Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse 7. september 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

19:58

+0:00

9:47

2.

Arn Mathias Skjulsvik

Wing OK

23:50

+3:52

11:40

3.

Clara Leroyer

Freidig

27:10

+7:12

13:19

4.

Sverre Bøhle

Freidig

27:33

+7:35

13:30

5.

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

32:34

+12:36

15:57

6.

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

33:21

+13:23

16:20

7.

Thea Halvarsson

Östersunds OK

49:11

+29:13

24:06

8.

Emelie Halvarsson

Östersunds OK

49:22

+29:24

24:11

9.

Martin Sletner

Freidig

52:44

+32:46

25:50

10.

Tina Sletner

Freidig

52:51

+32:53

25:54

11.

Eirin Moxnes

Noteam

54:42

+34:44

26:48

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

17:23

+0:00

8:31

2.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

18:13

+0:50

8:55

3.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

20:13

+2:50

9:54

4.

Stella Boström

Östersunds OK

22:23

+5:00

10:58

5.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

24:11

+6:48

11:51

6.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

26:19

+8:56

12:54

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

22:56

+0:00

8:22

2.

Anna Emilie Lona

Wing OK

24:59

+2:03

9:07

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

26:42

+3:46

9:44

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

30:23

+7:27

11:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

24:19

+0:00

7:52

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

24:39

+0:20

7:58

3.

Una Kittilsen

Freidig

25:21

+1:02

8:12

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

25:52

+1:33

8:22

5.

Astrid Elida Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

26:15

+1:56

8:29

6.

Eline Andrea Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

29:21

+5:02

9:29

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

30:05

+5:46

9:44

8.

Guro Schjølberg

Tynset IF

30:11

+5:52

9:46

9.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

31:40

+7:21

10:14

10.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

31:49

+7:30

10:17

11.

Marita Aske

Freidig

32:15

+7:56

10:26

12.

Nora Halvorsen

Freidig

36:18

+11:59

11:44

13.

Tora Kittilsen

Freidig

36:20

+12:01

11:45

14.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

37:42

+13:23

12:12

15.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

45:10

+20:51

14:37

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

46:23

+0:00

11:08

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

51:49

+5:26

12:27

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

57:54

125

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

1:04:28

+0:00

11:48

2.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:33:22

+28:54

17:06

38

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

1:04:30

+0:00

10:00

DNS

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

55:47

+0:00

8:39

2.

Hanne Sandstad

Freidig

1:02:22

+6:35

9:41

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:06:09

+10:22

10:16

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

1:11:11

+15:24

11:03

5.

Maria Kristina Dovåker Liss

Östersunds OK

1:19:41

+23:54

12:22

6.

Hanna Sunnerheim Sjöberg

Östersunds OK

1:31:34

+35:47

14:13

DNS

Helena Åsberg

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Lillealtern

Freidig

1:15:38

+0:00

13:51

2.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:28:46

+13:08

16:15

DSQ

Camilla Hamberg

Östersunds OK

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

45:51

+0:00

11:01

2.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

1:02:59

+17:08

15:08

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

48:37

+0:00

11:41

2.

Tone Almås

IL Leik

48:43

+0:06

11:42

3.

Sigrid Melkild

Freidig

51:35

+2:58

12:23

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

52:32

+3:55

12:37

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:01:27

+12:50

14:46

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:01:58

+13:21

14:53

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

DNS

Heidi Arnesen

Freidig

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

45:23

+0:00

13:42

2.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

46:00

+0:37

13:53

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig

47:11

+1:48

14:15

4.

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

50:12

+4:49

15:09

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

Freidig

39:06

+0:00

11:50

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

14:31

+0:00

7:06

2.

Trygve Bøhle

Freidig

22:01

+7:30

10:47

3.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

23:56

+9:25

11:43

DNS

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

19:32

+0:00

7:07

2.

Emil Aleksander Nolte

Freidig

24:10

+4:38

8:49

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

DNS

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

22:37

+0:00

6:51

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

24:09

+1:32

7:19

3.

