Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen løp 16 - GOL 11. september 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larson Hovind

Ullensaker OL

1:01:16

+0:00

2.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:14:05

+12:49

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

51:09

+0:00

2.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

59:39

+8:30

3.

Kristian kihle

Ringerike OL

1:02:29

+11:20

4.

Henning sundby

Ganddal IL

1:14:01

+22:52

5.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:15:46

+24:37

DSQ

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

80 87 78 169 72 171 38 63 175 88 249

DSQ

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

48:56

38 63 175 88 249

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:24:37

171 78 76 38 74 62

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bråten

Ullensaker OL

49:46

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

55:01

+5:15

3.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

56:22

+6:36

4.

Per Aas

Eidsvoll OL

57:03

+7:17

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

1:02:17

+12:31

6.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:07:53

+18:07

DSQ

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

48:28

87 167 171 78 76 38 74 62

DSQ

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

1:24:56

171 78 76 38 74 62

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

36:43

+0:00

2.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

38:37

+1:54

3.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

43:21

+6:38

4.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

44:01

+7:18

5.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

1:09:03

+32:20

6.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

1:09:04

+32:21

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL Geoform

23:38

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Gjerdrum OL

30:56

+7:18

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

32:10

+8:32

4.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

35:00

+11:22

5.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

36:56

+13:18

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Pernille Holter Tronskar

Ullensaker OL

2:16

166 31 162 168 249

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2019, 20:40:38

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

32

Antall startet:

32