Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #10 6. oktober 2019

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

40:37

+0:00

14:09

2.

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

43:14

+2:37

15:03

70

3.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

45:37

+5:00

15:53

4.

Ina Blågestad

Indre Østfold OK

57:19

+16:42

19:58

DSQ

Monica Jørgensen

Hadeland OL

2:30:00

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Bøhn

Kolbotn og Skimt OL

29:57

+0:00

9:59

2.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

35:25

+5:28

11:48

3.

Elena Grand

Lillomarka OL

36:18

+6:21

12:06

4.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

36:45

+6:48

12:15

5.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

37:10

+7:13

12:23

6.

Ivar Mestad

Røyken OL

38:01

+8:04

12:40

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

39:03

+9:06

13:01

8.

Aase Løvland

Kolbotn og Skimt OL

45:32

+15:35

15:10

9.

Bjørn Egner

Heming Orientering

48:12

+18:15

16:04

10.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

48:27

+18:30

16:09

11.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

50:20

+20:23

16:46

12.

Grete Berntsen

Måren OK

54:08

+24:11

18:02

13.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

55:14

+25:17

18:24

14.

Maiken Sandberg

Nydalens SK

56:38

+26:41

18:52

15.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

58:15

+28:18

19:25

16.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

1:02:48

+32:51

20:56

17.

Svein Frimann Kvalheim

Årstad IL

1:30:11

+1:00:14

30:03

18.

Ólavur Mortensen

Oslostudentenes IK

1:52:32

+1:22:35

37:30

DSQ

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

1:01:46

154 158

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:15:17

154 152 131 158 160 161

DSQ

Marianne Løken

OK Moss

1:28:18

154 158 160 161

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

45:30

+0:00

7:41

2.

Thor Mella

Oppsal Orientering

46:49

+1:19

7:54

3.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

49:44

+4:14

8:24

4.

Anders Storbraten

Bækkelagets SK

50:32

+5:02

8:32

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

50:37

+5:07

8:33

6.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

50:44

+5:14

8:34

7.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

51:17

+5:47

8:39

8.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

51:22

+5:52

8:40

9.

Sondre Ladim

OK Moss

52:02

+6:32

8:47

10.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

56:14

+10:44

9:29

11.

Morten Due

Måren OK

56:35

+11:05

9:33

12.

Audun Bjerknes

Måren OK

56:55

+11:25

9:36

13.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

58:12

+12:42

9:49

14.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:01:25

+15:55

10:22

15.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:01:46

+16:16

10:26

16.

Halvor Hobøl

Oppsal Orientering

1:02:02

+16:32

10:28

17.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:02:12

+16:42

10:30

18.

Hallvard Koren

OK Moss

1:03:21

+17:51

10:42

19.

Peter Klaveness

Måren OK

1:03:35

+18:05

10:44

20.

Øyvind Løken

OK Moss

1:05:08

+19:38

11:00

21.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:05:36

+20:06

11:04

22.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:08:05

+22:35

11:30

23.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:09:43

+24:13

11:46

24.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:11:30

+26:00

12:04

25.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:12:19

+26:49

12:12

26.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:13:10

+27:40

12:21

27.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:15:32

+30:02

12:45

28.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:17:32

+32:02

13:05

29.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:20:14

+34:44

13:33

30.

Sindre Ohm

Bøler IF

1:36:11

+50:41

16:14

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

26:19

76 75 143 156 158 160 161 239

DSQ

Tobias Espedal

Nydalens SK

1:00:07

154

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

37:19

+0:00

8:50

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

37:20

+0:01

8:50

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

39:20

+2:01

9:19

4.

Eirik Blågestad

Fredrikstad SK

39:29

+2:10

9:21

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

40:40

+3:21

9:38

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

41:22

+4:03

9:48

7.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

46:05

+8:46

10:55

8.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

46:09

+8:50

10:56

9.

Per Sandberg

Nydalens SK

48:19

+11:00

11:26

10.

John Thomas Petersen

Nittedal

49:03

+11:44

11:37

11.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

49:15

+11:56

11:40

12.

Harald Lundhaug

OK Moss

49:54

+12:35

11:49

13.

Martin Granly

Lillomarka OL

50:03

+12:44

11:51

14.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

50:45

+13:26

12:01

15.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

51:36

+14:17

12:13

16.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

51:47

+14:28

12:16

17.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

52:07

+14:48

12:20

18.

Bård Natvig

Nittedal OL

52:14

+14:55

12:22

19.

Lise Horntvedt

Larvik OK

52:51

+15:32

12:31

20.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

53:16

+15:57

12:37

21.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

53:46

+16:27

12:44

22.

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

54:36

+17:17

12:56

23.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

55:11

+17:52

13:04

24.

John Jacobsen

59:00

+21:41

13:58

25.

Lars-Evan Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

59:12

+21:53

14:01

26.

Roy Gjerding

OK Moss

1:05:32

+28:13

15:31

27.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

1:06:35

+29:16

15:46

28.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:06:51

+29:32

15:50

29.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:07:43

+30:24

16:02

30.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:12:50

+35:31

17:15

31.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

1:13:26

+36:07

17:24

32.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:36:54

+59:35

22:57

DSQ

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

43:02

156 158 160 161 239

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:14:48

158 160 161


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 oktober 2019, 14:47:11

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92