Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, Løp 3 7. oktober 2019

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

48:40

+0:00

korriger

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Brodin

Fossum IF

1:29:48

+0:00

korriger

2.

Anna Brodin

Sevedalen

1:32:32

+2:44

korriger

DSQ

Anna Gravir

Asker Skiklubb

1:07:42

korriger

41 45 46 47 48 49 58 60 74

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Lundanes

Tyrving IL

48:13

+0:00

korriger

2.

Anders Tiltnes

Tyrving IL

48:40

+0:27

korriger

3.

Martin Vister

Tyrving IL

49:39

+1:26

korriger

4.

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

50:24

+2:11

korriger

5.

Johan Svedberg

Heming Orientering

52:23

+4:10

korriger

6.

Johan Michelsen

Fossum IF

56:55

+8:42

korriger

7.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

57:33

+9:20

korriger

8.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

1:00:57

+12:44

korriger

9.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

1:01:47

+13:34

korriger

10.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:01:59

+13:46

korriger

11.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

1:04:56

+16:43

korriger

12.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:07:42

+19:29

korriger

13.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:08:30

+20:17

korriger

14.

Håvard Hågård

Konnerud IL

1:15:05

+26:52

korriger

15.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:25:23

+37:10

korriger

16.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

1:26:36

+38:23

korriger

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

33:10

korriger

59 60 74 62 175

DSQ

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

50:41

korriger

44 45 46 47 48 49 58

DSQ

David Gottfridsson

Lillomarka OL

57:15

korriger

74 62

DSQ

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:16:02

korriger

59 60 74 62

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

2:07:12

korriger

47 48 49 59 60 74 62

DNS

Øystein Sørensen

Eiker OL

korriger

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

44:12

+0:00

korriger

2.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

57:19

+13:07

korriger

3.

Isa Heggedal

Konnerud IL

58:07

+13:55

korriger

4.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:14:14

+30:02

korriger

DSQ

Kristin Sletner

IL GeoForm

1:36:11

korriger

73 60 74

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

39:57

+0:00

korriger

2.

Roger Wiik

Sturla, IF

44:33

+4:36

korriger

3.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

46:17

+6:20

korriger

4.

Eivind Hoff

Tyrving IL

46:26

+6:29

korriger

5.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

49:24

+9:27

korriger

6.

Harald Heiaas

Røyken OL

50:24

+10:27

korriger

7.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

52:26

+12:29

korriger

8.

Mads Dahl

52:59

+13:02

korriger

9.

Vidar Strand

Lierbygda OL

53:01

+13:04

korriger

10.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

53:29

+13:32

korriger

175

10.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

53:29

+13:32

korriger

12.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

55:57

+16:00

korriger

13.

Tom Gretteberg

Botne SK

58:25

+18:28

korriger

14.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:23

+22:26

korriger

15.

Are Flågan

Asker Skiklubb

1:09:35

+29:38

korriger

16.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:11:29

+31:32

korriger

17.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:14:53

+34:56

korriger

18.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:32:41

+52:44

korriger

Brutt

Morten Johannessen

Røyken OL

16:14

korriger

64 43 65 73 67 60 74 62 175

DNS

Håkon Jendal

Fossum IF

korriger

DNS

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

korriger

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:31

+0:00

korriger

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

38:19

+8:48

korriger

3.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

47:59

+18:28

korriger

4.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

49:14

+19:43

korriger

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

30:36

+0:00

korriger

2.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

38:12

+7:36

korriger

3.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

38:54

+8:18

korriger

4.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

48:02

+17:26

korriger

DSQ

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

55:30

korriger

42 69 70

DSQ

Sivert Knutheim

Sturla, IF

1:25:59

korriger

71

DSQ

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

1:26:00

korriger

71


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2019, 19:14:56

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

64

Antall startet:

60