Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Årungen rundt 22. september 2019

Klasse: SR G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Horsth

Privat

3:39

7:18

Maya Horsth

Privat

5:35

11:10

Ayleen Paulsen Grøndahl

Privat

3:45

7:30

Aurora Paulsen Grøndahl

Privat

3:45

7:30

Vårin Landfald Reistad

Privat

5:34

11:08

Eric Årtun

Privat

3:14

6:28

Maria Girum

Akershus krets

7:28

14:56

Ulrik Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

3:33

7:06

Helle Conradi

Spis havregrøten din!

3:57

7:54

Claus Conradi

Spis havregrøten din!

5:41

11:22

Eline Haugen Seiersten

Ås IL

4:34

9:08

Vilde Storvoll

Ås IL

4:25

8:50

Aleksander Fonkalsrud Otterstad

Ås IL

5:13

10:26

Kornelia Fonkalsrud Otterstad

Ås IL

4:22

8:44

Bo August Forsheim Solberg

Skimt

3:35

7:10

Alma Moland

Privat

4:15

8:30

Lars Eltorn

Privat

3:14

6:28

Isaac Seim-Rio

Privat

3:30

7:00

Andrea Ersnes

Privat

3:18

6:36

Elise Holt Lauglo

Skimt

3:20

6:40

Ingeborg Marie Eikje Maurangsnes

Skjold IL

3:47

7:34

Stian Hult

Lire BK

2:51

5:42

Hennie Aschehoug

Ås IL

3:36

7:12

Dalma Banfi

Ås IL

3:37

7:14

Ella Bøchman Vedeld

Privat

4:11

8:22

Jacob Bråten

Privat

3:53

7:46

Magnus Braathen

Privat

3:51

7:42

Max Berle

Ås IL

2:59

5:58

Astrid Moss Tøgard

Privat

7:50

15:40

Thea Bugge Dybwad

Ås IL

4:02

8:04

DNS

Jonas Arvidsson-Hansen

Ås IL

DNS

Eivind Rødseth Eikje

Ås IL

DNS

Vilde Bøchman Vedeld

Privat

Klasse: SR J7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julia Van Der Bijl

Privat

7:03

7:03

Victoria Nango

Ås IL

7:13

7:13

Erle Helgesen-Etnestad

ÅsLøperne Junior

6:40

6:40

Marie Braathen

Privat

5:37

5:37

Fredrikke Bugge Dybwad

Ås IL

7:19

7:19

DNS

Erika Sofie Arvidsson-Hansen

Ås IL

Klasse: SR J8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hennie Fossheim Solberg

Akershus krets

5:09

5:09

Selma Louise Løken Olsen

Drøbak-Frogn IL

7:07

7:07

Elizabeth Conradi

Spis havregrøten din!

5:54

5:54

Emine Conradi

Spis havregrøten din!

6:58

6:58

Helene Bodal Holm

Ås IL

8:51

8:51

Leah Rosenfeld

Ås IL

7:03

7:03

Klasse: SR G7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gard Landfald Reistad

Privat

9:13

9:13

Ludvik Løken

Bækkelagets SK

5:31

5:31

Iver Storvoll

Ås IL

6:35

6:35

Trygve Moe Mælum

Ås IL

9:21

9:21

Marcus Ward

Skaubygda IL

8:15

8:15

Håkon Moss Tøgård

Privat

8:31

8:31

Klasse: SR G8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Årtun

Vestby IL

5:17

5:17

Johannes Gaustad

Ås IL

6:20

6:20

Sigurd Bakkebø

Ås IL

6:13

6:13

Mathias Borge Thoresen

Ås IL

8:56

8:56

Sigurd Rødseth Eikje

Ås IL

5:28

5:28

Gabriel Radovanovic

Privat

5:33

5:33

Kasper Haugland Berle

Ås IL

8:01

8:01

Klasse: SR J9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sara Johanne Løken Olsen

Drøbak-Frogn IL

7:07

7:07

Emma-Karoline Jørgensen

Privat

5:22

5:22

Klasse: SR G9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kasper Van Der Bijl

Privat

4:44

4:44

Emil Storvoll

Ås IL

5:44

5:44

Emil Tengheden Løken

Ås IL

4:48

4:48

William Nango

Ås IL

6:27

6:27

Anders Eikje Maurangsnes

Skjold IL

5:02

5:02

Jonas Holth Lauglo

Skimt

5:24

5:24

Aksel Hult

Lire BK

5:09

5:09

Eirik Overvoll

Ås IL

5:58

5:58

Klasse: SR J10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marta Girum

Akershus krets

9:32

9:32

Malena Athine Grønvold Widèn

Ås IL

4:45

4:45

Anja Rosenfeld

Ås IL

6:25

6:25

Maja Radovanovic

Privat

7:03

7:03

Mia Haugland Berle

Ås IL

5:51

5:51

Klasse: SR G10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Theodor Løken

Bækkelagets SK

5:37

5:37

Sander Tengheden Løken

Ås IL

4:32

4:32

Mattias Ward

Skaubygda IL

5:44

5:44

Klasse: SR J11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Akershus krets

6:36

+0:00

4:24

Klasse: SR G11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Eikje Maurangsnes

Skjold IL

7:49

+0:00

5:12

2.

