Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap normal 10. september 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

1:33:55

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

1:08:22

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

32:34

Herman Veslum

Oppsal Orientering

40:05

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

24:05

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

32:33

Lauritz Ekern Kvavik

Oppsal Orientering

49:33

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

39:08

Åsne Dieseth

Oppsal Orientering

30:12

Mille Ruud Moen

Oppsal Orientering

30:12

Linus Lunde Storløkken

Oppsal Orientering

45:26

Guri Linnea Gjelsvik

Oppsal Orientering

45:17

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

46:01

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

38:51

Erling Melvær Etterstøl

Oppsal Orientering

44:45

48

Henny Laurin Hylbak

Oppsal Orientering

47:21

Jakob Solem

Oppsal Orientering

35:21

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

29:48

Vilde Lillealtern

Oppsal Orientering

39:17

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

45:07

48

DNS

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

DNS

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

DNS

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

29:09

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

28:35

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

26:28

+0:00

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

32:40

+6:12

3.

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

36:54

+10:26

4.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

37:01

+10:33

53 55

5.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

39:30

+13:02

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

DNS

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

30:30

+0:00

2.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

36:45

+6:15

3.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

39:53

+9:23

4.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

40:49

+10:19

5.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

44:34

+14:04

6.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

57:30

+27:00

7.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:01:53

+31:23

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

1:12:42

+0:00

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

53:29

+0:00

DNS

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

49:36

+0:00

DNS

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

1:04:50

+0:00

2.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:09:15

+4:25

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Elise Jensrud Edstrøm

Oppsal Orientering

1:14:54

+0:00

DSQ

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

1:34:21

72 55 74 75 52

DSQ

Inger Skaug

Oppsal Orientering

1:35:28

58 67 72 55 74 75 52

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

26:25

DSQ

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

44:46

48

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

32:40

+0:00

2.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

43:08

+10:28

3.

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

1:08:08

+35:28

4.

Vemund O Hatlen

Oppsal Orientering

1:09:52

+37:12

DSQ

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

43:20

57 51

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

26:20

+0:00

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:20

+0:00

3.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

43:27

+17:07

4.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

51:45

+25:25

5.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:06:52

+40:32

6.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:20:21

+54:01

DNS

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

43:52

+0:00

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

46:36

+2:44

3.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

48:57

+5:05

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

51:13

+0:00

2.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

53:44

+2:31

3.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

57:40

+6:27

4.

Håvard Berget

Oppsal Orientering

1:04:35

+13:22

5.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

1:09:23

+18:10

6.

Andreas Sævig

Oppsal Orientering

1:12:52

+21:39

52

7.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:19:37

+28:24

8.

Jan Andreas Edstrøm

Oppsal Orientering

1:49:04

+57:51

52

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

47:31

+0:00

2.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

49:55

+2:24

3.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

56:08

+8:37

4.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

1:03:03

+15:32

5.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

1:08:38

+21:07

6.

Svein Egil Nilsen

Oppsal Orientering

1:16:34

+29:03

7.

Eskil Åsmul

Oppsal Orientering

1:34:00

+46:29

DSQ

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

5:51

59 60 63 76 67 72 56 75 52 170

DSQ

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:36:29

76 67 72 56 75 52

DNS

Svein Egil Nilsen

Oppsal Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

51:29

+0:00

2.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:26:01

+34:32

Brutt

Lars Klyve

Oppsal Orientering

DNS

Stein Mella

Oppsal Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Pettersen

Oppsal Orientering

44:41

+0:00

DSQ

Hans Zachariasen

Oppsal Orientering

46:02

74 75 52 170

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

36:32

+0:00

2.

Jesper Lunde Storløkken

Oppsal Orientering

48:31

+11:59

3.

Tomine Ravn

Oppsal Orientering

58:25

+21:53

55 56 57 51 52

4.

Selja Hylbak

Oppsal Orientering

58:29

+21:57

55 56 57 51 52

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

41:52

+0:00

2.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

58:42

+16:50

DNS

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

1:25:10

+0:00

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

57:37

+0:00

1.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

57:37

+0:00

DSQ

Runa Kalleson

Oppsal Orientering

1:37:24

58 67 72 55 74 75 52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2019, 22:29:18

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

101

Antall startet:

90