Startliste eksport iofxml 3.0

Bedriftsorientering i Trondheim 2019

Klasse: NYBEGYNNERE
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1William KottumSkoleelev50150
1Victoria KottumSkoleelev50150
1Tuva Skimmeli HalvorsenSkoleelev50150
1Sondre StensethGjest50150
1Sindre SoltvedtSkoleelev50150
1Sindre MohusStudent50150
1Noah Lars Gunnar EhrnstrømSkoleelev50150
1Morten SKolstøNTNU50150
1Mirja MohusStudent50150
1Mehedi HussainUNInett50150
1Magnus Fosse50150
1Magnus Falck HolteSkoleelev50150
1Liv Fosse50150
1Imre LenaderSkoleelev50150
1Imre LeanderSkoleelev50150
1Helen Rindal50150
1Emil Alstad SvestadSkoleelev50150
1Athena SherlockMoxena50150
1Anton NomelandAnton-is 50150
1Alma HabberstadGjest50150
Klasse: NYBEGYNNERE LANG (GUL)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Atle BriskemyrNordic Semi Conductor1853855050
2Kirsten RepvikTrondheim Kommune14425094
3Ingrid VenåsEquinor13525085
4Frøy HagelidFreidig10025050
5Bjørn BergerKabokart94194
6Tuva Skimmeli HalvorsenSkoleelev85185
6Jørn SkauEget85185
6Jon Erik HennissenNTNU-BIL85185
6Jabus De VaalNTNU85185
6Frida ØygardSkoleelev85185
6Erle Heksem KjellåsSkoleelev85185
6Elise Aune TyldumEget85185
6Elias TschernutterKvadrat Arkitekter AS85185
14Wiliam EspelandCOWI50150
14Vidar AnundalVeidekke50150
14Ståle EngdalTelenor B.I.L. Trondheim50150
14Sondre StensethGjest50150
14Sanna Flatås HoddeTrondheim kommune50150
14Pernille WiersholmMulticonsult50150
14Paula CruzCOWI50150
14Ove ØsterlieNTNU50150
14Marte FigenschouStudent50150
14Mads Hansen-ZahlSkoleelev50150
14Imre LeanderSkoleelev50150
14Helle Kristin StjernKongsberg Maritime50150
14Gunn Tove LeirenSt Olavs Hospital50150
14Andreas Netskar HolmstrandCOWI50150
14Anders Berge MjølhusSkoleelev50250
Klasse: D 16-34 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jorun Opedal UglemEget292490567769
2Sina AkolkARM244450945050
3Kristin LønsethagenNTNUI10525055
4Vilde LeirenSkoleelev99199
5Ida NoddelandNordic Semiconductors89189
6Ida LoddelandNordic Semiconductors87187
7Sandrine PicNordic Semi Conductor68168
8Astrid Berge MjølhusSkoleelev60160
9Kjersti DalheimStudent56156
10Malin SkaugÆKNB53253
11Benedikte SmenesSmenes maskin50150
Klasse: D 16-34 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Eva TesarovaMicrosoft829980969490869879103103
2Marit SchmidGjest79489498969098102108108
3Marie BredalNGU468773685274507477
4Tale SkeiSkoleelev372499919290
5Ane ByeCOWI35858756767168
6Kristine HaugSkoleelev336482889076
7Sandrine PicNordic Semi Conductor1865865050
8Åsta Venås FlægstadTrondheim kommune17228785
9Malin LeirenSkoleelev15225993
10Gro SandøyNGU12237250
11Paula HilgerNGU11925069
12Marte Hoff HagenNTNU94194
13Terhi MartikainenEget87187
14Maria Strømdal WikSkoleelev85185
14Frida HaugskottSkoleelev85185
16Tone FanavollNHHI82182
16Hanne VefsnmoSINTEF Energi82282
18Roisin LongEget60160
19Pernille WiersholmMulticonsult BIL50150
19Mona NorengRambøll50150
19Karin GlansbergRise Fire Research50150
Klasse: D 16-34 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Marit SchmidGjest197210493
2Åsta Venås FlægstadTrondheim kommune19529897
3Marte Lien JohnsenStudent189289100
4Martine ÅstebølLevanger sykehus1071107
5Mathea Spets StorhovSkoleelev1051105
6Ane Malene KolstadSkoleelev1001100
Klasse: D 35-39 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Elisabeth StørsethSIFA198210098
2Marta GjestheimFreidig85185
3Ida NoddelandNordic Semiconductors80180
4Beth CarlsenMulticonsult BIL69169
5Hanne LioddenSt Olavs Hospital50150
Klasse: D 35-39 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Mari BasbergTrondheim Kommune9371295102847697839497959595
2Oddveig HovdenakAgraff88114948682826584717891979790
3Ingrid GrændsenAgraff8511086848781708881949486
4Randi Marie MohusSt. Olavs Hospital5946100100991019995
5Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital375596949194
6Kristin HøydalsvikNTNU2633859187
7Beth CarlsenMulticonsult BIL2155717866
8Jenny PerssonAsplan Viak1001100
9Solveig Angell-PettersenSweco92192
10Elisabeth StørsethSIFA79179
11Gunn Tove LeirenSt Olavs Hospital68168
Klasse: D 40-44 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Mette NolteEggen Arkitekter AS8629959693878710094106104
2Randi WærnesSkanska2022101101
3Marta GjestvangKongsberg Maritime18929891
4Guro GjestvangFreidig1803645858
5Monica Aas FarbuTrondheim kommune1001100
6Tina Strømdal WikSt Olavs Hospital93193
7Mari MoseidNGI90190
8Ingerid ReinertsenEget50150
Klasse: D 40-44 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Mette NolteEggen Arkitekter AS50351079997100100
Klasse: D 45-49 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Kirsti Næss OlsenHeimdal Eiendom546684661009594107
2Kjersti TannvikEggen Arkitekter AS4787838775826784
3Marit MelhuusXylem17728394
4Maj-Lisbet RønningNTNU11635066
5Jane Kristin NorhagenTrønderEnergi94194
6Sylvi GautSweko78178
7Marianne HoubiersEquinor72172
8Sylvi GautSweco70170
9Beathe SitterEget54154
10Kristin Sætre HaugEggen Arkitekter AS50150
Klasse: D 45-49 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Kari Solem AuneCOWI5856101921019592104
2Vebjørg EksethEggen Arkitekter AS540789887375837161
3Inger Lill BratbergsengenKongsberg Seatex37258372607780
4Monika HagaNTNU332493898268
5Kristin HaugskottTrondheim kommune2162110106
6Maj-Lisbet RønningNTNU213450506350
7Nina ReitanRise15428272
8Randi HegstadEget13427460
9Gøril EideTrondheim kommune1001100
10Margot LynumStatens Vegvesen99199
11Marit MelhuusXylem76176
Klasse: D 45-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Kristin HaugskottTrondheim kommune2062106100
2Maj-Lisbet RønningNTNU186286100
3Øystein HusbyStatnett94194
Klasse: D 50-54 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Siw SellegTrondheim kommune53668482838910593
2Eli KvingedalNatura291310285104
3Kristin HeitmannSt Olavs Hospital2264915085
4Mai Iren AlmåsLeik, IL19029397
5Åse Rita EllingsenTrondheim kommune1001100
6Janne Elisabeth IversenGintel68168
7Ellen FladhagenEget50150
Klasse: D 50-54 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Sigrid MelkildSt. Olavs Hospital BIL973119895949910093901119499
2Hilde ForbordBig Bite922149582888985919190868698879796
