Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen løp 17 - UOL 18. september 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larson Hovind

Ullensaker OL

35:31

+0:00

2.

Ida Engen

Nes OL

52:49

+17:18

3.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

53:11

+17:40

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bråten

Ullensaker OL

31:03

+0:00

2.

Tor Strand

Eidsvoll OL

32:47

+1:44

3.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

34:02

+2:59

4.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

35:13

+4:10

5.

Knut Engen

Nes OL

36:32

+5:29

6.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

40:17

+9:14

7.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

43:57

+12:54

8.

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

44:38

+13:35

9.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

47:04

+16:01

10.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

53:07

+22:04

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

47:58

45 40 41 46 43 31 34 38 44 35

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

56:04

+0:00

2.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

56:58

+0:54

3.

Trine Bråten

Ullensaker OL

57:27

+1:23

4.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

57:39

+1:35

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Aas

Eidsvoll OL

38:11

+0:00

2.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

40:01

+1:50

3.

Ivar Strømstad

Gjerdrum OL

40:45

+2:34

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

45:55

+7:44

5.

Odd Sletten

Ullensaker OL

50:15

+12:04

DSQ

Per Sørberg

Frogner OL

56:34

38 44 35 127

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

27:45

+0:00

2.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

28:57

+1:12

3.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

29:05

+1:20

4.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

37:00

+9:15

5.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

38:12

+10:27

6.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

39:46

+12:01

7.

Karoline Lynne

Ullensaker OL

39:49

+12:04

8.

Bente Aarhus

Nes OL

41:35

+13:50

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL Geoform

17:42

+0:00

2.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

26:25

+8:43

3.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

33:02

+15:20

4.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

36:45

+19:03

5.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

37:41

+19:59

6.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

38:04

+20:22

7.

Knut Øgaard

Ullensaker OL

38:37

+20:55

8.

Lars Evensen

Ullensaker OL

39:42

+22:00

9.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

39:51

+22:09

10.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

41:35

+23:53

11.

Arild jensen

Nes OL

42:45

+25:03

12.

Andreas Hansen

Ullensaker OL

43:09

+25:27

12.

Oliver Nyberg Jensen

Ullensaker OL

43:09

+25:27

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Slåstad

Ullensaker OL

28:19

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

28:43

+0:24

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2019, 21:21:47

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49