Olle Hamberg

Östersunds OK

28:55

+6:18

8:45

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

29:23

+6:46

8:54

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

29:28

+6:51

8:55

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

29:47

+7:10

9:01

7.

Hallvard Hellevik

Freidig

30:47

+8:10

9:19

8.

Tore Hamberg

Östersunds OK

31:25

+8:48

9:31

9.

Oskar Boström

Östersunds OK

33:27

+10:50

10:08

10.

Ådne Stordal

Byåsen IL

39:55

+17:18

12:05

11.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

51:09

+28:32

15:30

12.

Jonatan Green

Östersunds OK

51:32

+28:55

15:36

13.

Toste Wallskog

Östersunds OK

51:37

+29:00

15:38

DSQ

Axel Lodin

Östersunds OK

1:19:48

41 139 116

DNS

Magnus Alstad

Frol IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

48:01

+0:00

8:47

2.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

50:35

+2:34

9:15

3.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

53:44

+5:43

9:50

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

54:28

+6:27

9:58

5.

Emil Grønli

Freidig

55:06

+7:05

10:05

6.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

56:31

+8:30

10:21

7.

Petter Andreas Lona

Wing OK

58:09

+10:08

10:39

8.

Vemund Mølnvik

Freidig

1:04:01

+16:00

11:43

9.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

1:04:05

+16:04

11:44

10.

Magne Guttvik

Wing OK

1:16:19

+28:18

13:58

11.

Sverre Hellevik

Freidig

1:18:49

+30:48

14:26

12.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

1:19:42

+31:41

14:35

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

49:44

+0:00

7:43

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

50:34

+0:50

7:51

3.

Jonas Grønli

Freidig

52:37

+2:53

8:10

4.

Mikkel Holt

Freidig

53:15

+3:31

8:16

5.

Lars Sandstad

Freidig

54:20

+4:36

8:26

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

56:41

+6:57

8:48

7.

Håvard Veie

OK Skøynar

1:00:18

+10:34

9:21

8.

Håkon Holstad

Freidig

1:00:21

+10:37

9:22

9.

David Runde

Kristiansand OK

1:03:17

+13:33

9:49

10.

Eskil Frischknecht

Alta OL

1:09:00

+19:16

10:42

11.

Einar Eide

Byåsen IL

1:12:18

+22:34

11:13

12.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:16:15

+26:31

11:50

13.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:17:23

+27:39

12:00

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

Nydalens SK

1:02:40

+0:00

7:12

2.

August Asheim Birkeland

NTNUI

1:07:27

+4:47

7:45

3.

Anders Haugskott

OL Trollelg

1:09:11

+6:31

7:57

4.

Mats Eidsmo

Freidig

1:10:26

+7:46

8:05

5.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

1:11:18

+8:38

8:11

6.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:14:28

+11:48

8:33

7.

Johan Christie Ørke

Stavanger Orienteringsklubb

1:14:37

+11:57

8:34

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:15:13

+12:33

8:38

9.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:22:34

+19:54

9:29

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

58:24

+0:00

6:42

2.

Isak Bergset

Frol IL

1:01:26

+3:02

7:03

3.

Andreas Sølberg

IL Leik

1:01:41

+3:17

7:05

4.

Sindre Johannessen

Freidig

1:02:50

+4:26

7:13

5.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

1:03:13

+4:49

7:15

6.

Stian Sundsvik

Frol IL

1:03:23

+4:59

7:17

7.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:05:06

+6:42

7:28

8.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:05:48

+7:24

7:33

9.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:07:26

+9:02

7:45

10.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:08:03

+9:39

7:49

11.

Ola Keiserås

IL Leik

1:16:44

+18:20

8:49

12.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:17:20

+18:56

8:53

13.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

1:19:44

+21:20

9:09

14.

Pål Kittilsen

Freidig

1:21:48

+23:24

9:24

15.

Halvor Melkild

NTNUI

1:27:54

+29:30

10:06

16.