3Ingrid GjersvoldBDO AS83899592849194971009887
4Tone AlmåsBufetat5425106102104115115
5Siw SellegTrondheim kommune3714959610080
6Tone AlmåsGjest3143107104103
7Tone AlmåsLeik, IL3094101104104
8Nina ReitanRise230650556956
9Merete AarsteinNorconsult2213748364
10Heidi ArnesenTrondheim kommune201210794
11Eli KvingedalNatura1011101
12May Toril MoenStatkraft94194
13Siw SellægTrondheim Kommune93193
14Mette WanvikRambøll87187
14Mai Iren AlmåsLeik, IL87187
Klasse: D 55-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Grethe LiatunTrondheim Kommune99714109881039888948097100979410010099
2Åse Rita EllingsenTrondheim kommune82281061011011029710499112
3Ingrid OpedalØya VGS298310210393
4Eili KvenildSt Olavs Hospital10525550
5Siri Bø TimestadNorconsult1001100
6Merete KnainEnova94294
7Merete Tønnessen GrøtteTrondheim kommune66166
8Eli KvenildSt. Olavs Hospital50150
Klasse: D 55-59 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Hege Solhjem MelhuusTrondheim kommune1015131079898103999599941019410610698
2Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL9201194879098929882817997101
3Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim83113878463679463837878858590
4Oda BuhaugJordskifteretten69989199869861898590
5Erika BugtenBergh Hansen67511798572766579706881
6Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL54277710493888892
7Aashild LangsethNSDTF41258384768980
8Bodil RuudTrondheim kommune2623927694
9Anne Betty SødalTrondheim kommune17628294
9Aashild S. LangsethNSDTF17629383
11Grethe LiatunTrondheim Kommune17329182
12Nina Astrid RieckAsplan Viak15638373
13Astrid Lehn WanneboPolitiet12526461
14Mona SætherTrondheim kommune1001100
15Nina Beate LiabakkNTNU88188
Klasse: D 60-64 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Vigdis HeimlyNTNU9551182106888789989310510110187
2Sissel HorghagenNTNU92310103887393968697959696
3Reidun Fallan SmaavikNAV87712907786857188977993888883
4Gro RypdalVisma66688698779098778357
5Siri DrogsetNTNU5896104931029210296
6Siri DrogsethNTNU445686948976100
7Ingrid VenåsEquinor4217658269608560
8Heidi MidtunJernbanen2062103103
9Wenche SandøTrondheim kommune14929257
10Liv VenåsSteinkjer Kommune1111111
11Trine BarstadNTNU99199
12Bodil MonsenSINTEF 75175
13Cobien ClaringbouldTrondeim kommune64164
Klasse: D 60-64 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Guri BjørndalBjørndalslaget1088151101091011111091091099710611111194100100103
2Bente SkorgeEggen Arkitekter AS97615102100979678899998969088101848497
3Trine BarstadNTNU8641191948289929277866794
4Ingrid Lien JohnsenTrondheim Kommune5486989291938490
5Bodil MonsenSINTEF 53186167668550507676
6Heidi MidtunJernbanen44958889809696
7Eli RingdalenSINTEF38858274888163
8Grete Berge OwrenMelhus VGS3113105102104
9Tone Kristin SmistadSt. Olavs Hospital BIL15527976
10Catharina DaviesNTNU83283
Klasse: D 65-69 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Anne Sofie GjermstadEvry16029466
Klasse: D 70-74 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Ebba BredlandNTNU1024108710410110310011199101109109
2Anne FuruholtTOBB9511298979167979784971029494
3Anne StensethSt. Olavs Hospital700997808572819095100
4Anne Synnøve SyltevikEget509510010710211189
5Kirsti HaarbergEget4726918686677468
6Randi KisteFylkeskommunen18729394
7Gunn Kari HygenHygen Energi1061106
8Magne RøSt Olavs Hospital99299
9Åse Eng MusumTrondheim kommune75175
Klasse: D 75-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Inger RøhjellSt. Olavs Hospital71671059210510397102112
2Aud Bodil LundHVIL662711210387102928779
3Torid KvaalFylket2433123120
4Eva AaldeSt. Olavs Hospital98198
Klasse: H 16-34 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Eric YoungAgraff604795828193797995
2Johan NordahlEget1833755058
3Damien BrouardNordic Semi Conductor1825686450
4Christian GrøvdalARM17939485
5Bjørn Olav EriksenNTNU11626254
6Hans Aleksander ØsthagenByåsen il1071107
7Eivind OpedalStudent92192
8Tobias IvelandSt. Olavs Hospital90190
9Ole Kristian NytrøenSt Olavs Hospital84184
9Magnus NormannEget84184
9Magnus HaugStudent84184
12Tore DyrendahlNVE81181
13Ivar MarthinusenNTNUI77177
14Vegar NordalVIanova74474
15Fredrik L SamdalByåsen Trevare70170
16Magnus WalstadARM50150
16Frank JakobsenNGU50150
16Damian BrouardNordic Semi Conductor50150
Klasse: H 16-34 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Johan LandrøProsjektutvikling Midt-Norge86712779268905377907394988987
2Ola KeiseråsEget75989710099101621029999
3Sigmund StørsetSINTEF Energi69389388908597628989
4Jerome SoulardARM65589281948478687979
5Kasper ScheiNTNUI6379898272716750645983
6Tore JensåsMulticonsult4869505050505071526350
7Per Didrik NonstadEquinor BIL467968846367506372
8Erik FrøsethOracle4306837075716863
9Simen AamodtComsol40351049497108
10Magnus WalstadARM3746605094505070
11Sebastian BlasiusARM3556796165505050
11Marius JensenSiemens35558775615478
13Halvor LundBekk354587899088
14Eirik MarthinsenPetrell BIL335490767792
15Eirik AalMulticonsult2744879394
16Magnus Holm NygaardAker Solutions266762747951
17Ådne Messel NafstadNTNU2603878390
18Bjørn Kristian BacheNGI258664727250
19Anton SjøkvistAnton-is 2302115115
20Isak BergsetPowel2172104113
21Anders EinumSt Olavs Hospital200399101
22Øystein ØsteraasPolitiet19629997
23Christian Stene BakkehaugEget1953507768
24Brage JørumNTNUI18729790
25Kristoffer Strømdal WikFreidig18629393
26Martin UglemSt Olavs Hospital14726978
27Edgar VedvikNordic Semi Conductor13646868
28Christian GrøvdalARM12427450
29Eric YoungAgraff11726255
30Tobias IvelandSt. Olavs Hospital10625650
31Eirik MunkebySkanska Aktiv10025050
32Hans Aleksander ØsthagenByåsen il99199
33Olav Andreas RemmenSkoleelev97197
34Hallvard Seim GrøvlenTrollelg96196
35Kristoffer NeslandNTNU94194
36Sjur Messel NafstadPowel90190
36Mats FornesStudent90190
38Ruairi LongUCDO88188
39Henrik LangelandNGI86186
40Markus GladMulticonsult83183
41Adrian OpheimNTNUI79179
42Håkon Støen GussiåsVeidekke75175
42Henrik LangelangNGI75175
44Helge Venås FlægstadEntro71171
45Callum Dennis SinclairNordic Semiconductor50150
Klasse: H 35-39 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Fredrik PerssonEget50859510099107107
2John Kåre RoaldSiemens2403837384
