Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim 26. september 2010

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

21:54

Anna Renolen

Wing OK

30:25

An-Elise Kvam

Freidig, SPK

20:52

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

18:46

Randi Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

59:03

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

21:04

Ane Marte Vatn

Frol IL

18:42

Ane Hals Stensrud

Trollelg, OL

26:25

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

28:02

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

24:52

Jorunn Leithe

Selbu OK

24:55

Helga Stenvik

Byåsen IL

24:19

Oda Fossum

Freidig, SPK

19:29

Ragnhild Eide

Byåsen IL

17:29

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

20:40

Andrine Viken

Byåsen IL

26:04

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

23:45

Eldrid Bratsberg

Wing OK

25:19

Oda Ulvin Kvitvang

Frol IL

32:02

Line Sølberg

Leik, IL

17:09

Malin Sandstad

Freidig, SPK

21:25

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

15:04

DSQ

Iris Mæhlumsveen

Byåsen IL

29:02

122 123 33 124 139

DNS

Ane Lucie Sjøvold Sundal

Byåsen IL

Klasse: D 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Opøien

Trollelg, OL

15:26

Martine Klock Fleten

Wing OK

18:39

Pernille Opheim

Freidig, SPK

16:37

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

19:52

Eivor Hellesnes Molden

Freidig, SPK

15:24

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

19:24

Andrea Skog

Wing OK

16:44

DNS

Hanne Tørum Haugerud

Nidarøst, OK

Klasse: D 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

27:52

+0:00

Klasse: D 13- N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mie Karoline Løvseth

Trollelg, OL

16:52

74

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

24:45

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

24:57

+0:12

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

25:54

+1:09

4.

Frida Sæther

Freidig, SPK

26:45

+2:00

5.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

30:08

+5:23

6.

Sigrid Pedersli

Trollelg, OL

32:06

+7:21

7.

Anna Solberg

Trollelg, OL

32:52

+8:07

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

34:54

+10:09

9.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

39:50

+15:05

10.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

41:27

+16:42

11.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

45:11

+20:26

12.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

48:57

+24:12

13.

Øien Ida

Trollelg, OL

52:44

+27:59

14.

Ragnhild Vada Grønlie

Stjørdals-Blink Orientering

57:32

+32:47

DNS

Rebecca Sætherhaug

Trollelg, OL

DNS

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

DNS

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

39:26

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

44:07

+4:41

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

54:39

+15:13

4.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

55:19

+15:53

5.

Mathea Gjeitnes

Molde og Omegn IF

56:28

+17:02

6.

Andrea Vindal

Wing OK

58:42

+19:16

7.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:31

+22:05

8.

Malene Hovdenak Sylte

Molde og Omegn IF

1:02:01

+22:35

9.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

1:03:24

+23:58

10.

Mari Overvik

Freidig, SPK

1:06:10

+26:44

11.

Elisabeth Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

1:27:01

+47:35

12.

Kjersti Midtbø

Wing OK

1:27:37

+48:11

13.

Astrid Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

1:33:05

+53:39

DSQ

Tora Green Matberg

Frol IL

1:10:46

104 138 139

DNS

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

DNS

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

DNS

Pauline Bellingmo

Gaula, OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Palmer

Wing OK

1:33:39

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

1:44:52

+11:13

3.

Pavla Udrzalova

Wing OK

1:45:52

+12:13

4.

Marit Skoglund

Byåsen IL

1:46:59

+13:20

5.

Ina Catharina Storroonning

Byåsen IL

1:54:57

+21:18

6.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK

2:00:57

+27:18

7.

Sølvi Fossøy

NTNUI

2:01:00

+27:21

8.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

2:05:51

+32:12

9.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

2:06:06

+32:27

10.

Silje Borge Hovi

NTNUI

2:06:28

+32:49

11.