Jørgen Fiskum

Freidig

1:29:42

+31:18

10:18

17.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:35:25

+37:01

10:58

18.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:51:49

+53:25

12:51

19.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

1:51:50

+53:26

12:51

DSQ

Johan Nilsson

Östersunds OK

1:48:49

43 138

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

59:36

+0:00

9:15

2.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

1:01:12

+1:36

9:30

3.

Johan Halvarsson

Östersunds OK

1:02:25

+2:49

9:41

4.

Audun Bakk

Melhus IL

1:03:20

+3:44

9:50

5.

Fredrik Persson

Wing OK

1:04:19

+4:43

9:59

6.

Anders Danielsson

Östersunds OK

1:05:22

+5:46

10:09

7.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

1:06:45

+7:09

10:21

8.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:12:55

+13:19

11:19

DNS

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

Avlest

Andreas Haaland

Wing OK

57:29

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Byåsen IL

50:26

+0:00

9:14

2.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

52:22

+1:56

9:35

3.

Johan Näslund

Östersunds OK

57:33

+7:07

10:32

4.

Vegard Hansen

Byåsen IL

58:09

+7:43

10:39

5.

Eivind Lona

Wing OK

58:22

+7:56

10:41

DNS

Lennart Hamberg

Östersunds OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

46:09

+0:00

8:27

2.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

50:30

+4:21

9:14

35

3.

Jon Holstad

Freidig

52:02

+5:53

9:31

4.

Rune Stræte

Wing OK

52:17

+6:08

9:34

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

54:42

+8:33

10:01

6.

Arild H Clausen

Freidig

55:07

+8:58

10:05

7.

Morten Strand

Wing OK

55:26

+9:17

10:09

8.

Agnar Renolen

Wing OK

56:23

+10:14

10:19

9.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:03:58

+17:49

11:42

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:09:13

+23:04

12:40

11.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:09:37

+23:28

12:45

12.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:09:52

+23:43

12:47

13.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

1:27:15

+41:06

15:58

14.

Geir Arnesen

Freidig

1:30:39

+44:30

16:36

DSQ

Hans Arild Skjevdal

Røros IL

1:04:28

106

DSQ

Morten Korsvold

Wing OK

1:26:11

125 138 165 35

Brutt

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:15:21

125 165 35 60

DNS

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

DNS

Jan Hage

IL Leik

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

59:36

+0:00

10:54

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:03:33

+3:57

11:38

3.

Terje Schjølberg

Røros IL

1:03:39

+4:03

11:39

4.

John Lerli

Melhus IL

1:25:05

+25:29

15:34

5.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:50:08

+50:32

20:10

DNS

Jostein Alvestad

Wing OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

42:09

+0:00

10:07

2.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

49:37

+7:28

11:55

3.

Helge Rustad

Freidig

59:53

+17:44

14:23

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:02:35

+20:26

15:02

DNS

Terje Kanstad

Wing OK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Freidig

53:11

+0:00

12:47

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

53:32

+0:21

12:52

3.

Ola Lindgren

Östersunds OK

55:50

+2:39

13:25

4.

Steinar Aasvang

Wing OK

57:35

+4:24

13:50

5.

Tor Gjermstad

Wing OK

59:42

+6:31

14:21

6.

Frank Bjarkø

Wing OK

1:11:52

+18:41

17:16

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Gaute Buvik

Korgen IL

37:29

+0:00

11:19

2.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

37:32

+0:03

11:20

3.

Knut Lillealtern

Freidig

37:41

+0:12

11:23

4.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

42:24

+4:55

12:48

5.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

45:09

+7:40

13:38

6.

Pål Skyberg

Nidarøst OK

49:14

+11:45

14:52

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:05:13

+27:44

19:42

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvaas

OL Trollelg

41:29

+0:00

12:34

2.

Eigil Sørli

Malvik IL

42:02

+0:33

12:44

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:09:46

+28:17

21:08

Klasse: Utvikling C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Schjølberg

Røros IL

30:41

+0:00

11:11

2.