3Are Moa GausenTrondheim kommune1905505387
4Gustav RuøTrondheim kommune174274100
5Helge TitlestadARM14927673
6Pål Kein OlsenNTNU11025060
7Asbjørn FossmarkNordic Semi Conductor10035050
8Jonas WaeflerPowel97197
9David HagenKongsberg Seatex72172
Klasse: H 35-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Gustav RuøTrondheim kommune814108886808987100929696
2Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital7851085859084805076906778
3Anthony BossardMicrochip683127161689462505082507768
4Jan SchmidNorges Skiforund6566102112114113113102
5Jan SchmidTrollelg6166102103105100104102
6Jonas WaeflerPowel5156959399747480
7Truls BjørklundMicrosoft4579505050505050505057
8Lars LangdalContiga AS307473879750
9Børge LeirenHeimdal VGS2633938486
10Jan SchmidGjest2072106101
11Torbjørn Andersen VeSINTEF Energi1813676450
12Eirik LockertsenEget12826662
13Karsten ØsteråsMulticonsult BIL10045050
14Nicholas MorganSveberg Dyrehospital99199
15Jan Egil RuudMicrochip94194
15Carl Petter LevyMicrochip94194
17Per Arne WangenRambøll92192
18Per Didrik NonstadEquinor BIL87187
19Ivar MarthinusenNTNUI65165
20Tobias SlørdalSt. Olavs Hospital50150
20Magnus B. LundhaugPIL50150
Klasse: H 40-44 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Geir HanssenSaplov89913949481786180819890931008385
2Sverre AndreassenEggen Arkitekter AS8201086716471838488869097
3Snorre GangauneStatkraft6267100918973869394
4Kim BjerkevollPowel AS328494848961
5Gjermund SægrovVegvesenet323689868365
6Erik SæbøNordic Semi Conductor31766768508250
7Snorre HansenStatens Vegvesen2032100103
8Henrik GrytbakkSkanska Aktiv16828484
9Oscar TorresbacaNordic Semi Conductor1515515050
10Christian GutvikNTNU13026763
11Kristian StensrudHeimdal Bolig97197
12Odin DamåsSkanska Aktiv94194
13Petter Andreas BerghNTNU83183
14Terje AunvikTelenor79179
15Hallvard SægrovSonans63163
Klasse: H 40-44 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Roar SkulbørstadMulticonsult9881196939788988910010410610699
2Kristian StensrudHeimdal Bolig6397889184879810091
3Bård NonstadStatens vegvesen620698102101106108105
4Eivind OlsenNordic Semi Conductor555107051607165708484
5Lars LøsethEquinor5506889097948992
6Svenn-Ivar SvendsenMicrochip465794745769625059
7Andreas HaalandSt Olavs Hospital400410393102102
8Arild NomelandNorkart307396107104
9Petter Andreas BerghNTNU27131008982
10Lars Martin HafstadPolitiet2653838993
11Johan AhlbæckSt Olavs Hospital2513718793
12Ola BergerGranåsen Legesenter2152108107
13Harald SvendsenSINTEF Energi1853706451
14Erik SæbøNordic Semi Conductor12527550
15Christian HohlStatens vegvesen1001100
16Nils MelhuusReinertsen New Energy84184
17Ola StensethNorsk Helsenett81181
18Skjalg StordalEget80180
19Pål HybertsenPolitiet75175
20Snorre GangauneStatkraft74174
21Magnar NedlandTelenor69169
Klasse: H 45-49 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Kurt AmundsenAvinor9281493878196788397868997939397
2Odd Magne ReitanMicrochip880149171100845083779080968891
3Kyrre AuranRanheim Kraft5046889462888587
4Vegard HansenPrima AS4885899797103102
5Frode JohansenNorsk Helsenett4566828568728069
6Thor Ivar TrygestadSparebank 1 SMN40368292866479
7Morten LøbergOK Fjell306580668674
8Øystein HusbyStatnett2743939487
8Kjell Rune Logan-HalvorsrudSt.Olav2744998194
10Otto WittnerUNInett261650826762
11Morten LøbergGjest2573779288
12Eivind LonaSINTEF197293104
13Vidar GjelsvikNGI1653526350
14Kjetil SundtSt Olavs Hospital13827761
15Jon Olaf OlaussenNTNU11925960
16Fredrik SandquistSensolink1091109
17Ståle HagenSt Olavs Hospital1041104
18Sigurd HafskjoldÅF98198
19Hans Helmer SæternesSINTEF Energi95195
20Arne Inge KolstadSweco94194
21Kjetil SlettenStatens vegvesen92192
22Are RogstadDnB 81181
23Frode SandøyPowel AS77277
24Arild HenriksenContix69169
25Anders Håkon GautEvry60260
26Knut Morten VangenMiljødirektoratet BIL59159
27Stein Tore RekdalTelenor B.I.L. Trondheim50150
Klasse: H 45-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Truls RyumNTNU90612848280888099928194889999
2Jørgen TegdanDisruptive Technologies7197101102104102102102106
3Thomas Berge MjølhusTrondheim kommune476796101948699
4Torgeir AuneTeekay Petrojarl3884949991104
5Øystein HusbyStatnett36266456808082
6Ingebrigt FuglemTelenor341481769490
6Fredrik JohannesenSweco341496838676
8Leif Arne SkeiAsplan Viak2444878275
9Svein Olav DyrholEquinor BIL1824785054
10Audun BakkSINTEF 94194
11Ingebrigt FuglemSignicat93193
12Pål KittilsenEquinor92192
13Johan HelleSt Olavs Hospital89189
14Vegard HansenPrima AS82182
15Olle MalmringFreidig78178
16Svenn-Ivar SvendsenMicrochip75175
16Henning LysakerRainpower75175
18Knut Morten VangenMiljødirektoratet BIL67167
19Trygve ReitanStatoil BIL Trondheim66266
19Eivind LonaSINTEF66166
21Jørgen BordliEnova50150
Klasse: H 50-54 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Øystein WiggenLindorff978169496919288979695949910091100100101
2Morten KorsvoldSINTEF Ocean88310969996879410194108108
3Arild HeggesetSINTEF842117875648281917990878792
4Jon VindalConsto819128277627050100625092949090
5Rune KroghTrønderEnergi75312677568827650585867948383
6Trond SletnerTelenor65681001009798977589
7Geir WillumsenA C Møller649116956506171535074796868
8Per Ivar SkinderhaugBouvet616785839185889094
9Vidar LundaDNB Sport54097070725094595075
10Jan HageEget46761008087100100
11Rune VikenGintel41269050869294
12Jens Kjetil MehammerMultiseis3794931029094
13Geir DahløVy-buss AS27656750505059
14Øyvind SkaugÆKNB2593917296
15Per Olav FloeARM249471745054
16Geir Arne LodgaardDovre Entreprenør18929891
17Stein Tore RekdalTelenor B.I.L. Trondheim1863725460
18Dag Vidar JensenByåsen12526956
19Arild Holm ClausenNTNU1061106
20Stein Ivar FossSIT93193
21Stein Ove Østvik84184
22Morten KolstøNTNU50150
22Anders SveenEquinor BIL50250
Klasse: H 50-54 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Stein Ivar FossSIT886138383759076999292939385
2Bård SmestadAsolvi8729959597881029298102103
3Stig ForbordOptoplan849118792818068878296857683
4Arild Holm ClausenNTNU83699810097919290938491
5Atle PedersenSINTEF Energi78689694105979598100101
6Frode HaugskottSkaun Kommune74489491969194909494
7Rune HjeldnesAdresseavisen7368929910079808810197
8John Tore VikFylkeskommunen7027991041019710198102