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

7:51

+0:02

5:14

3.

Arvin Conradi

Spis havregrøten din!

7:54

+0:05

5:16

4.

Vegard Gaustad

Ås IL

8:50

+1:01

5:53

Klasse: NR J11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Lundqvist

Ås IL

26:57

+0:00

4:54

2.

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

29:52

+2:55

5:25

3.

Kinga Banfi

Ås IL

38:24

+11:27

6:58

Klasse: NR J13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Skjevdal

Ås IL

26:29

+0:00

4:48

Klasse: NR J15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

25:11

+0:00

4:34

Klasse: NR K21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Wiger Conradi

Spis havregrøten din!

32:20

+0:00

5:52

2.

Victoria Conradi

Spis Havregrøten Din!

32:22

+0:02

5:53

3.

Live Horsth

Ås løperne

32:49

+0:29

5:58

Klasse: NR K35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

24:04

+0:00

4:22

2.

Kristin Braathen

Privat

32:43

+8:39

5:56

3.

Hanne Løken Olsen

Drøbak-Frogn IL

33:21

+9:17

6:03

4.

Line Kristin Westgaard

Ås IL

35:31

+11:27

6:27

5.

Judit Banfine Vas

NMBU ProdMed - Besetning

38:24

+14:20

6:58

Klasse: NR G10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Braathen

Privat

32:42

+0:00

5:56

Klasse: NR G11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Gjedebo-Skarpeteig

Privat

23:45

+0:00

4:19

Klasse: NR M21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Larsen

Ås IL

21:29

+0:00

3:54

2.

Vegard Rørvik

Privat

24:37

+3:08

4:28

Klasse: NR M35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Skarpeteig

Oslo Klatreklubb

20:26

+0:00

3:42

2.

Kristian Tollan Seiersten

Ås IL

29:53

+9:27

5:26

Klasse: NR M50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddbjørn Homstvedt

Filborg

22:48

+0:00

4:08

2.

Bjørn Olav Kåsin

Gjelleråsen IF

26:29

+3:41

4:48

3.

Per Wollbraaten

Drøbak-Frogn IL

28:54

+6:06

5:15

4.

Trond Kjetil Haraldsen

Ås IL

29:57

+7:09

5:26

Klasse: ÅR J13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Elizabeth Conradi

Tyrving IL

48:15

+0:00

4:35

2.

Tyra Kraugerud

Ås IL

1:16:44

+28:29

7:18

Klasse: ÅR J15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Lilleheier

Ås IL

50:12

+0:00

4:46

Klasse: ÅR K17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

43:50

+0:00

4:10

Klasse: ÅR K21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sanja Maksimovic

Privat

48:47

+0:00

4:38

Klasse: ÅR K35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Nardocci

Skiløperne

44:20

+0:00

4:13

2.

Rubi Lunder Størset

Nittedal Triatlonklubb

46:47

+2:27

4:27

3.

Johanna Karin Hillevi Blomqvist

NMBU Ingeniørvitenskap - Realfag

52:04

+7:44

4:57

4.

Elisabeth Gunby

NMBU

54:07

+9:47

5:09

5.

Else-Marit L. Gaustad

Privat

56:23

+12:03

5:22

6.

Janice Medlien

Ås IL

58:48

+14:28

5:36

7.

Anne Marie Langseter

NMBU Ingeniørvitenskap - Realfag

1:16:52

+32:32

7:19

DNS

Anne Lie

Akershus krets

DNS

Siri Conradi

Team Conradi

Savnet

Monica Blegvad

Privat

Klasse: ÅR G13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Chr. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

40:56

+0:00

3:53

2.

Frode Hymer

Ås IL

42:10

+1:14

4:00

3.

Håkon Emiil Heir

Ås IL

42:37

+1:41

4:03

4.

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

44:56

+4:00

4:16

Brutt

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

Klasse: ÅR G15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Andreas Bodal Holm

Ås IL

42:33

+0:00

4:03

2.

Daniel Rosenfeld

Privat

54:01

+11:28

5:08

DNS

Dennis Lie

Akershus krets

Klasse: ÅR M21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Onsrud

Team Sportsmanden

36:49

+0:00

3:30

2.