Line H Stenersen

Nidarøst, OK

2:09:31

+35:52

DSQ

Irene Bakken

Måren OK

2:48:48

116 117 118 116 119 88 116

DNS

Maja Berger

Kristiansand OK

DNS

Sigrid Videm

NTNUI

DNS

Mari Angell-Petersen

Freidig, SPK

Klasse: D 17- K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

36:05

+0:00

2.

Inga Ekeberg Schjerve

NTNUI

40:20

+4:15

3.

Solveig Angel-Petersen

Freidig, SPK

42:29

+6:24

4.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

44:07

+8:02

5.

Kirsti Bjørgum Valås

Byåsen IL

46:59

+10:54

6.

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

49:34

+13:29

7.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

54:42

+18:37

8.

Astrid Johansen

Stjørdals-Blink Orientering

1:14:58

+38:53

9.

Rita Høle Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

1:17:46

+41:41

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig, SPK

50:34

+0:00

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

52:53

+2:19

3.

Tone Almås

Leik, IL

1:03:03

+12:29

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

1:05:08

+14:34

5.

Elisabeth Sæthre

Freidig, SPK

1:05:13

+14:39

6.

Randi Jensen

Frol IL

1:05:26

+14:52

7.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:11:46

+21:12

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:00:06

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:00:32

+0:26

3.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

1:06:05

+5:59

4.

Ingrid Angel Petersen

Freidig, SPK

1:25:17

+25:11

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig, SPK

1:13:09

+0:00

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

16:46

Even Michelsen

Byåsen IL

14:36

Ole Andreas Brækken

Byåsen IL

16:07

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

15:48

Kristian Gåsø

Freidig, SPK

13:40

Lars Sandstad

Freidig, SPK

17:41

Vegard Kittilsen

Freidig, SPK

15:30

Hans Jørgen Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

21:17

Einar Eide

Byåsen IL

16:55

Martin Selmer

Freidig, SPK

20:16

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

13:10

Sondre Tveit

Trollelg, OL

27:09

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:24

139

DNS

Petter Lien

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

16:08

Adrian Opheim

Freidig, SPK

22:08

Odin Løvås

Freidig, SPK

27:42

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

18:15

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

15:40

Birk Gravdahl

Wing OK

24:30

Jostein Børset Sundet

Byåsen IL

41:06

Even Svegård Bye

Byåsen IL

27:46

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

17:41

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

20:44

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

22:32

Anders Haugskott

Trollelg, OL

18:07

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

40:40

Klasse: H 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

17:44

Asbjørn Sørensen

Trollelg, OL

16:58

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

14:05

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

13:57

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

26:55

+0:00

2.

Olav Remmen

Trollelg, OL

27:03

+0:08

3.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

27:09

+0:14

4.

Øystein Krogstie

Freidig, SPK

28:10

+1:15

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

28:10

+1:15

6.

Brage Jørum

Byåsen IL

28:32

+1:37

7.

Mikkel Flått

Byåsen IL

31:40

+4:45

8.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

31:59

+5:04

9.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

32:36

+5:41

10.

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

32:44

+5:49

11.

Anders Israelsson

Skøynar, OK

33:35

+6:40

12.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

37:46

+10:51

13.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

39:15

+12:20

14.

Preben Antonsen

Byåsen IL

39:22

+12:27

15.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Freidig, SPK

41:53

+14:58

16.

Einar Keiserås

Leik, IL

46:01

+19:06

17.

Johannes Midtbø

Wing OK

47:31

+20:36

18.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

47:46

+20:51

19.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

48:24

+21:29

20.

Pascal Egli

NTNUI

54:43

+27:48

21.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

57:20

+30:25

22.

Martin Løvås

Nidarøst, OK

1:00:16

+33:21

23.

Ottar Østvik

Wing OK

1:01:19

+34:24

24.

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

1:23:09

+56:14

DSQ

Torbjørn Lunde

Malvik IL

1:21:00

123 73 34

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

30:13

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

30:28

+0:15

3.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

30:42

+0:29

4.

Jonas Ressem

Frol IL

31:07

+0:54

5.

Andreas Sølberg

Leik, IL

31:09

+0:56

6.