9Håvard LorangeSiemens69789688757681919595
10Rune StræteSt. Olavs Hospital692109095829083748989
11Terje BergStatkraft67210768172807563508194
12Frode VassendenTrønderEnergi660871848481847086100
13Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital5526968199968199
14Svein Erik BratsbergNTNU Bil49959410110296106
15Jon RøstumPowel48171001031018097
16Agnar RenoleneMap343485867894
17Trygve ReitanStatoil BIL Trondheim326484748484
18Morten KorsvoldSINTEF Ocean2753899393
19Harald StorrønningATB272476796750
20Harald HuseNorkart201210299
21Jens Even StorhovPWC1041104
22Lars Erik StrømsnesStatnett1001100
23Øystein GrøvlenAlibaba94194
24Per Erik KvamKongsberg Seatex70170
25Geir Atle HoffEvry55155
Klasse: H 55-59 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jan Erik LedalLindbak BIL96511938894971009898969410491
2Geir PaulsenSiemens9521389929088948810092939710010094
3John LerliTrønderbladet83313667782808368947497828282
4Petter MikalsenTelenor811127880695073715010075858991
5Per Magne GjersvoldSkanska Aktiv7961080837078769480927568
6Tor Arne HaugenDNB7329838562767790739492
7Erling ByeBDO AS72289771939385959296
8Bjørn MunchOracle70811788187828075756387
9Atle HauganEquinor BIL69798891928294828781
10Roar WærnesTelenor289559957461
11Ivar ErdalEcotone229463595750
12Bjørn Erik JohnsenRevisorGruppen Trøndelag AS2275847964
13Knut HagenSt Olavs Hospital180210377
14Bobo NordahlNGU1693505069
15Øystein NytrøNTNU Bil16728384
16Birger Nordstrand WikSparebank 1 SMN15228666
17Per Magne GjervoldSkanska Aktiv14228161
18Vidar VollanTrondheim kommune13728750
19Jan Erik HagelundDIPS10825058
20Bård Sverre SolemEggen Arkitekter AS10325350
21Terje MidtbøNTNU96196
22Gunnar BorthneEget94194
23Tor HammerBn Bank91191
24Roar VærnesTelenor85285
25MIKE LongNTNU77177
26Håvard EidnesUninett68168
27Jan-Erik HagelundDIPS61161
Klasse: H 55-59 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jostein MårdalenNTNU1031121041061031009510210296105112101
2Dag Ove TinmannsvikMulticonsult98014981009810098921009794829110095
3Dag StenersenSINTEF8731098899774938086828688
4Kjell BaardsgaardJernbanen81998895849092859093102
5Håkon TjelmelandNTNU784128269766984777277818383
6Olve MogstadStatnett5789801009185867066
7Geir BakkhaugPolitiet43459480818495
8Øystein NytrøNTNU Bil4227505994786774
9Morten HusomPowel417857675053507070
10Håvard EidnesUninett38487370798181
11John SvergjaEmma Edb300393105102
12Gunnar SkånøyJernbanen15127180
13Bjarne LienTrondheim kommune99199
14Sturla SætherEquinor BIL94194
Klasse: H 60-64 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Erik HorghagenBDO AS938118486919591978192102100100
2Olav KvittemUNInett8971385868866878296949091629189
3Gudmund MellandTrondheim Kommune8901297919280969669998585
4Tore FornesEget8841577778582927183908595758686100
5Bjarne BugtenEquinor BIL8051178826684948450779298
6Ola EikenQuad geometrics7631388807171647459956794
7Frode StølanTelenor5989776858585655947656
8Per Olav JohansenTrønderEnergi56595963638274946565
9Terje KanstadNTNU56279297909288103
10Helge EriksenEget46259592929291
11Svein Olav ÅmotTrønderEnergi46088097919498
12Morten SkoglundNVE4466718375529273
13Eirik VefsnmoBouvet43367097858794
14Robert von HirschStatkraft382550727486100
15Stein Arne SætherAdresseavisen331485877584
16Tor HammerBn Bank29549497104
17Jan Kåre VatneEget2833859999
18Ivar KjøsnesEquinor BIL2084587773
19Robert HirschStatkraft2033646970
20Leif Gunnar SmistadBrannkorpset16728681
21Oddgeir RoksethSINTEF Energi16438579
22Sverre Helge TorpSt Olavs Hospital13127061
23Roar SveSkanska Aktiv94194
23Håvard RekstadNTNU94194
25Tor Steinar ScheiCybernetica BIL83183
26Øystein HoffartJsta75175
27Øyvin SæterNTNU56156
28Leif Gunnar SmstadBrannkorpset52152
Klasse: H 60-64 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Inge NørstebøSkanska Aktiv97313102939310295931007393849496105
2Lasse NatvigNTNU 93812899195918792949399949594
3Helge LøsethEquinor BIL9271495928994598170889889949494
4Bernt RognesPwC9019104103978810198106104100
5Geir ArnesenEget7829949087719177929486
6Rolf RøsandRambøll77210868977888678859192
7Kjell MaroniFiskeri og havbruksnæringens forskningsfond744109793969197879291
8Jostein AlvestadEquinor4845941019110395
9Stein Erik AagaardNINA17528689
10Eirik VefsnmoBouvet15528372
11Geir Inge RellingHeimdal Dyreklinkikk12427450
12Per Einar PedersliStatens vegvesen1051105
13Geir OwrenEquinor98198
14Arild VassendenSykehusbygg KF92192
15Richard Liodden SandersTrondheim kommune71171
Klasse: H 65-99 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Reinold EllingsenNTNU94194
1Arne WistSkanska Aktiv94194
Klasse: H 65-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Ståle EngdalTelenor B.I.L. Trondheim7351283677494725094796359
2Reidar OttemMTG5406738393989895
3Atle MjøsundSparebank 1 SMN276569508770
4Kristian StamnesTT10025050
5Tor GjermstadHemit85185
6Reinold EllingsenNTNU76176
7Jens Øystein GjersvoldVegvesenet75175
8John LiumEget50150
Klasse: H 65-69 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Harald OftedalEquinor BIL100811841061069799100104104104104
2Steinar AasvangSiemens9621296971037910187999564959594
3Tore HeggemHiNT9401786789487518468728776978510295989896
4Klaus LivikPowel93512889690939987939499899488
5Tor GjermstadHemit80711848677805876589494100
6Jan Erik KofoedNTNU803158886717574868158647376618282
7Trond DamåsSkanska Aktiv7791082816094808881685293
8Even HofstadDNB Sport74797879878482100866982
9Anders GjervanCharlottenlund videregående skole714118278787864506072566383
10Kåre EggereideRambøll6971350656572687665666450777766
11John SirumRambøll67310866782775077747189
12Kjell Arne HenninenNHN5889747473666850587451
13Reidar OttemMTG5677877090528510083
14Lars SkrøvsethVisionTech563782847456848499
15Asbjørn RønningEget5371164505850555950505051
16Roar SundbyNTNU41758486817987
16Bjørn BergerKabokart417597100110110
18Rune M HoltNTNU34858682735750
19Frode KnudsenGerhard Schøning344106759708167
20Rolf WærnesOrkanger IF297487766767
21Odd Martin BergeEquinor BIL237450508750
22Bjørn RindstadNGU2293796486
23Jostein GrepstadNTNU BIL227562615054
24Jens Øystein GjersvoldVeivesenet2213577094
25Rolf ByeTrondheim kommune1823536366