Martin Wetlesen Vedeld

Ås IL

36:52

+0:03

3:30

3.

Adam Airoldi

NMBU LANDSAM - Landskapsarkitektur

39:10

+2:21

3:43

4.

Eivind Seim

NMBU Ingeniørvitenskap - Realfag

44:37

+7:48

4:14

5.

Milleret Cycil

MINA

49:03

+12:14

4:40

6.

Lars-Gunnar Nordheim

Privat

49:17

+12:28

4:41

7.

Thomas Rønbeck

Spis havregrøten din!

51:16

+14:27

4:52

8.

Christopher Conradi

Spis havregrøten din!

51:47

+14:58

4:55

9.

Lennart Noordermeer

MINA

52:42

+15:53

5:01

10.

Kenneth Berg

Privat

52:52

+16:03

5:02

11.

Mats Budalen

Team Teodolitten

53:30

+16:41

5:05

12.

Jon Sivert Valle

Privat

55:28

+18:39

5:16

13.

Daniel Andersen

Spis Havregrøten Din!

1:06:44

+29:55

6:21

DNS

Joakim Nedregård

Privat

DNS

Niclas Hurtig

Akershus krets

Klasse: ÅR M35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Skimt

34:28

+0:00

3:16

2.

Christer Hult

Lire BK

37:14

+2:46

3:32

3.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

40:00

+5:32

3:48

4.

Svein Sandvik

Ås IL

42:16

+7:48

4:01

5.

Olav Fjeld Fjeld Kraugerud

NMBU IHA - Ernæring

43:43

+9:15

4:09

6.

Jens Conradi

Team Conradi

44:19

+9:51

4:13

7.

Terje Størset

Nittedal Triatlonklubb

45:08

+10:40

4:17

8.

Jon-Vidar Gaustad

Ås IL

45:15

+10:47

4:18

9.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

45:21

+10:53

4:19

10.

Odd Egil Fredriksen

Isfjorden IL

45:29

+11:01

4:19

11.

Leif Inge Skagemo

Klubbløs

45:30

+11:02

4:20

12.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

47:22

+12:54

4:30

13.

Øystein Røstad

Oslo Crossfit

51:27

+16:59

4:54

14.

Erik Aronsen

ÅsLøperne

51:35

+17:07

4:54

15.

Kenneth Antonsen

Rye Sp.Kl.

51:56

+17:28

4:56

16.

Rasmus Bovbjerg Jensen

NMBU IHA

52:18

+17:50

4:58

17.

Lars Rosenfeld

Ås IL

55:53

+21:25

5:19

18.

Espen Jakobsen

ÅsLøperne

59:23

+24:55

5:39

19.

Anders Åkerlund

Privat

1:03:11

+28:43

6:01

20.

Vidar Falkenberg

Privat

1:06:44

+32:16

6:21

21.

Mads Conradi

Spis havregrøten din!

+0:0-28

0:00

Brutt

Jon Petter Helgesen-Etnestad

ÅsLøperne

DNS

Martin Ellingsen

Privat

Klasse: ÅR M50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørn Stokke

NMBU LANDSAM - By- og regionsplanlegging

44:07

+0:00

4:12

2.

Arild Espenes

NMBU-Bil

47:57

+3:50

4:34

3.

Geir Krogh

Privat

48:41

+4:34

4:38

4.

Erik Strømnæss Nøkleby

Skatt Helsfyr BIL

52:21

+8:14

4:59

5.

Øistein Kvarme

Ås IL

54:26

+10:19

5:11

6.

John Einar Sandvand

Privat

1:04:13

+20:06

6:06

Klasse: ÅR M60-69 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Weydahl

Drøbak Maratonklubb

1:06:32

+0:00

6:20

Klasse: ÅR M70-74 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Kielland

Privat

1:02:42

+0:00

5:58

Klasse: ÅR TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tord Ingolf Reistad

Privat

0:00

Tommy Sørensen

Privat

0:00

Jon Eivin Kivle

Privat

0:00

Magnus Kivle

Privat

0:00

Theo Lien

Kråkstad IL

0:00

Christina Karlsson

Kråkstad IL

0:00

Casper Lien

Kråkstad IL

0:00

Turid Lien

Kråkstad IL

0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Henrik Eijsink

Nydalens SK

Startet

Svein Nygård

Lillomarka OL

Startet

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

Startet

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

Startet

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

Startet

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

DNS

Sondre Ladim

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Lars Erik Gjein

Fossum IF

Startet

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

Startet

Christopher Schive

OK Moss

Startet

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

Startet

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

Startet

Vidar Berteig

IL GeoForm


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2019, 18:04:53

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

196

Antall startet:

185