Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 23 - KM Natt-O-løp Fuglmyra 1. oktober 2019

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

43:52

+0:00

12:32

korriger

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

54:48

+10:56

15:39

korriger

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:26:51

+42:59

24:48

korriger

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

59:56

+0:00

17:07

korriger

Arrangør

Eli Langørgen

Eget

korriger

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

37:52

+0:00

18:01

korriger

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

42:28

+4:36

20:13

korriger

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

45:08

+7:16

21:29

korriger

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

46:17

+8:25

22:02

korriger

5.

Siw Selleg

Trondheim kommune

47:42

+9:50

22:42

korriger

6.

Hilde Forbord

Big Bite

47:43

+9:51

22:43

korriger

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

52:31

+0:00

25:00

korriger

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:17:19

+24:48

36:49

korriger

3.

Vigdis Heimly

NTNU

1:51:02

+58:31

52:52

korriger

DSQ

Bodil Monsen

SINTEF

1:44:53

korriger

121 96 118 92 146

Arrangør

Siri Drogset

NTNU

korriger

Arrangør

Trine Barstad

NTNU

korriger

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ebba Bredland

NTNU

korriger

Arrangør

Sissel Ravnsborg

NTNU

korriger

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

43:21

+0:00

8:20

korriger

2.

Sindre Johannesen

Student

46:32

+3:11

8:56

korriger

3.

Adrian Opheim

NTNUI

56:10

+12:49

10:48

korriger

4.

Eirik Aal

Multiconsult

1:00:20

+16:59

11:36

korriger

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

48:38

+0:00

9:21

korriger

2.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

1:03:43

+15:05

12:15

korriger

3.

Øystein Østeraas

Politiet

1:04:12

+15:34

12:20

korriger

4.

Eric Young

Agraff

1:19:58

+31:20

15:22

korriger

5.

Anthony Bossard

Microchip

1:27:47

+39:09

16:52

korriger

DSQ

Halvor Lund

Bekk

54:51

korriger

146 150 100

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

51:09

+0:00

9:50

korriger

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

52:50

+1:41

10:09

korriger

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:04:21

+13:12

12:22

korriger

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:08:49

+17:40

13:14

korriger

5.

Kurt Amundsen

Avinor

1:23:53

+32:44

16:07

korriger

6.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:32:01

+40:52

17:41

korriger

7.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:39:10

+48:01

19:04

korriger

DSQ

Geir Hanssen

Saplov

54:19

korriger

39 44 155 47 154 121 118 146 150 100 175

DSQ

Øystein Husby

Statnett

57:41

korriger

121 118 146 150 100 175

Arrangør

Truls Ryum

NTNU

korriger

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

36:48

+0:00

11:09

korriger

2.

Stein Ivar Foss

SIT

45:07

+8:19

13:40

korriger

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

48:23

+11:35

14:39

korriger

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

49:37

+12:49

15:02

korriger

5.

Stig Forbord

Optoplan

52:34

+15:46

15:55

korriger

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

53:56

+17:08

16:20

korriger

7.

Arild Heggeset

SINTEF

55:20

+18:32

16:46

korriger

8.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

56:47

+19:59

17:12

korriger

DSQ

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

48:13

korriger

121

Arrangør

Jostein Mårdalen

NTNU

korriger

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

48:15

+0:00

14:37

korriger

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

58:20

+10:05

17:40

korriger

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:00:45

+12:30

18:24

korriger

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:02:39

+14:24

18:59

korriger

5.

Rolf Røsand

Rambøll

1:08:24

+20:09

20:43

korriger

6.

Reidar Ottem

MTG

1:18:30

+30:15

23:47

korriger

47

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:29:12

+40:57

27:01

korriger

47

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:30:24

+42:09

27:23

korriger

DSQ

Olav Kvittem

UNInett

1:02:51

korriger

96 121 150

DSQ

Tore Heggem

HiNT

1:17:18

korriger

121

DSQ

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

2:09:31

korriger

121 150

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

korriger

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

33:51

+0:00

16:07

korriger

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

37:36

+3:45

17:54

korriger

3.

Magnus Landstad

NTNU

37:46

+3:55

17:59

korriger

4.

Pål Skyberg

Evry

39:39

+5:48

18:52

korriger

5.

Tore Brurok

Eget

40:06

+6:15

19:05

korriger

6.

Martin Melhuus

Veritas

42:49

+8:58

20:23

korriger

7.

Torleif Stephansen

Evry

46:15

+12:24

22:01

korriger

8.

Torgeir Iversen

Evry

49:40

+15:49

23:39

korriger

9.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:02:10

+28:19

29:36

korriger

10.

Frode Stensrud

Eget

1:03:19

+29:28

30:09

korriger

11.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:26:20

+52:29

41:06

korriger

12.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:27:11

+53:20

41:30

korriger

DSQ

Tom Bugge

Bjørndalslaget

12:04

korriger

121 96 118 92 146 100 175

DSQ

Leif Engen

Eget

31:35

korriger

96 118 92 146 100 175

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

47:59

korriger

100

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

59:55

+0:00

28:31

korriger

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Haug

Skoleelev

42:21

+0:00

20:10

korriger

2.

Matias B. Eid

Skoleelev

45:50

+3:29

21:49

korriger

2.

Jakob B. Eid

Skoleelev

45:50

+3:29

21:49

korriger

121 96 118 92 146 100 175

4.

Bobo Nordahl

NGU

58:18

+15:57

27:45

korriger

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingun Egeberg Vari

Student

38:51

+0:00

11:06

korriger

2.

Marte Hoff Hagen

NTNU

1:04:52

+26:01

18:32

korriger

47


Sist oppdatert:

2 oktober 2019, 21:35:48

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83