26Jens Øystein GjersvoldVegvesenet14328855
27Paul DrangslandSt Olavs Hospital13227062
28Kristian StamnesTT10025050
29Viggo ScheiSkanska Aktiv94194
30Arnulf VillmoKorgen85185
Klasse: H 65-69 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Arne MikkelsenNTNU5946941079310110198
2Frank BjarkøNRK5507899295889393
3Stein ØvstedalNTNU3996707072507760
4Viggo ScheiSkanska Aktiv36458162618179
Klasse: H 70-74 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Egil RepvikNETTseksjonering970109610010392939585100105101
2Øistein ÅsmulKommunen94114801026669638110297821005010110195
3Åge SivertsenVegvesenet74591059410490981038368
4Atle MørkNTNU7101080885088627050785094
5Magne RøSt Olavs Hospital6039847472505384636558
6Torger HaarbergEget firma362850505150615050
7Thore SundsethvikStålsmith3611050506150505050
8Stein FanavollEMGS2643908094
9Nils Olav VennevikEget199210297
10Stein FanavollMEMGS18229389
11Nils HolteNTNU175275100
12Tore KisteFylket86186
12Svein Olav HaugBravida86186
Klasse: H 70-74 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Frode StensrudEget979159586939995101978210010499949495
2Tom BuggeBjørndalslaget97414947799100909792951029510010067
3Edgar FuruholtDet norske972139689100958699879310070100100100
4Ole LutroNGU96912104969610197908589102969691
5Terje HansenPolitiet93111939785939694819496102
6Jon Arne KlemetsauneVegvesenet8989941021039398101101105101
7Per BjørgumPolitiet8641099991009910097838998
8Kåre OnsøyenTrønderEnergi847158569908176686798709483787884
9Torgeir IversenEvry786148571836876825971717573748186
10Knut LillealternEget713710110510594104102102
11Tore KisteFylket560784757794835691
12Pål SkybergEvry5567949188929299
13Halvor FlatbergNTNU 54191009484998876
14Svein HoveMulticonsult5068918687768977
15Jens Bjørnar MorsethPolitiet4506875492557488
16Anders WaageSt. Olavs Hospital414798841057255
17Svein HoveStatens vegvesen Sør-Trøndelag3936989399103
18Roar StensethSt Olav296582806470
19Per Erik SundbyTrondheim Kunstmuseum284481757850
20Asbjørn HeggemEget2603729494
21Egil RepvikNETTseksjonering2363918164
22Magne MågeSkanska Aktiv2073676674
23Jon Arne KlemetsauneStatens vegvesen Sør-Trøndelag1011101
24Ottar G KristiansenEvry86186
Klasse: H 70-74 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Øivind RogndalenVegvesenet946109710090967597991029595
2Nils Olav VennevikEget86314888687848372898574879282
3Erik LundNTNU6557100769499949399
4Carl Martin LarsenNTNU462896928910085
5Anders WaageSt. Olavs Hospital80180
6Robert StrømEget71171
Klasse: H 75-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Martin MelhuusVeritas102113971009610393103991061081009698107
2Finn BjørgumEget831139083946793805987698484
3Kjell Atle StrandeCreditreform AS73799594789194939696
4Odd Arne RyeRambøll68189810294101989494
5Magne EidemVeivesenet3934989310498
6Torfinn KnottenStatoil BIL Trondheim38466784866879
7Leif EngenEget2162108108
8Odd MusumRambøll203297106
9Olaf EggenJernia88288
10Bjørn NorbergVeritas76176
11Bjørn NordbergVeritas63263
12Per SkaaraasEget50150
Klasse: H 75-79 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Leidulv VinjeSpenncon10701510410510584957693102114101108102113106111
2Leif EngenEget9481291939694100949295959792
3Tore BrurokEget93214968087987197881029488102
4Eigil SørliQ-Free88715899093857687888391877272797994
5Finn Faye KnudsenNTNU8651389948963889475568350868681
6Knut SkjesolStatkraft857996969510182849999105
7Leif RøhjellSiemens444108091928398
8Kjell BratbergsengenNTNU bil344578829193
9Torleif StephansenEvry335490907481
10Magne MågeSkanska Aktiv2483769478
11Magnus LandstadNTNU19129794
12Gunnar ØsterbøDnB1001100
13Knut Erik ØstengenThales98198
14Odd MusumRambøll86186
15Henry SundsetvikOTEK61161
Klasse: H 75-79 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Torleif StephansenEvry72989892999197869175
2Magnus LandstadNTNU3574105838980
3Robert StrømEget2991393736172
4Roar ForbordTerratec188210286
Klasse: H 80-84 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Arnfinn LangelandNTNU9961799929898100949977889410510196999998
2Edmund OlsenNTNU886129395878892947986737795
3Ola AAldeEget613797899694618888
4Stig Arild HaugskottPosten476593938897105
5Kåre AflektNTNU 94194
6Oddvar OplandTrollelg79179
Klasse: H 80-84 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Anders LaugloLauglo Gård10331695101991011028610699101111101103103104
2Jarle NestvoldRambøll693109182908192908384
3Arne SæterhaugEget5491092961027310185
4Gunnar ØsterbøDnB49361051021049983
5Per LøvåsVegvesenet372998929488
6Stig Arild HaugskottPosten2565818986
Klasse: H 85-89 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Arne Kjell FoldvikNTNU909139371919693858696909881
2Paul ForsethTrondheim kommune8401174808982887186965473101
Klasse: GJESTER-KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Vidar BrekkeAker BP10025050
1Dagfinn StenvikSkoleelev10025050
3Ståle EngdalTelenor B.I.L. Trondheim85185
3Rolf Arne Kleiv85185
3Reinold EllingsenNTNU85185
3Matias B. EidSkoleelev85185
3MIe SkovholtSt Olavs Hospital85185
3Kristine HaugSkoleelev85185
3Kristian StamnesTT85185
3Kirsti BlikengDnB 85185
3Jakob B. EidSkoleelev85185
3Bobo NordahlNGU85185
3Alice SkovholtGjest85185
14Rolf Arne KleivIngen50150
14Ove ØsterlieNTNU50150
14Morten KolstøNTNU50150
14Malin LeirenStudent50150
14Jørgen StenvikNTNU50150
14Jørgen AuneByåsen50150
14Arild HeggesetSINTEF50150
14Alf HaalandGjest50150
Klasse: GJESTER-MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Vebjørn Bergh-HansenGjest200450505050
2Jørgen AuneByåsen1503505050
2Herman SundtSkoleelev1504505050
2Aksel VikenSkoleelev1503505050
5John Kåre RoaldSiemens85185
6Petter Andreas LonaSkoleelev50150
6Mathias Reinertsen LeroyerSkoleelev50150
6Karen Oline KolstadEget50150
6Jonas Andre DalsethBouvet50150
6Imre FremstadSkoleelev50150
6Håkon SæternesEget50150
6Erlend AuneSkoleelev50150
6Arilld HenriksenContix50150
Klasse: GJESTER-MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Erlend AuneSkoleelev10025050
2Marte Hoff HagenNTNU85185
2Ingun Egeberg VariStudent85185
2Edgar VedvikNordic Semi Conductor85185
2Callum Dennis SinclairNordic Semiconductor85185
2Anna Aurora NolteSkoleelev85185
7Kristine HaugSkoleelev50150
