Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu og Hei Gampeløpet 5. oktober 2019

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

NTNUI

2:21:16

+0:00

2.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

2:29:32

+8:16

3.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

2:40:46

+19:30

4.

Mari Angell-Petesen

Freidig

2:42:16

+21:00

5.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

2:47:33

+26:17

5.

Marta Ulvensøen

Emblem IL

2:47:33

+26:17

7.

Frida Øygard

NTNUI Langrenn

2:50:37

+29:21

8.

Ane Dyrkorn

NTNUI

2:55:13

+33:57

8.

Thea Dyrkorn

NTNUI

2:55:13

+33:57

10.

Ine Skjellum

NTNUI

2:58:54

+37:38

11.

Martine Åstebøl

Frol IL

3:01:07

+39:51

12.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

3:01:23

+40:07

13.

Emma Arnesen

Byåsen IL

3:02:11

+40:55

14.

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI

3:02:12

+40:56

14.

Vilde Malmei

NTNUI

3:02:12

+40:56

16.

Marianne Langøygard

Frol IL

3:07:25

+46:09

17.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

3:09:07

+47:51

18.

Eiril Fuglem Renå

Hommelvik Ik

3:12:02

+50:46

19.

Jenny Persson

Byåsen IL

3:14:38

+53:22

20.

Sunniva Omdal

NTNUI

3:15:45

+54:29

21.

Thine Hestnes

NTNUI

3:20:44

+59:28

22.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

3:24:49

+1:03:33

22.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

3:24:49

+1:03:33

24.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

3:24:52

+1:03:36

25.

Julie Marie Kinneberg

NTNUI

3:24:53

+1:03:37

26.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

3:25:36

+1:04:20

27.

Tone Almås

Il Leik

3:34:25

+1:13:09

28.

Nina Birkeland

NTNUI Orientering

3:36:12

+1:14:56

29.

Marit Nersten

NTNUI

3:40:30

+1:19:14

30.

Camilla Hengebøl

Frol IL

3:40:57

+1:19:41

31.

Margot Lynum

Freidig

3:43:58

+1:22:42

31.

Tina Strømdal Wik

Freidig

3:43:58

+1:22:42

33.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

3:45:11

+1:23:55

33.

Tale Strand

KOngsberg orienteringslag

3:45:11

+1:23:55

35.

Helene Eger

Kongsberg orienteringslag

3:45:12

+1:23:56

36.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

3:46:14

+1:24:58

37.

Sofia Haglund

Vaasan Suunnistajat

3:46:15

+1:24:59

38.

Eli Kolstad

Mo orienteringsklubb

3:46:34

+1:25:18

39.

Åshild Kolstad

NTNUI

3:46:51

+1:25:35

40.

Thea Herberg

Biri IL

3:53:36

+1:32:20

41.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

3:55:37

+1:34:21

42.

Oddveig Hovdenak

Agraff

4:00:25

+1:39:09

43.

Kristin Brekke

NTNUI Orientering

4:04:48

+1:43:32

43.

Kårhild Nordstad

Varegg

4:04:48

+1:43:32

45.

Idunn Haavengen

NTNUI

4:04:49

+1:43:33

46.

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI

4:09:20

+1:48:04

46.

Elise Langkaas

NTNUI

4:09:20

+1:48:04

46.

Mette Liset

NTNUI

4:09:20

+1:48:04

49.

Mari Hage Basberg

-

4:30:42

+2:09:26

50.

Pauline Sjøvold

NTNUI

4:37:03

+2:15:47

51.

Solveig Stubmo

Aamlid

5:48:56

+3:27:40

52.

Ingrid Owren Sveine

NTNUI

5:49:03

+3:27:47

53.

Ragnhild Myrnes

NTNUI

5:49:06

+3:27:50

54.

Maria Fosby

NTNUI

6:02:42

+3:41:26

54.

Synne Fossøy

NTNUI

6:02:42

+3:41:26

54.

Karoline Dahl Fosby

6:02:42

+3:41:26

57.

Malena Birkeland

NTNUI

6:24:34

+4:03:18

57.

Nina Lindholm

NTNUI

6:24:34

+4:03:18

59.

Lotte Eide

Camillas fanclub

6:58:22

+4:37:06

60.

Camilla Lie

NTNUI

6:58:23

+4:37:07

60.

