Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen - løp nr. 1 16. september 2019

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Flågan

Asker Skiklubb

40:01

+0:00

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

38:36

+0:00

2.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

42:09

+3:33

3.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

1:04:54

+26:18

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

35:48

+0:00

2.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

36:51

+1:03

Klasse: D 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:23:15

+0:00

DSQ

Emma Meyer Larsson

Tyrving IL

40:16

49 50 51 59

DSQ

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

41:46

51

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

57:55

67 72 49 50 51 59

Klasse: D 17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Eiker OL

1:02:47

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

33:36

+0:00

2.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

33:48

+0:12

3.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

49:50

+16:14

Klasse: H 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

32:15

+0:00

2.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

36:24

+4:09

3.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

39:03

+6:48

4.

Tom Gretteberg

Botne SK

40:29

+8:14

5.

Hallvard Koren

OK Moss

42:01

+9:46

6.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

43:07

+10:52

7.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

44:35

+12:20

8.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

47:01

+14:46

9.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

49:38

+17:23

10.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

55:54

+23:39

11.

Paul Wade

Fossum IF

1:00:10

+27:55

12.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:07:16

+35:01

13.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:28:35

+56:20

DSQ

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

1:08:49

72

Klasse: H 17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

42:23

+0:00

2.

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

47:14

+4:51

3.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

49:19

+6:56

4.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

52:00

+9:37

5.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

58:20

+15:57

6.

Stein H. Hagen

Fossum IF

59:21

+16:58

7.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:01:35

+19:12

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:09:02

+26:39

9.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:18:48

+36:25

10.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:24:25

+42:02

11.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:55:50

+1:13:27

DSQ

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

39:10

54 57 65 60 47 72 49 50 51 59 100

DSQ

Johan Michelsen

Fossum IF

49:58

57 49

DSQ

Karl Even Rygh

Heming Orientering

55:07

72 49 50

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:11:47

54 57 65 60 47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2019, 12:25:04

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43