Klasse: GJESTER-LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Sigurd StenvikGjest1504505050
1Mattis HoltPWC1504505050
1Lars Berge OwrenBouvet1503505050
4Sindre JohannesenStudent10025050
5Mathias Reinertsen LeroyerSkoleelev85185
5John Tore VikFylkeskommunen85185
7Vebjørn Bergh-HansenGjest50150
7Sindre GylverStudent50150
7Petter Liabakk EriksenByåsen50150
7Kristoffer Strømdal WikFreidig50150
7Håvard Mo VaadalStudent50150
Klasse: D 35-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Maja BergerMemira2073100107
2Jenny PerssonAsplan Viak2063101105
3Kristin HøydalsvikNTNU86186
4Inga RingdalenSINTEF81181
Klasse: D 40-44 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Marta GjestvangFreidig466594859710090
1Guro GjestvangFreidig4666795565879288
3Marit Heier AmundsenASplan Viak355492679898
4Randi WærnesSkanska183282101
5Jochen køhlerNTNU84184
6Mariann Berge MjølhusAker Solutions61161
Klasse: D 50-54 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Rine HanssenTrondheim kommune4015100100100101
2Torunn Spets StorhovMulticonsult BIL97197
Klasse: D 65-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Berit GrandeSticos731109691918895839691
2Stina ElfvingTrondheim Kommune415410411110694
3Grethe SkogstadTrondheim kommune99199
4Kari LillealternEget96196
5Mildrid LjoslandEget55155
6Anne Sofie GjermstadEvry50150
Klasse: D 65-69 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Gunnhild OftedalNTNU8019101101100991029510499
2Anne Sofie GjermstadEvry265450719450
Klasse: D 75-79 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Torid KvaalFylket3263111113102
Klasse: H 16-54 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Vidar AmundalVeidekke95195
2William EspelandCOWI83183
3Arild WærnesLindbak BIL81181
4Anders TørumSkoleelev76176
5Aksel VikenSkoleelev68168
6Amund StensethAS Waterlinked65165
7Ole Johan AndersenKodeworks50150
Klasse: H 55-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Bobo NordahlNGU3746505070716469
2Ivar CorneilEggen Arkitekter AS1883655073
3Iver CorneilEggen Arkitekter AS1565565050
4Jan Petter OpedalMelhus Kommune13625086
Klasse: H 85-89 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Paul ForsethTrondheim kommune77177
Klasse: D 70-74 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Sissel RavnsborgNTNU49359010310199100
Klasse: D 0 - 49 ÅR - TROLLØPET LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Mette NolteEggen Arkitekter AS1001100
Klasse: D 0 - 49 ÅR - TROLLØPET MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Mari BasbergTrondheim Kommune1001100
1Kari Solem AuneCOWI1001100
1Anneli TyvoldSykehusbygg KF1001100
4Sandrine PicNordic Semi Conductor90190
4Marie BredalNGU90190
4Kristin JægerTrondheim kommune90190
Klasse: D 50 - 99 ÅR - TROLLØPET MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Rine HanssenTrondheim kommune1001100
2Tone AlmåsLeik, IL96196
2Nina Beate LiabakkNTNU96196
2Guri BjørndalBjørndalslaget96196
5Bente SkorgeEggen Arkitekter AS90190
Klasse: D 50 - 99 ÅR - TROLLØPET KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Hilde ForbordBig Bite1001100
2Åse Rita EllingsenTrondheim kommune98198
3Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL93193
4Vigdis HeimlyNTNU90190
4Trine BarstadNTNU90190
4Siri DrogsethNTNU90190
4Mai Iren AlmåsLeik, IL90190
4Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim90190
4Hanne KongsvikSør Trøndelag fylkeskommune90190
4Bodil MonsenSINTEF 90190
4Anne StensethSt. Olavs Hospital90190
Klasse: H 0 - 49 ÅR - TROLLØPET LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jørgen TegdanDisruptive Technologies1001100
2Ola KeiseråsEget99199
3Pål KittilsenEquinor96196
4Truls RyumNTNU95195
4Fredrik JohannesenSweco95195
6Morten Andreas NomeNTNU90190
6Jørgen LongvaNorconsult90190
6Jonas WaeflerPowel90190
6Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital90190
6Edvard HaanæsPrivat90190
Klasse: H 50 - 64 ÅR - TROLLØPET LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jon RøstumPowel1001100
2Jostein AlvestadEquinor93193
3Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital90190
3Trygve ReitanStatoil BIL Trondheim90190
3Morten KorsvoldSINTEF Ocean90190
3Morten HusomPowel90190
Klasse: H 50 - 64 ÅR - TROLLØPET MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Frode HaugskottSkaun Kommune1001100
2Dag Ove TinmannsvikMulticonsult95195
3Helge LøsethEquinor BIL94194
4Øystein WiggenLindorff90190
4Øystein NytrøNTNU Bil90190
4Stein Erik AagaardNINA90190
4Petter MikalsenTelenor90190
4Per Olav JohansenTrønderEnergi90190
4Per Ivar SkinderhaugBouvet90190
4Olav KvittemUNInett90190
4Lasse NatvigNTNU 90190
4Kjell MaroniFiskeri og havbruksnæringens forskningsfond90190
4John LerliTrønderbladet90190
4Geir ArnesenEget90190
4Erling ByeBDO AS90190
4Bjørn MunchOracle90190
Klasse: H 65 - 99 ÅR - TROLLØPET MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Øivind RogndalenVegvesenet1001100
1Roar StensethSt Olav1001100
3Tom BuggeBjørndalslaget95195
4Frank BjarkøNRK91191
5Tore HeggemHiNT90190
5Robert StrømEget90190
5Magnus LandstadNTNU90190
Klasse: H 65 - 99 ÅR - TROLLØPET KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Anders LaugloLauglo Gård1001100
2Tor GjermstadHemit99199
2Svein HoveMulticonsult99199
2Ole LutroNGU99199
5Edgar FuruholtDet norske98198
6Tore BrurokEget96196
6Leif EngenEget96196
6Frode StensrudEget96196
9Øistein ÅsmulKommunen90190
9Torgeir IversenEvry90190
9Tore KisteFylket90190
9Stig Arild HaugskottPosten90190
9Paul ForsethTrondheim kommune90190
9Magne RøSt Olavs Hospital90190
9Magne EidemVeivesenet90190
9Kåre EggereideRambøll90190
9Knut SkjesolStatkraft90190
9Kjell Atle StrandeCreditreform AS90190
9Kjell Arne HenninenNHN90190
9Jarle NestvoldRambøll90190
9Jan Erik KofoedNTNU90190
9Finn Faye KnudsenNTNU90190
9Egil RepvikNETTseksjonering90190
9Edmund OlsenNTNU90190
9Arnfinn LangelandNTNU90190
9Arne SæterhaugEget90190
Klasse: GJESTER - TROLLØPET MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
9Lene Berg HanssenSkoleelev90190
9Kyrre AuranRanheim Kraft90190
9Emilie Liabakk EriksenSkoleelev90190
9Damien BrouardNordic Semi Conductor90190
9Anthony BossardMicrochip90190