Vegard Ressem

Frol IL

31:16

+1:03

7.

Øien Kristian

Trollelg, OL

31:41

+1:28

8.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

33:11

+2:58

9.

Terje Sørgård

Byåsen IL

35:08

+4:55

10.

Mattis Holt

Freidig, SPK

36:57

+6:44

11.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

37:25

+7:12

12.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

37:47

+7:34

13.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

38:26

+8:13

14.

Ola Keiserås

Leik, IL

40:52

+10:39

15.

Ivar Wibe

Frol IL

48:54

+18:41

16.

Vemund Sjøvold Sundal

Byåsen IL

50:01

+19:48

17.

Johannes Svendsen

Trollelg, OL

50:10

+19:57

18.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

52:25

+22:12

19.

Robin Kjelaas

Malvik IL

52:46

+22:33

20.

Vegard Hassel

Malvik IL

55:40

+25:27

20.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

55:40

+25:27

22.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:05:10

+34:57

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chris Forne

Wing OK

1:11:26

+0:00

2.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

1:11:43

+0:17

3.

Stig Rune Holberg

Skøynar, OK

1:20:35

+9:09

4.

Pål Kittilsen

Freidig, SPK

1:20:55

+9:29

5.

Tomas Udrzal

Wing OK

1:21:36

+10:10

6.

Hans Petter Mathisen

Porsgrunn OL

1:25:44

+14:18

7.

Sondre Sande Gullord

Gjø-Vard OL

1:26:34

+15:08

8.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

1:28:14

+16:48

9.

Øivind Aunøien

OK Fjell

1:31:03

+19:37

10.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

1:31:38

+20:12

11.

Robert Nyhus

OK Fjell

1:33:52

+22:26

12.

Roar Skulbørstad

Trollelg, OL

1:34:46

+23:20

13.

Vegard Blomseth Johnsen

Ås-UMB Orientering

1:37:44

+26:18

14.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:38:02

+26:36

15.

Torkil Eide Solstad

Tyrving, IL

1:46:51

+35:25

16.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

1:47:25

+35:59

17.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:49:20

+37:54

18.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:51:32

+40:06

19.

Rok Mocnik

NTNUI

2:11:43

+1:00:17

20.

Andreas Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

2:14:27

+1:03:01

21.

Magnus Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

2:32:44

+1:21:18

DSQ

Olle Malmring

Freidig, SPK

15:36

161 162 163 164 165 166 32 167 168 32 169 170 3...

DSQ

Øyvind Enger

NTNUI

1:14:52

166 32 167 168 32 169 170 32 101 104 34

DNS

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Sindre Johannessen

Wing OK

DNS

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

DNS

Trond Strandberg

NTNUI

Klasse: H 17- K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

Leik, IL

45:18

+0:00

2.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

55:44

+10:26

3.

Agnar Renolen

Wing OK

59:04

+13:46

4.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:05:49

+20:31

5.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:07:56

+22:38

6.

Arve Hamar

Freidig, SPK

1:10:23

+25:05

134 135 136 108 137 104 138 139

7.

Anders Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

1:18:29

+33:11

DSQ

Andreas Nordstrand

Freidig, SPK

2:07:23

31 130 131 132 133 164 34

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:08:16

+0:00

2.

Bjørnar Lynum

Freidig, SPK

1:09:54

+1:38

3.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

1:10:12

+1:56

4.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

1:20:06

+11:50

5.

Frode Haugskott

Trollelg, OL

1:24:25

+16:09

6.

Øystein Grøvlen

Nidarøst, OK

1:30:10

+21:54

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:30:28

+22:12

8.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:31:23

+23:07

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

1:32:14

+23:58

10.

Oyvind Schjelderup

Freidig, SPK

1:33:10

+24:54

11.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

1:33:15

+24:59

12.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:34:10

+25:54

13.

Stein Ove Østvik

Wing OK

1:36:42

+28:26

14.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:40:28

+32:12

15.

Terje Schjølberg

Røros IL

1:40:37

+32:21

16.

