Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsen-natta 29. september 2010

Klasse: D/H10-14 Par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Remmen/Brynjar Forseth

Trollelg, OL

15:29

+0:00

2.

Øyvind Wiggen/Brage Jørum

Byåsen IL

16:37

+1:08

3.

Gina Mølnvik/Frida Sæther

Freidig, SPK

16:52

+1:23

4.

Sigrid Moen Pedersli/Anna Solberg

Trollelg, OL

17:27

+1:58

5.

Marte Hoff Hagen/Ingeborg Eide

Byåsen IL

17:28

+1:59

6.

Ingvild Ytterhus Utengen/Emma Arnesen

Byåsen IL

18:43

+3:14

7.

Rein Helle Mårdalen/Øystein Krogstie

Freidig, SPK

19:22

+3:53

8.

Ragnhild Eide/Line Sølberg

Byåsen IL/IL Leik

19:24

+3:55

9.

Ane Svegård Bye/Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

27:15

+11:46

10.

Johan Bakken Sørensen/Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

27:51

+12:22

11.

Mie Caroline Løvseth/Rebecca Sætherhaug

Freidig, SPK

29:31

+14:02

12.

Preben Antonsen/Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

31:29

+16:00

13.

Andrine Viken/Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

38:43

+23:14

14.

Åsmund Stenvik/Helga Stenvik

Byåsen IL

40:26

+24:57

DNS

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

DNS

Ane Haanes/Nora Kotsbakk

Byåsen IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

34:37

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

36:35

+1:58

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

32:10

+0:00

2.

Andreas Sølberg

Leik, IL

39:02

+6:52

2.

Terje Sørgård

Byåsen IL

39:02

+6:52

4.

Ola Keiserås

Leik, IL

42:59

+10:49

5.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

44:49

+12:39

6.

Kristian Øien

Trollelg, OL

45:00

+12:50

7.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

48:29

+16:19

8.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

1:14:24

+42:14

DNS

Nils Einar Brandtzæg

Freidig, SPK

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

50:01

+0:00

2.

Tone Almås

Leik, IL

1:02:33

+12:32

DSQ

Kristin Haugskott

Trollelg, OL

47:34

79 80 83 93

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

52:50

+0:00

2.

Olav Kvittem

Freidig, SPK

53:39

+0:49

3.

Gunnar Snorroeggen

Byåsen IL

57:04

+4:14

4.

Morten Skoglund

Byåsen IL

1:04:59

+12:09

5.

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

1:06:44

+13:54

6.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

1:24:32

+31:42

DNS

Per Einar Pedersli

Trollelg, OL

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

48:05

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK

49:26

+1:21

3.

Julie Arnesen

Byåsen IL

56:10

+8:05

4.

Silje Borge Hovi

NTNUI

57:13

+9:08

DNS

Martine Åstebøl

NTNUI

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Holmström

NTNUI

45:00

+0:00

2.

Helen Palmer

Wing OK

50:48

+5:48

3.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

54:49

+9:49

4.

Sofie Aarnes

NTNUI

55:46

+10:46

5.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

56:02

+11:02

6.

Torgunn Nørbech

IL Tyrving

59:13

+14:13

7.

Ida Arnesen Tiltnes

Tyrving, IL

1:01:36

+16:36

8.

Marit Isachsen

Asker SK

1:01:53

+16:53

9.

Mai Watson

NTNUI

1:23:01

+38:01

10.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

1:24:52

+39:52

DNS

Sara Profors

Frol IL

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

Freidig, SPK

38:58

+0:00

2.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

41:30

+2:32

3.

Sindre Sæther

Freidig, SPK

45:25

+6:27

4.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

46:20

+7:22

5.

Martin R Rønning

Freidig, SPK

50:32

+11:34

DSQ

Rok Mocnik

NTNUI

1:09:12

100

DNS

Sindre Johannessen

Wing OK

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Trollelg, OL

41:23

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Trollelg, OL

45:46

+4:23

3.

Jostein Mårdalen

Freidig

49:42

+8:19

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

56:53

+15:30

5.

Agnar Renolen

Wing OK Trondheim

59:28

+18:05

6.

Thomas Mjølhus

Trollelg, OL

59:46

+18:23

7.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:01:10

+19:47

8.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:02:08

+20:45

9.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

1:02:37

+21:14

10.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:13:34

+32:11

DNS

Olle Malmring

Freidig

DNS

Sturla Sæther

Freidig, SPK

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

49:24

+0:00

2.

Per Wirehn

Byåsen IL

51:37

+2:13

3.

Martin Hoset

NTNUI

51:41

+2:17

4.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

51:59

+2:35

5.

Espen Fiskum

NTNUI

53:03

+3:39

6.

Vegard Brun Saga

NTNUI

54:15

+4:51

7.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

54:45

+5:21

67 69 70 71

8.

Berger Ola

Wing OK

54:56

+5:32

9.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

55:05

+5:41

10.

Lars-Christian Unger

NTNUI

59:46

+10:22

11.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

1:01:02

+11:38

12.

Bjarte Ims

NTNUI

1:03:37

+14:13

13.

Roar Skulbørstad

Trollelg, OL

1:04:44

+15:20

14.

Halvor Saunes

NTNUI

1:04:48

+15:24

15.

Petter Reinemo

NTNUI

1:06:25

+17:01

16.

Simen Anthon Bjøringsøy

NTNUI

1:06:36

+17:12

17.

Morten Saue

Tyrving, IL

1:06:50

+17:26

18.

Torkel Solstad

IL Tyrving

1:07:29

+18:05

19.

Alastair Brunton

Wing OK

1:07:44

+18:20

20.

Espen Jakk Skyr

NTNUI

1:10:58

+21:34

DSQ

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

20:47

79 82 84 85 87 90 91 84 93 100

DSQ

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:33:07

91 84 93

DNS

Ståle Gjelsten

NTNUI

DNS

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 september 2010, 17:46:51

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

96

Antall startet:

85