Klasse: GJESTER - TROLLØPET KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
9Una KittilsenFreidig90190
9Sigrid HatlandHaukeland90190
9Reidar VettiHaukeland90190
9Lene Engen IgeltjørenHaukeland90190
9Jens Kjetil MehammerMultiseis90190
9Eivind HøydenHaukeland90190
9Birgitte GjerdeHaukeland90190
9Arild HeggesetSINTEF90190
Klasse: D 135 - 179 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Bente SkorgeEggen Arkitekter18829494
2Vebjørg EksethEggen Arkitekter94194
2Trine BarstadNTNU yngre damer94194
2Siw SellægKommunedamene94194
2Sigrid MelkildSt Olavs damer94194
2Rine HansenKommunedamene94194
2Randi Marie MohusSt Olavs damer94194
2Monika HagaNTNU yngre damer94194
2Mette Resell NolteEggen Arkitekter94294
2Maj-Lisbet RønningJentut´n94194
2Kjersti TannvikEggen Arkitekter AS94194
2Gunnhild OftedalNTNU yngre damer94194
2Grethe LiatunTrondheim Kommune 194194
2Berit GrandeJentut´n94194
2Anne MelkildSt Olavs damer94194
Klasse: D > 179 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Siri DrogsetNTNU eldre damer18829494
2Vigdis HeimlyNTNU eldre damer94194
2Trine BarstadNTNU eldre damer94194
2Sissel HorghagenNTNU eldre damer94194
2Reidun Fallan SmaavikJentut´n94194
2Heidi MidtunJentut´n94194
2Bodil MonsenSINTEF 94194
2Berit GrandeDatadamene94194
2Anne-Sofie GjermstadDatadamene94194
2Anne FuruholtJentut´n94194
Klasse: H < 135 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Øystein Grande JarenBekk18829494
1Odd Magne ReitanMicrochip18829494
1Halvor LundBekk18829494
1Erik GustafssonBekk18829494
1Anthony BossardMicrochip18829494
6Øystein ØsteraasPolitiet94194
6Øystein HusbyStatnett94194
6Tore JensåsMulticonsult BIL94194
6Svenn-Ivar SvendsenMicrochip94194
6Sebastian BlasiusArm 194194
6Roar SkulbørstadMulticonsult BIL94194
6Pål HybertsenPolitiet94194
6Olve MogstadStatnett94194
6Mattis HoltPwC94194
6Margot LynumStatens vegvesen94194
6Magnus WalstadArm 294194
6Ludvig StrømsnesStatnett94194
6Johan WåhlinStatens vegvesen94194
6Johan Asphjell BjørnaasPwC94194
6Jerome SoulardArm 194194
6Jens Even StorhovPwC94194
6Jan Egil RuudMicrochip94194
6Helge TitlestadArm 294194
6Geir BakkhaugPolitiet94194
6Dag Ove TinmannsvikMulticonsult BIL94194
6Christian GrøvdalArm 194194
6Bård NonstadStatens vegvesen94194
Klasse: H 135 - 179 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Øystein WiggenDNB18829494
1Vidar LundaDNB18829494
1Tor Arne HaugenDNB18829494
1Rune KroghTrønderEnergi18829494
1Per Olav JohansenTrønderEnergi18829494
1Olav KvittemUninett18829494
1Håvard EidnesUninett18829494
1Frode VassendenTrønderEnergi18829494
1Bernt RognesPwC18829494
10Øyvind SchjelderupRETTIRASKEBEIN94194
10Øystein NytrøIDI - Munkholmen Lægeforening94194
10Vegard HansenRETTIRASKEBEIN94194
10Truls RyumSleipner94194
10Tor HammerSofademokratene94194
10Svein Erik BratsbergNTNU94194
10Svein Endre HoveTeam MC & NTNU94194
10Simen Eid NielsenRambøll 194194
10Rolf Helge RøsandRambøll 194194
10Petter Andreas BerghNTNU94194
10Per Ivar SkinderhaugFlying Wings94194
10Otto WittnerUNINETT94194
10Otto J WittnerUninett94194
10Ola LædreSleipner94194
10Morten KorsvoldSINTEF94194
10Mike LongTeam MC & NTNU94194
10Lasse NatvigIDI - Munkholmen Lægeforening94194
10Lars SkrøvsethFlying Wings94194
10Klaus LivikPwC94194
10Kjell MaroniRETTIRASKEBEIN94194
10Jørgen Berg LauvsnesPwC94194
10John SirumRambøll 194194
10Jens Kjetil MehammerFlying Wings94194
10Jens Even StorhovPwC94194
10Jan Erik LedalSofademokratene94194
10Helge LøsethEquinor94194
10Geir PaulsenSofademokratene94194
10Fredrik JohannessenSleipner94194
10Eivind Myklebust LindsethTeam MC & NTNU94194
10Dag StenersenSINTEF94194
10Bjørn MunchIDI - Munkholmen Lægeforening94194
10Bjarne BugtenEquinor94194
10Atle HauganEquinor94194
10Arild Holm ClausenNTNU94194
10Arild HeggesetSINTEF94194
Klasse: H > 179 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Tore BrurokBRENVIN18829494
1Per Magne GjersvoldSkanska18829494
1Leif EngenBRENVIN18829494
1Leidulv VinjeBRENVIN18829494
1Håkon TjelmelandStatMat18829494
1Finn Faye KnudsenStatMat18829494
7Øystein NytrøIDI lommerusk94194
7Øivind RogndalenVegvesenet94194
7Øistein ÅsmulEget94194
7Viggo ScheiSkanska94194
7Trond DamåsSkanska94194
7Torleif StephansenPTT94194
7Torger HaarbergEget firma94194
7Tore KistePTT94194
7Tore KisteNidarøstpensjonistene94194
7Ståle EngdalTelenor B.I.L. Trondheim94194
7Stig Arild HaugskottALOMSAH94194
7Rolf ByeRofras94194
7Roar StensethSprint Olav94194
7Reidar OttemLOS94194
7Pål SkybergPTT94194
7Per BjørgumPolitiet94194
7Paul ForsethA.E.P94194
7Odd MusumRambøll 294194
7Odd MusumALOMSAH94194
7Odd Arne RyeRambøll 294194
7Nils Olav VennevikEget94194
7Magnus LandstadStatMat94294
7Magne RøSt. Olav senior94194
7Magne EidemSVV94194
7Lasse NatvigIDI lommerusk94194
7Kåre EggereideMalvik94194
7Kyrre AuranMalvik94194
7Kristian FougnerSt. Olav senior94194
7Kjell BratbergsengenIDI lommerusk94194
7Kjell Atle StrandeLOS94194
7Jostein AlvestadEquinor94194
7Jon Arne KlemetsauneVegvesenet94194
7Jon Arne KlemetsauneSVV94194
7Jens Ø GjersvoldVegvesenet94194
7Jens Ø GjersvoldSVV94194
7Jens Bjørnar MorsethPolitiet94194
7Jarle NestvoldRambøll 294194
7Jan Erik KofoedNTNU94194
7Inge NørstebøSkanska94294
7Helge LøsethEquinor94194
7Harald OftedalEquinor94194
7Halvor FlatbergNidarøstpensjonistene94194
7Frode StensrudEget94194
7Finn BjørgumNidarøstpensjonistene94194
7Eigil SørliMalvik94194
7Egil RepvikA.E.P94194
7Edmund OlsenNTNU94194
7Asbjørn RønningRofras94194
7Arnfinn LangelandNTNU94194
7Arnfinn LangelandLOS94194
7Anders WaageSprint Olav94194
7Anders LaugloALOMSAH94194
7Anders LaugloA.E.P94194
7Anders WaageSt. Olav senior94194
Klasse: MIXED LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
7Åsta Venås FlægstadFlandås94194
7Vibeke HolteMixed ad Hoc94194
7Vegard HansenLokomotiv Byåsen TGV94194
7Vebjørn Bergh-HansenThe Yongsters94194
7Torgeir AuneLokomotiv Byåsen TGV94194
7Tale Tannvik SkeiAsplan Extended94194
7Svein HoveMixed ad Hoc94194
7Stig Magnar LøvåsLøvowr94194
7Sindre JohannessenRofokart94194
7Sigmund StørsetMixed!94194
7Roar ForbordRofokart94194
7Marit SchmidTeam P & S94194
7Marie Wollan BenumThe Yongsters94194
7Leif Arne SkeiAsplan Extended94194
7Kristin LønsethagenMixed!94194
