Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC #6 19. september 2019

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

20:34

Semine Haavaag Haakonsen

Asker Skiklubb

23:26

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

21:23

Alma Haavaag Haakonsen

Asker Skiklubb

26:23

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eirik Nastad

Asker Skiklubb

34:45

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

1:02:33

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

51:54

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

52:04

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

24:18

+0:00

2.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

24:45

+0:27

DNS

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

44:53

+0:00

DSQ

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

58:33

45 73 100

DNS

Andreas Daniel Holmboe

Tyrving IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:08:15

+0:00

2.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:08:18

+0:03

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

45:33

+0:00

2.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

49:17

+3:44

3.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:15:55

+30:22

4.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:18:51

+33:18

DSQ

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

1:06:00

54

DNS

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

DNS

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

34:31

+0:00

Klasse: D21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

54:08

+0:00

DSQ

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:59:43

62

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Øpstad

Asker Skiklubb

59:45

+0:00

2.

Anton Plaian

Asker SK

1:10:20

+10:35

3.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:16:02

+16:17

DSQ

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

27:03

37 65 54 87 42

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Strand

Lierbygda OL

34:11

+0:00

2.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

34:45

+0:34

3.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

37:52

+3:41

4.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

38:51

+4:40

5.

Are Flågan

Asker Skiklubb

39:43

+5:32

6.

Hallvard Berg

Tyrving IL

42:03

+7:52

7.

Thomas Konow

Asker SK

47:08

+12:57

DSQ

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

40:30

73 100

DNS

Terje Urfjell

IL Imås

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

46:40

+0:00

DSQ

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:22:00

45 73 100

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Schanche

Asker Skiklubb

45:28

+0:00

2.

Hallvard Bjørgum

Lierbygda

58:42

+13:14

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

42:09

+0:00

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Eidal

Asker Skiklubb

48:58

+0:00

2.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

50:03

+1:05


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 oktober 2019, 10:03:52

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

47

Antall startet:

41