Hanne Opseth Rygg

Ingen

6:58:23

+4:37:07

Brutt

Stine Haalien

7:02:16

DNS

Anne Eiken

NTNUI

DNS

Hannah Malmei

NTNUI

DNS

Maja Hjuler

NTNUI

DNS

Ingvill Andrea Røed

NTNUI Langrenn

DNS

Maria Thonhaugen Raastad

-

DNS

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF

DNS

Gina Mølnvik

Freidig

DNS

Anna Sofie Hoff

Kristiansand OK

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Granqvist

NTNUI

3:45:44

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

4:00:37

+14:53

3.

Johan Christie Ørke

NTNUI Orientering

4:06:58

+21:14

4.

Ola Keiserås

Il Leik

4:14:54

+29:10

5.

Erik Barr Zeilon

NTNUI

4:16:20

+30:36

6.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

4:18:46

+33:02

7.

Hans Petter Berg Rolke

NTNUI Langrenn

4:19:07

+33:23

8.

Jiri Vales

NTNUI

4:22:42

+36:58

9.

Sebastian Torgersen

NTNUI

4:24:39

+38:55

10.

Gustav Fiskum

NTNUI

4:26:44

+41:00

11.

Tobias Alstad

Frol IL

4:37:12

+51:28

12.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

4:40:13

+54:29

13.

Jørgen Tegdan

Freidig

4:41:07

+55:23

14.

Jørgen Tveita

NTNUI Triatlon

4:43:33

+57:49

15.

Truls Ryum

NTNU BIL

4:44:14

+58:30

16.

Johan Landrø

Vestbyen IL

4:45:01

+59:17

17.

Tobias Kristensen

NTNUI

4:45:37

+59:53

18.

Bjørn Balstad

Byåsen Festmaraton

4:45:48

+1:00:04

19.

Thomas Berge Foyn

NTNUI Langrenn

4:45:52

+1:00:08

20.

Lukas Mark

NTNUI Langrenn

4:46:03

+1:00:19

21.

Andreas Haaland

Wing OK

4:46:21

+1:00:37

22.

Børge Leiren

Byåsen IL

4:46:23

+1:00:39

23.

Simon Lund Eikrem

Freidig

4:46:32

+1:00:48

24.

Petter Quist-Paulsen

Byåsen IL

4:46:33

+1:00:49

25.

Vegard Kittilsen

Freidig

4:46:41

+1:00:57

26.

Thomas Meinicke

NTNUI Langrenn

4:47:17

+1:01:33

27.

Fredrik Johannessen

Sweco BIL

4:55:38

+1:09:54

28.

Lars Digerud

NTNUI Langrenn

4:55:42

+1:09:58

29.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

Vestbyen IL

4:55:56

+1:10:12

30.

Markus Glad

Emblem IL

4:55:57

+1:10:13

31.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

5:03:34

+1:17:50

32.

Halvor Melkild

NTNUI

5:03:35

+1:17:51

33.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

5:03:54

+1:18:10

34.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

5:07:54

+1:22:10

35.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:17:33

+1:31:49

36.

Hermann Leithe

Frol IL

5:19:40

+1:33:56

36.

Rolf Alstad

Frol IL

5:19:40

+1:33:56

38.

Andreas Dalen

Emblem IL

5:31:29

+1:45:45

39.

Lavran Thorstensen

NTNUI

5:38:10

+1:52:26

40.

Audun Rognerud Bøe

NTNUI

5:38:20

+1:52:36

41.

Pål Benum Reiten

Stjørdals Blink

5:38:24

+1:52:40

42.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:42:08

+1:56:24

42.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

5:42:08

+1:56:24

44.

Sebastian Aas

OL Trollelg

5:47:59

+2:02:15

45.

Anthony Leroyer

Freidig

5:48:10

+2:02:26

46.

Hilmar Nypan Claes

NTNUi Ski og fjellsport

5:53:00

+2:07:16

47.

Rune Malmei

Sandnes IL

5:55:16

+2:09:32

48.

Jo Langøygard

Frol IL

5:57:43

+2:11:59

49.

Ole Hulbak

NTNUI Langrenn

5:58:58

+2:13:14

50.

Jørgen Longva

Byåsen IL

5:58:59

+2:13:15

51.

Jens Waage

Janus Ski og Løpeklubb

6:09:54

+2:24:10

51.

Arne Berg

Meldal IL

6:09:54

+2:24:10

53.

Ola Singsdal

NTNUI Orientering

6:10:17

+2:24:33

54.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

6:10:31

+2:24:47

55.