7Johan LandrøFlandås94194
7Johan AhlbäckMixed!94194
7Jenny PerssonAsplan Extended94194
7Jan SchmidTeam P & S94194
7Hilde ForbordRofokart94194
7Helge Venås FlægstadFlandås94194
7Grete Berge OwrenLøvowr94194
7Geir OwrenLøvowr94194
7Geir HanssenLokomotiv Byåsen TGV94194
7Alf Petter LynumThe Yongsters94194
7Alex PedersenTeam P & S94194
Klasse: MIXED KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Tom BuggeLiangjengen18829494
1Oda BuhaugJordskifteretten18829494
1Guri BjørndalLiangjengen18829494
1Gunnar BørsetJordskifteretten18829494
1Edgar FuruholtLiangjengen18829494
6Vigdis HeimlyNTNU94194
6Vebjørn Bergh-HansenThe Youngsters94194
6Trond SlettnerTelenor94194
6Torleif StephansenACMøller94194
6Tore HeggemNTNU94194
6Tore SolheimJordskifteretten94194
6Sindre BrunMicrosoft94194
6Pål Keim OlsenAgraff94194
6Pål Keim OlsenAI-AI 194194
6Petter MikalsenTelenor94194
6Ola NatvigMicrosoft94194
6Oddveig HovdenakAgranada94194
6Marie Wollan BenumThe Youngsters94194
6Marie BredalNGU 194194
6Kjell-Arne HenninenDe håpefulle94194
6Ingrid GrændsenAgraff94194
6Ingrid GrændsenAI-AI 194194
6Hilde NestvoldTelenor94194
6Heidi FosmoJordskifteretten94194
6Harald OftedalNTNU og SINTEF94194
6Gunnhild OftedalNTNU og SINTEF94194
6Gro SandøyNGU 194194
6Gro RypdalDe håpefulle94194
6Geir WillumsenACMøller94194
6Eva TesarovaMicrosoft94194
6Eric YoungAgranada94194
6Eli RingdalenNTNU og SINTEF94194
6Egil RepvikACMøller94194
6Carl Martin LarsenHiNT 194194
6Bård Sverre SolemEggen Arkitekter AS94194
6Bjørn RindstadNGU 194194
6Are Moa GausenAgraff94194
6Are Moa GausenAI-AI 194194
6Alf Petter LynumThe Youngsters94194
Klasse: ARRANGØRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Torgeir IversenEvry28839494100
2Siri DrogsetNTNU1001100
2Per Einar PedersliStatens vegvesen1001100
2Olve MogstadStatnett1001100
2May Toril MoenStatkraft1001100
2Håvard LorangeSiemens1001100
2Geir PaulsenSiemens1001100
2Are BruasetSINTEF Energi1001100
2Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL1001100
10Trond Einar Moen PedersliPrivat94194
10Steinar AasvangSiemens94194
10Roar SkulbørstadMulticonsult94194
10Leif RøhjellSiemens94194
Klasse: D 16-29 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Marit SchmidGjest1241124
2Reidun ØdegaardNTNU -BIL1201120
3Marie BredalNGU1031103
Klasse: D 30-39 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jenny PerssonAsplan Viak2372122115
2Ingrid GrændsenAgraff199211485
3Randi Marie MohusSt. Olavs Hospital1211121
4Mari BasbergTrondheim Kommune1041104
5Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital1031103
5Beth CarlsenMulticonsult BIL1031103
7Ida NoddelandNordic Semiconductors99199
Klasse: D 40-49 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Mette NolteEggen Arkitekter AS194294100
2Marianne HoubiersEquinor1001100
2Guro GjestvangFreidig1001100
4Vebjørg EksethEggen Arkitekter AS94194
4Kjersti TannvikEggen Arkitekter AS94194
4Eli LangørgenEget94194
7Monika HagaNTNU85185
Klasse: D 50-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Hege Solhjem MelhuusTrondheim kommune2062100106
2Ingrid GjersvoldBDO AS19529699
3Siw SellegTrondheim kommune17728691
4Tone AlmåsBufetat1001100
4Sigrid MelkildSt. Olavs Hospital BIL1001100
6Grethe LiatunTrondheim Kommune95295
7Oda BuhaugJordskifteretten93193
7Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL93193
9Hilde ForbordBig Bite91191
9Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL91191
11Nina Beate LiabakkNTNU87187
12Åse Rita EllingsenTrondheim kommune85185
12Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim85185
12Erika BugtenBergh Hansen85185
12Anne Betty SødalTrondheim kommune85185
Klasse: D 60-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Bente SkorgeEggen Arkitekter AS19029496
2Guri BjørndalBjørndalslaget185210085
3Trine BarstadNTNU17928594
4Vigdis HeimlyNTNU17028585
5Siri DrogsetNTNU1001100
6Heidi MidtunJernbanen89189
7Sissel HorghagenNTNU85185
7Siri DrogsethNTNU85185
7Reidun Fallan SmaavikNAV85185
7Gunnhild OftedalNTNU85185
7Eli RingdalenSINTEF85185
7Cobien ClaringbouldTrondeim kommune85185
7Bodil MonsenSINTEF 85285
7Berit GrandeSticos85185
Klasse: D 70-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Ebba BredlandNTNU17928594
2Torid KvaalFylket1001100
3Sissel RavnsborgNTNU94194
4Anne StensethSt. Olavs Hospital85185
4Anne FuruholtTOBB85185
Klasse: H 16-29 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Anders HaugskottSkoleelev1001100
2Sindre JohannesenStudent96196
3Ole HulbakHemsedal il91191
4Sebastian BlasiusARM85185
4Eirik AalMulticonsult85185
4Adrian OpheimNTNUI85185
Klasse: H 30-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Gustav RuøTrondheim kommune17929485
2Anthony BossardMicrochip17028585
3Jan SchmidGjest1041104
4Jan SchmidNorges Skiforund1001100
5Halvor LundBekk87287
6Øystein ØsteraasPolitiet85185
6Truls BjørklundMicrosoft85185
6Sigmund StørsetSINTEF Energi85185
6Per Didrik NonstadEquinor BIL85185
6Martin UglemSt Olavs Hospital85185
6Marius JensenSiemens85185
6Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital85185
6Eric YoungAgraff85185
6Bjørn Olav EriksenNTNU85185
Klasse: H 40-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jørgen TegdanDisruptive Technologies199299100
2Roar SkulbørstadMulticonsult19129398
3Truls RyumNTNU17928594
4Ingebrigt FuglemTelenor17228587
5Petter Andreas BerghNTNU17028585
5Odd Magne ReitanMicrochip17028585
5Kurt AmundsenAvinor17028585
8Bård NonstadStatens vegvesen1001100
9Torgeir AuneTeekay Petrojarl95195
10Sverre AndreassenEggen Arkitekter AS94194
10Leif Arne SkeiAsplan Viak94194
12Edvard HaanæsProres89189
13Otto WittnerUNInett85185
13Lars LøsethEquinor85185
13Kyrre AuranRanheim Kraft85185
13Geir HanssenSaplov85285
13Eivind OlsenNordic Semi Conductor85185
Klasse: H 50-59 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSt. Olavs hospitalDyborg- skogenStav- sjøenLeinstrand- markaSaksvik- vollenStor- svingenSkoglyTrolløpetVår- stafettenTjuv- dalenJons- vatnetSolemsåsenMelhusKM- StafettSommersetraNilsbyen NattløpSkjølaSverres- borgLianLianRotvollToill- løpetKM natt Fuglmyra
1Jostein MårdalenNTNU2002100100
2Stig ForbordOptoplan17729186
3Øystein WiggenLindorff1762<