Per Erik Kvam

Freidig, SPK

1:58:59

+50:43

DSQ

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

1:19:29

116 117 118 116 119 88 116

DNS

Arvid Mølnvik

Freidig, SPK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

1:01:12

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig, SPK

1:05:37

+4:25

3.

Terje Kanstad

Wing OK

1:12:01

+10:49

4.

Morten Skoglund

Byåsen IL

1:13:30

+12:18

5.

Rune M Holt

Freidig, SPK

1:30:20

+29:08

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:31:19

+30:07

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

40:07

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

40:12

+0:05

3.

Tore Angell-Petersen

Freidig, SPK

42:29

+2:22

4.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

47:04

+6:57

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

58:04

+17:57

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

45:53

34

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

1:06:48

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nikolai Renolen

Wing OK

36:03

Frida Opheim

Freidig, SPK

16:23

Dina Reitan

Freidig, SPK

22:36

Kristine Gjersvold Haug

Freidig, SPK

16:11

Tuva Bjerkan

Byåsen IL

23:08

Marie Longva

Byåsen IL

17:16

Henrik Braathen

Wing OK

26:20

Silje Nissen

Freidig, SPK

26:02

Maren Viken

Byåsen IL

23:19

Hugdahl Fredrik

Byåsen IL

21:40

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

31:03

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

25:55

Mikkel Holt

Freidig, SPK

19:42

Kristiane Mo

Wing OK

17:01

Ella Sandstad

Freidig, SPK

35:12

Sebastian Bjerkan

Wing OK

17:46

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

22:19

Sverre Johansen

Freidig, SPK

18:49

Per Magnus Reitan

Freidig, SPK

27:10

Matias Nissen

Freidig, SPK

18:47

Oskar Gåsø

Freidig, SPK

15:04

Ine Tonette Hagen

Trollelg, OL

27:39

Charlotte Sætherhaug

Trollelg, OL

18:48

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

16:56

Elise Ye Lunde

Malvik IL

39:44

Una Kittilsen

Freidig, SPK

31:01

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

22:10

Jonas Grønli

Freidig, SPK

15:42

Marte Skog

Wing OK

18:01

Tale Tannvik Skei

Freidig, SPK

23:14

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

25:02

Frida Haugskott

Trollelg, OL

15:20

Heidi Krogh

Trollelg, OL

31:31

Jonas Vindal

Wing OK

15:44

Jo Even Kolstad

Freidig, SPK

14:15

Ane Malene Kolstad

Freidig, SPK

26:05

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

24:16

Ingrid Sofie Melting Haugskott

Trollelg, OL

34:51

Sigurd Braathen

Wing OK

31:46

Hedda Skog

Wing OK

18:24

Ingrid Jensås

Trollelg, OL

19:52

Tora Kittilsen

Freidig, SPK

34:52

Håvard Woie Alstadheim

Stjørdals-Blink Orientering

26:36

Marius R. Brekken

Stjørdals-Blink Orientering

19:29

Kristin Tveit

Trollelg, OL

37:06

Hedda Hoff Hagen

Wing OK

14:26

Laurits Time

Freidig, SPK

21:15

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

20:34

Solveig Sæternes

Byåsen IL

22:17

Egil Mæhlumsveen

Byåsen IL

24:45

Tirill Haarberg

37:07

Helge Sæther

Byåsen IL

16:59

Mia Støver Wollebek

Byåsen IL

21:23

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

32:12

Emma Støver Wollebek

Byåsen IL

22:02

Mari Sjøvold Sundal

Byåsen IL

20:11

Sigrid Haugskott

Trollelg, OL

29:16

Solveig Nissen

Freidig, SPK

34:46

DSQ

Sondre Lykken Gaustad

Wing OK

1:01:22

142

DNS

Mali Bredeveien Loe

Freidig, SPK

DNS

Emil Grønli

Freidig, SPK

DNS

Frida Polle

Trollelg, OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 januar 2011, 21:09:12

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

311

Antall startet:

290