Marius Staff

NTNUI

6:11:54

+2:26:10

56.

Einar Bjørkaas Helle

Romerike Ultraløperklubb

6:11:55

+2:26:11

57.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

6:12:08

+2:26:24

58.

Tore Bergdal

Kyrkesæterøra

6:12:18

+2:26:34

59.

Jostein Mauseth Rø

Freidig

6:13:09

+2:27:25

60.

Stian Rummelhoff

Stavanger orienteringsklubb

6:14:35

+2:28:51

61.

Simen Bog Vikane

NTNUI

6:14:39

+2:28:55

62.

Paul Jonathan

NTNUI

6:17:40

+2:31:56

63.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

6:21:25

+2:35:41

64.

Johan Petter Winsnes

SK Heien

6:23:33

+2:37:49

65.

Jens Winsnes

SK Heia

6:23:37

+2:37:53

66.

RF

NTHI

6:34:39

+2:48:55

67.

Tom Kristensen

Larvik OK

6:34:41

+2:48:57

68.

Sondre Haugen Lima

Ammerud fotgjengerlag

6:41:47

+2:56:03

69.

Max Robertson

NTNUI

6:58:28

+3:12:44

70.

Arthur Torvund

NTNUI

6:58:54

+3:13:10

71.

Erik Dukefoss

Lillehammer OK

7:03:27

+3:17:43

72.

Terje Magnus Bakken Sørensen

NTNUI

7:04:30

+3:18:46

73.

Alexander Granheim

Asko

7:13:11

+3:27:27

73.

Rikard Sunde

Asko

7:13:11

+3:27:27

73.

Arved Anhalt

NTNUI

7:13:11

+3:27:27

76.

Ola Melå

Byåsen Fest-Langrenn

7:14:18

+3:28:34

77.

Anders Granås

NTNUI

7:42:02

+3:56:18

78.

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

7:46:15

+4:00:31

79.

Magnus S. Skjærpe

NTNUI

7:46:36

+4:00:52

80.

Vebjørn Flermoen Paulsen

Ingen

8:16:11

+4:30:27

81.

Alexander Wulfsberg

ingen

9:17:48

+5:32:04

81.

Simen Storesund

Ingen

9:17:48

+5:32:04

81.

