Oskar Andren

17:25

1.

17:25

1.

2

Ådne Sundet

24:46

3.

42:11

1.

3

Andreas Sølberg

17:05

1.

59:16

1.

2.

OL Trollelg 1

 

1:02:18

 

1

Kristin Haugskott

19:56

2.

19:56

2.

2

Frode Haugskott

22:55

1.

42:51

2.

3

Anders Haugskott

19:27

2.

1:02:18

2.

3.

Melhus 1

 

1:08:56

 

1

Johannes Lerli

22:24

3.

22:24

3.

2

Hege Solhjem Melhuus

23:23

2.

45:47

3.

3

Audun Bakk

23:09

4.

1:08:56

3.

4.

Melhus 3

 

1:13:00

 

1

Stein Ivar Foss

22:42

4.

22:42

4.

2

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

27:40

5.

50:22

4.

3

Atle Pedersen

22:38

3.

1:13:00

4.

5.

Melhus 2

 

1:20:23

 

1

Erik Bakk

24:24

5.

24:24

5.

2

Trine Sunnset

28:51

8.

53:15

5.

3

Martin Melhuus

27:08

8.

1:20:23

5.

6.

Orkanger IF 3

 

1:21:07

 

1

Tore Kanestrøm

25:32

6.

25:32

6.

2

Øivind Østeggen

28:35

6.

54:07

6.

3

Jan Egil Ruud

27:00

7.

1:21:07

6.

7.

IL Leik 2

 

1:21:49

 

1

Henriette Bakken

27:30

9.

27:30

9.

2

Anne Kari Stubsjøen

28:39

7.

56:09

7.

3

Svein Olav Åmot

25:40

6.

1:21:49

7.

8.

IL Leik 3

 

1:28:05

 

1

Joar Arvid Krognes

29:59

11.

29:59

11.

2

Asbjørn Bjerkenås

33:00

12.

1:02:59

11.

3

Runar Krognes

25:06

5.

1:28:05

8.

9.

IL Leik 5

 

1:28:06

 

1

Anders Estenstad

25:58

7.

25:58

7.

2

Inger Høgsteggen Bakken

32:59

11.

58:57

9.

3

Oddbjørn Syrstad

29:09

9.

1:28:06

9.

10.

Børsa-Orkanger IF 2

 

1:28:08

 

1

Anders Solstad

29:29

10.

29:29

10.

2

Kari Moa Solstad

26:59

4.

56:28

8.

3

Mette Moa

31:40

12.

1:28:08

10.

11.

Melhus 4

 

1:34:12

 

1

Ingrid Opedal

31:54

13.

31:54

13.

2

Jan Petter Opedal

29:53

9.

1:01:47

10.

3

Eivind Bakk

32:25

13.

1:34:12

11.

12.

Melhus 5

 

1:42:37

 

1

Kristin Lerli

39:47

16.

39:47

16.

2

John Lerli

31:30

10.

1:11:17

13.

3

Kåre Onsøyen

31:20

11.

1:42:37

12.

13.

IL Leik 4

 

1:45:30

 

1

Ole Blækkan

34:44

15.

34:44

15.

2

Sigmund Fredriksen

39:54

14.

1:14:38

14.

3

Gisle Berg

30:52

10.

1:45:30

13.

14.

Børsa-Orkanger IF 4

 

2:01:13

 

1

Ola Skorstad

31:24

12.

31:24

12.

2

Rina Marie Ruud

36:05

13.

1:07:29

12.

3

Ann Karin Evjen

53:44

14.

2:01:13

14.

15.

OL Gaula 1

 

1:52:35

 

1

Hallgeir Øian

27:05

8.

27:05

8.

2

Hanna Øian

1:25:30

15.

1:52:35

15.

DSQ

Børsa-Orkanger IF 1

 

1:37:38

 

1

Jan P. Hegdal

34:01

14.

34:01

14.

2

Allison Hegdal

29:06

.

0:00

.

DSQ

3

Ola Neraune

34:31

.

0:00

.

Klasse: Individuell Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Seehuus

Melhus IL

29:41

+0:00

14:00

2.

Nils Bakken

Gaula OK

32:02

+2:21

15:06

3.

Trine Aas

Melhus

42:33

+12:52

20:04

4.

Steinar Seehuus

Melhus IL

43:06

+13:25

20:19

5.

Johannes Halvorsrud

Melhus

1:38:35

+1:08:54

46:30

Klasse: Individuell Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Opland

Børsa-Orkanger IF

24:55

+0:00

13:06

2.

Åshild Rian Opland

Børsa-Orkanger IF

24:57

+0:02

13:07

3.

Anita Døhl

Melhus IL

29:06

+4:11

15:18

3.

Eli Aasland

Melhus IL

29:06

+4:11

15:18

5.

Kristin Sølberg

IL Leik

30:20

+5:25

15:57

6.

Sigurd Schrøder

Melhus

33:45

+8:50

17:45

7.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

41:26

+16:31

21:48

8.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

41:45

+16:50

21:58

9.

Hanne Døhl

Melhus IL

41:52

+16:57

22:02

10.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

41:56

+17:01

22:04

11.

Siv Høgsteggen

IL Leik

42:09

+17:14

22:11

12.

Vibeke Ludvigsen

IL Leik

42:18

+17:23

22:15

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Seehuus

Melhus IL

34:34

23:11

Sanna Seehuus

Melhus IL

27:00

18:07

Ebba Bredland

Melhus IL

27:19

18:20

Isak Minde Sætre

IL Leik

25:03

16:48

Eli Minde

IL Leik

25:02

16:48

Erlend Schrøder

Melhus IL

23:23

15:41

Kai Amundsen

Melhus IL

23:32

15:47

Jon Magnus Ruud

Børsa-Orkanger IF

20:05

13:28

Mari Kanestrøm

Børsa-Orkanger IF

20:13

13:34

Brage Kanestrøm

Børsa-Orkanger IF

29:35

19:51

Astrid Gangås Berdal

Børsa-Orkanger IF

20:17

13:36

Signe Holm Klemmetvoll

Melhus IL

28:36

19:11

Julie Solberg Qvenild

Melhus IL

28:39

19:13

Håvard Qvenild

Melhus IL

18:28

12:23


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2019, 20:27:56

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

78

Antall startet:

78