Elias Halvarsson

Östersunds OK

30:47

+0:06

11:14

DNS

Tuva Snøfugl

Verdal OK

Klasse: Utvikling B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Asplem

Freidig

38:50

+0:00

12:34

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arved Anhalt

Student

20:23

+0:00

7:26

2.

Einar Rinde

Student

32:46

+12:23

11:57

3.

Nina Lindholm

Student

32:59

+12:36

12:02

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

54:00

+0:00

8:23

2.

Mette Resell Nolte

Freidig

1:18:00

+24:00

12:06

3.

Svenn-Ivar Svensen

Trondheim Triatlonklubb

1:19:29

+25:29

12:20

4.

Anthony Leroyer

Freidig

1:19:49

+25:49

12:23

5.

Jan Kvilvang

Noteam

1:24:41

+30:41

13:08

6.

Mathias Leroyer

Freidig

1:26:19

+32:19

13:24

7.

Anthony Bossard

Noteam

1:33:37

+39:37

14:32

8.

Lars Halvorsen

Freidig

1:34:05

+40:05

14:36

9.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

1:38:38

+44:38

15:18

Klasse: Direkte A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

48:38

+0:00

11:41

2.

Mona Mølnvik

Freidig

49:23

+0:45

11:52

3.

Olle Malmring

Freidig

50:45

+2:07

12:11

4.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

52:34

+3:56

12:38

5.

Tore Heggem

Noteam

53:35

+4:57

12:52

6.

Camilla Öhman

NTNUI

55:38

+7:00

13:22

7.

Runa Konradsen

Noteam

56:28

+7:50

13:34

8.

Andrea Vanebo

Konnerud IL

58:31

+9:53

14:03

9.

Heidi Falck

Tyrving

58:52

+10:14

14:09

10.

Toril Aasheim Nymark

NTNUI

1:02:37

+13:59

15:03

11.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:03:20

+14:42

15:13

12.

Vibeke Falck

Freidig

1:14:52

+26:14

17:59

13.

Tormod Langaas

Nidarøst OK

1:17:47

+29:09

18:41

14.

Ingerid Reinertsen

Freidig

1:28:43

+40:05

21:19

15.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:45:40

+57:02

25:24

DSQ

Hannah Malmei

NTNUI

48:51

125 138

DSQ

Leif Rune Hellevik

Freidig

1:02:52

166 32 141 125

DSQ

Kristina Larsson

Östersunds OK

1:45:58

166 32 60

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svend Arne Skjulsvik

Frol IL

27:56

+0:00

9:02

2.

Arild Heggeset

Freidig

34:36

+6:40

11:11

3.

Ingvil Snøfugl

Freidig

37:27

+9:31

12:07

4.

Birgitta Hanson

Östersunds OK

38:17

+10:21

12:23

5.

Lina Boström

Östersunds OK

44:02

+16:06

14:15

6.

Hans Green

Östersunds OK

45:46

+17:50

14:48

7.

Kato Nykvist

Wing OK

47:20

+19:24

15:19

8.

Rune M Holt

Freidig

48:55

+20:59

15:49

9.

Øystein Åsmul

Trollelg

52:13

+24:17

16:53

10.

Knut Arild Knudsen

Freidig

52:24

+24:28

16:57

11.

Andre Ekra

Fredig

52:28

+24:32

16:58

12.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

54:42

+26:46

17:42

13.

Lina Jasulaityte

OLifant

1:29:40

+1:01:44

29:01

DSQ

Kjell-Gunnar Klock

Bjugn IL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:06

+0:00

8:47

2.

Julie Stordal

Byåsen IL

28:58

+4:52

10:34

3.

Selma Skjulsvik

Frol IL

30:46

+6:40

11:13

4.

Kristin Sølberg

Leik

31:53

+7:47

11:38

5.

Una Nomeland

Byåsen IL

42:40

+18:34

15:34

6.

Anton Nomeland

Byåsen IL

42:49

+18:43

15:37

7.

Trude Forsbak

Freidig

44:03

+19:57

16:04

DSQ

Anne-Grete Olsen

Freidig

1:01:28

35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2019, 14:25:27

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

263

Antall startet:

248