Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #9 29. september 2019

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Leiknes Bruvik

Måren OK

55:26

+0:00

21:54

2.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

56:35

+1:09

22:21

3.

David Lopez Polo

Privat

1:26:22

+30:56

34:08

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

36:56

+0:00

13:00

Innsendt korrigert navn

2.

Ingrid Bjørshol Holm

Oppsal Orientering

47:29

+10:33

16:43

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:44

+18:48

19:37

4.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:08:30

+31:34

24:07

5.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:31:41

+54:45

32:16

DSQ

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

40:20

158

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

54:04

+0:00

9:04

2.

Erik Persson

Oppsal Orientering

55:54

+1:50

9:22

3.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

56:16

+2:12

9:26

4.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

56:31

+2:27

9:28

5.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

57:12

+3:08

9:35

6.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

59:00

+4:56

9:53

7.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:01:27

+7:23

10:18

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:05:20

+11:16

10:57

9.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:05:23

+11:19

10:58

10.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

1:07:40

+13:36

11:21

11.

Henning Bratland Calsen

OK Moss

1:07:52

+13:48

11:23

12.

Britta Fismen

Fossum IF

1:11:03

+16:59

11:55

13.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

1:13:13

+19:09

12:17

14.

Sylvan Lavallee

Noyon Course D Orientation

1:13:25

+19:21

12:19

15.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:15:02

+20:58

12:35

16.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:15:48

+21:44

12:43

17.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:15:56

+21:52

12:44

18.

Hallvard Koren

OK Moss

1:17:19

+23:15

12:58

19.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fossum IF

1:18:07

+24:03

13:06

20.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:20:51

+26:47

13:33

21.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:22:45

+28:41

13:53

22.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

1:25:25

+31:21

14:19

23.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:32:33

+38:29

15:31

24.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:39:37

+45:33

16:42

25.

Patrice Lavallee

Noyon Course D Orientation

1:44:51

+50:47

17:35

26.

Ingvild Mohr Hansen

Ås-NMBU Orientering

2:02:56

+1:08:52

20:37

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

45:06

154 155 140 148 75 76 70 71 143 152 156 158

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:16:15

152 156

DSQ

Anders Bruvik

Måren OK

1:35:11

158

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

36:02

+0:00

9:08

2.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

42:52

+6:50

10:52

3.

Rune Teigland

Østmarka OK

44:58

+8:56

11:24

4.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

49:08

+13:06

12:28

5.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

49:15

+13:13

12:30

6.

Peter Klaveness

Måren OK

50:08

+14:06

12:43

7.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

50:40

+14:38

12:51

8.

Martina Palumbo

IFK Bombarda

51:00

+14:58

12:56

9.

Roisin Long

Nydalens SK

51:04

+15:02

12:57

10.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

53:17

+17:15

13:31

11.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

53:31

+17:29

13:34

12.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

55:00

+18:58

13:57

13.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

55:51

+19:49

14:10

14.

Harald Lundhaug

OK Moss

57:46

+21:44

14:39

15.

Lars Petter Endresen

Måren OK

58:29

+22:27

14:50

16.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

58:52

+22:50

14:56

17.

Roy Gjerding

OK Moss

1:00:19

+24:17

15:18

18.

Rune Hultgren

GEoFORM

1:01:01

+24:59

15:29

19.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:01:11

+25:09

15:31

20.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:03:35

+27:33

16:08

21.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

1:07:17

+31:15

17:04

22.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

1:07:53

+31:51

17:13

23.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

1:11:21

+35:19

18:06

24.

John Jacobsen

1:19:37

+43:35

20:12

25.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:23:28

+47:26

21:11

DSQ

Tove Strand

Måren OK

6:28:20

154 155 140


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 september 2019, 14:07:47

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64