Torstein Tenstad

Ingen

9:17:48

+5:32:04

Brutt

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:54:50

Brutt

Carl Petter Lyngen

Frol IL

2:17:27

Brutt

Mattis Holt

Freidig

2:17:36

Brutt

Asgeir Bakken Rognstad

Emblem IL

2:36:44

Brutt

Roar skulbørstad

Frol IL

2:39:32

Brutt

Vebjørn Tandberg

Kjelsås

2:41:05

Brutt

Bjørnar Lynum

Freidig

2:42:52

Brutt

Christian Foyn

NTNUI

2:52:33

Brutt

Marcus Braathen

NTNUI Langrenn

2:52:35

Brutt

Sander Rogndokken

Nydalen SK

2:54:51

Brutt

Arne Vik

Strindheim IL

3:05:43

Brutt

Oscar Lyngen

Fredig

3:07:49

Brutt

Eivind Lona

Wing OK

3:12:51

Brutt

Kasper Schei

NTNUI Orientering

3:13:31

Brutt

Morten Korsvold

Wing OK

3:14:09

Brutt

Sturle Omdal

Sandnes IL

3:16:43

Brutt

Sander Kirkebøen

Tyholtveien drekk og klepp

3:20:58

Brutt

Tord Andersen

Tyholtveien drekk og klepp

3:20:58

Brutt

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval Kongsvinger OK

3:21:19

Brutt

Edvard Andersen

NTNUI

3:26:10

Brutt

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

3:26:10

Brutt

Peter Andreas Gisholt

Fossum

3:30:35

Brutt

Jens Balstad

Byåsen Fest-Langrenn

3:32:29

Brutt

Ståle Skogen

Vågå IL

3:36:11

Brutt

Trygve Joachim Rønneberg

Manchester United

3:36:12

Brutt

Anders Schjølberg

Tormod Skilag

3:40:09

Brutt

Torgeir Sandnes Laurvik

NTNUI

3:40:28

Brutt

Fredrik Bertilsson

3:50:57

Brutt

Tormod Kleppa

Lillehammer OK

3:50:57

Brutt

Frank Aasgård

Wing OK

3:54:06

Brutt

Eric Young

Agraff

3:59:00

Brutt

Roy Seland

Trondheim Triatlonklubb/Nidarøst

4:11:36

Brutt

Børge Nordbeg

NTNUI

4:20:17

Brutt

Marius Altern Øvrehus

Team Gjert

4:34:57

Brutt

Gunnar Vangberg

4:34:57

Brutt

Even Kallevik

NTNUI

4:37:04

Brutt

Eirik Søreide Hansen

NTNUI

4:37:12

Brutt

Lars Singsdal

NTNUI Orientering

6:12:18

Brutt

Sindre Wormdahl

7:02:16

Startet

Martin Rønning

Dykkergruppa

Startet

Preben Jensen Hoel

Dykkergruppa

DNS

Fredrik Gullord

NTNUI

DNS

Martin Heir

NTNUI

DNS

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

DNS

Hans-Marius Klevmoen

NTNUI Langrenn

DNS

Kjetil Steinstø

NTNUI Triatlon

DNS

Jakob Louis Karlsen

NTNUI-Lone Wolf

DNS

Håvard Røgenes

Student-KRIK Trondheim

DNS

Sigmund Oksavik Mestad

Student-KRIK Trondheim

DNS

Morten Ramstad

-

DNS

Thomas Haugen de Lange

IL Jutul

DNS

Frank Asgård

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer

2:55:08

+0:00

2.

Iver Thun

Freidig

2:55:09

+0:01

2.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

2:55:09

+0:01

4.

Emil Grønli

Freidig

3:01:46

+6:38

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

3:01:46

+6:38

6.

Petter Andreas Lona

Wing OK

3:22:53

+27:45

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

3:22:53

+27:45

8.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer

3:25:53

+30:45

9.

Ane Malene Kolstad

Freidig

3:25:54

+30:46

10.

Ingrid Nollan Benum

Byåsen IL

3:55:37

+1:00:29

10.

Marie Nollan Benum

Byåsen IL

3:55:37

+1:00:29

12.

Vebjørn Berg Hansen

Byåsen IL

3:55:38

+1:00:30

13.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

4:26:42

+1:31:34

14.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

4:26:43

+1:31:35

14.

Maria Strømdal Wik

Freidig

4:26:43

+1:31:35

Klasse: Veteran Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Astri Nilsson

Byåsen IL

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

2:51:36

+0:00

2.

Inge Nørstebø

Trollelg

3:11:37

+20:01

3.

Sverre Frøyen

RMOC

3:39:51

+48:15

4.

Atle Støyva

Breimsbygda

3:40:00

+48:24

4.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

3:40:00

+48:24

6.

Viggo Schei

Skanska

3:41:11

+49:35

7.

Harald Fløgstad

Freidig

3:42:00

+50:24

8.

Anders Waage

Freidig

3:50:39

+59:03

9.

Tore Heggem

NOTEAM

4:01:11

+1:09:35

10.

Helge Rustad

Freidig

4:03:39

+1:12:03

11.

Frank Bjarkø

Wing OK

4:10:15

+1:18:39

12.

Nils Olav Vennevik

Freidig

4:47:27

+1:55:51

13.

Robert Strøm

Wing OK

5:41:53

+2:50:17

14.

Tor G. Syvertsen

Gauken

7:43:56

+4:52:20

DNS

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedwig Haas

NTNUI

4:58:56

+0:00

2.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

5:04:19

+5:23

3.

Martine Frekhaug

Strindheim IL

5:24:55

+25:59

4.

Emma Johansson

Emblem IL

5:24:57

+26:01

5.

Marie Line Furland

NTNUI

5:58:39

+59:43

5.

Marthe Svihus

NTNUI

5:58:39

+59:43

7.

Frida Øygard

NTNUI Langrenn

5:59:05

+1:00:09

8.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

6:11:30

+1:12:34

9.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

6:17:41

+1:18:45

9.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer o-klubb

6:17:41

+1:18:45

9.

Karoline Aune

Halden SK

6:17:41

+1:18:45

12.

Dina Erika Hansen

NTNUI

7:03:28

+2:04:32

13.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

7:46:39

+2:47:43

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Næss

Østmarka OK

5:43:55

+0:00

2.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

7:27:10

+1:43:15

2.

Atle Støyva

Breimsbygda

7:27:10

+1:43:15

2.

Harald Fløgstad

Freidig

7:27:10

+1:43:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2019, 10:42:08

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

253

Antall startet:

232