Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Over Skauen 28. september 2019

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Eiker OL

2:11:16

+0:00

9:52

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

2:18:53

+7:37

10:26

3.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

2:24:50

+13:34

10:53

4.

Hilde Hovdenak

Eiker OL

2:32:13

+20:57

11:26

5.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

3:04:00

+52:44

13:50

6.

Christine Hoen

Eiker OL

3:13:32

+1:02:16

14:33

7.

Anita Hilleren

Eiker OL

3:33:19

+1:22:03

16:02

88

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Fossøy

NTNUI

1:06:05

+0:00

10:10

2.

Solveig Eline Berg

Tyrving IL

1:10:47

+4:42

10:53

3.

Ida Solberg Svenne

Eiker OL

1:16:07

+10:02

11:42

4.

May Ingela Hope

Modum OL

1:16:16

+10:11

11:44

5.

Larysa Mironava

Modum OL

1:24:11

+18:06

12:57

6.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:43:53

+37:48

15:58

DSQ

Silje Morlandstø

Eiker OL

74 97 91 95 85 71 72 82 88 94 100 249

DSQ

Mathilde Perry Mathiesen

Eiker OL

74 97 91 95 85 71 72 82 88 94 100 249

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

1:06:05

+0:00

10:10

2.

Oskar Hope

Modum OL

1:16:14

+10:09

11:43

3.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

1:16:19

+10:14

11:44

4.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

1:18:17

+12:12

12:02

5.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

1:18:19

+12:14

12:02

DNS

Gabriel Gjone

Sandefjord OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

1:05:27

+0:00

10:04

2.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:10:15

+4:48

10:48

3.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:13:52

+8:25

11:21

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Eiker OL

1:36:12

+0:00

7:13

2.

Vegard Blomseth Jhonsen

Nydalen

1:36:30

+0:18

7:15

3.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

1:51:56

+15:44

8:24

4.

Sverre Turter Sandvold

Nydalen

1:52:53

+16:41

8:29

5.

Axel Berlin

Eiker OL

1:56:52

+20:40

8:47

6.

Olav Eide

Bækkelagets SK

2:03:58

+27:46

9:19

7.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

2:04:00

+27:48

9:19

88

8.

Eirik Ravnan

Tyrving IL

2:09:04

+32:52

9:42

9.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

2:11:08

+34:56

9:51

10.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

2:11:28

+35:16

9:53

11.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

2:12:21

+36:09

9:57

12.

David Løver

Modum OL

2:18:41

+42:29

10:25

13.

Jarl Homme

Sturla, IF

2:29:21

+53:09

11:13

14.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

2:30:19

+54:07

11:18

15.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

2:35:45

+59:33

11:42

16.

Andre Wilhelmsen

Sturla, IF

2:35:47

+59:35

11:42

17.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

2:40:55

+1:04:43

12:05

18.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

2:48:46

+1:12:34

12:41

19.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

2:50:26

+1:14:14

12:48

20.

Oscar Berlin

Eiker OL

3:05:31

+1:29:19

13:56

88

21.

Håvard Klokkerud

Eiker OL

3:22:53

+1:46:41

15:15

21.

Morten Christiansen

Eiker OL

3:22:53

+1:46:41

15:15

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

1:00:33

+0:00

9:18

2.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

1:06:31

+5:58

10:14

3.

Mats Olav Berg

Natthauken IL

1:10:28

+9:55

10:50

4.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:24:51

+24:18

13:03

5.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:43:57

+43:24

15:59

6.

Bjørn Wessel

Berger og Svelvik OL

1:44:01

+43:28

16:00

7.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

1:51:55

+51:22

17:13

DNS

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:10:17

+0:00

10:48

2.

Anne Kristine Norderud

Tyrving IL

1:23:01

+12:44

12:46

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:25:31

+15:14

13:09

4.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

1:27:03

+16:46

13:23

DNS

Hanne Løver Thon

Modum OL

DNS

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

DNS

Charlotte Skourup

Sturla, IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Slungaard

Tyrving IL

58:09

+0:00

8:56

2.

Christian Grotnes

Tyrving IL

58:14

+0:05

8:57

3.

Gunnar Hope

Modum OL

1:03:47

+5:38

9:48

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:54

+5:45

9:49

5.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:04:03

+5:54

9:51

6.

Helge Fossøy

Øyestad IF allianse

1:06:42

+8:33

10:15

7.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

1:10:42

+12:33

10:52

88

8.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:16:23

+18:14

11:45

9.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:19:21

+21:12

12:12

10.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

1:21:08

+22:59

12:28

11.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:23:59

+25:50

12:55

12.

Åmund Tonna

Eiker OL

1:25:05

+26:56

13:05

13.

Thor Norderud

Tyrving IL

1:25:09

+27:00

13:06

14.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:25:20

+27:11

13:07

15.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:27:20

+29:11

13:26

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 september 2019, 16:35:30

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

77

Antall startet:

71