Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering 8. oktober 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

18:23

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

23:27

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

29:32

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

29:17

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

35:07

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

31:07

Mille Ruud Moen

Oppsal Orientering

30:59

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

35:34

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

38:10

Sander Medhus

Oppsal Orientering

39:53

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

32:44

Herman Veslum

Oppsal Orientering

37:25

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

1:00:12

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

30:37

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

51:04

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

51:08

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

23:53

Vilde Lillealtern

Oppsal Orientering

29:30

DSQ

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

35:45

82

DSQ

Åsne Dieseth

Oppsal Orientering

1:03:40

165

DSQ

Henny Laurin Hylbak

Oppsal Orientering

1:03:53

165

DNS

Guri Linnea Gjelsvik

Oppsal Orientering

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

Thomas Kjær Haugberg

Fossum IF

Emily Kjær Haugberg

Fossum IF

Herman Veslum

Oppsal Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

18:36

+0:00

85

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

21:03

+2:27

85

3.

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

21:05

+2:29

74 85

4.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

34:53

+16:17

85

5.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

35:10

+16:34

85

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Halvor Songe

Bækkelagets SK

31:14

170

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

30:12

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund O Hatlen

Oppsal Orientering

31:50

+0:00

85

2.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

43:48

+11:58

85

3.

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

43:59

+12:09

85

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

25:45

+0:00

2.

Per Ongstad

privat

27:04

+1:19

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Selja Hylbak

Oppsal Orientering

55:11

85

Tomine Ravn

Oppsal Orientering

55:17

85

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:21

+0:00

71

2.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

34:34

+2:13

71

3.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

34:41

+2:20

71

4.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

43:16

+10:55

71

5.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

43:17

+10:56

71

6.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

43:35

+11:14

71

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Trond K Nyland

Nydalens SK

DNS

Eli Aspelund

Nydalens SK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

24:44

+0:00

71

2.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

31:10

+6:26

71

3.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

42:02

+17:18

71

DSQ

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

31:37

71 65

DNS

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lunøe

Nydalens SK

36:23

+0:00

2.

Harald Bakke

Fossum IF

36:27

+0:04

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

39:31

+3:08

4.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

40:29

+4:06

5.

Alexander Smidt Olsen

Nydalens SK

41:58

+5:35

6.

Karl-Johan Malmberg

Tyrving IL

44:08

+7:45

7.

Stig Heir

Asker Skiklubb

45:12

+8:49

8.

Øystein Holo

Fossum IF

45:14

+8:51

9.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

45:20

+8:57

10.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

51:37

+15:14

11.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

59:53

+23:30

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

44:09

+0:00

75 71 72

2.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

58:41

+14:32

71

3.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:11:03

+26:54

71

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

43:51

+0:00

2.

Wilmine Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

54:07

+10:16

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

24:09

+0:00

1.

Astrid Reusch

Heming Orientering

24:09

+0:00

3.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

30:23

+6:14

4.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

30:25

+6:16

5.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

30:27

+6:18

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

40:13

+0:00

75 71 72

2.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

44:01

+3:48

75 71 72

3.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

46:04

+5:51

71

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

28:40

+0:00

2.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

33:20

+4:40

3.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

34:33

+5:53

4.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

36:33

+7:53

5.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

38:35

+9:55

6.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

38:46

+10:06

7.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:02:35

+33:55

Brutt

Åse Lurås

Oppsal Orientering

1:01:21

160 166 169 173

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

43:44

+0:00

2.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

45:26

+1:42

3.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

47:23

+3:39

4.

Signe Holo

Fossum IF

47:39

+3:55

5.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

48:48

+5:04

6.

Linnea Holst

Tyrving IL

50:44

+7:00

7.

Kaja Peikli

Tyrving IL

50:47

+7:03

8.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

54:03

+10:19

9.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

54:43

+10:59

10.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

55:11

+11:27

11.

Marie Saugestad

Nydalens SK

56:59

+13:15

12.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

59:44

+16:00

13.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

1:01:00

+17:16

14.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

1:07:05

+23:21

15.

Marie Scheele

Nydalens SK

1:09:05

+25:21

16.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

1:12:56

+29:12

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

44:00

+0:00

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

44:06

+0:00

71

2.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

44:17

+0:11

71

3.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

44:54

+0:48

71 85 144 72

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

44:54

+0:48

71 85 144 72

5.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

51:40

+7:34

71 85 144 72

6.

Erik Persson

Oppsal Orientering

53:07

+9:01

71

7.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:05:31

+21:25

71

DNS

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

19:03

+0:00

2.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

33:28

+14:25

2.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

33:28

+14:25

4.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

33:46

+14:43

5.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

34:45

+15:42

6.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

34:47

+15:44

7.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

38:01

+18:58

8.

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

38:11

+19:08

9.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

38:17

+19:14

DNS

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

Klasse: åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

41:22

+0:00

2.

Martin Halsvik Lillealtern

Oslo Universitetssykehus BIL

50:05

+8:43

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

23:00

+0:00

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

24:39

+1:39

3.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

26:20

+3:20

4.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:40

+3:40

5.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

26:53

+3:53

6.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

27:36

+4:36

7.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

38:43

+15:43

8.

Erlend Luis Otterlei

Østmarka OK

43:06

+20:06

9.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

44:02

+21:02

10.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

44:50

+21:50

11.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

49:09

+26:09

12.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

52:06

+29:06

DSQ

Aksel Eide

Bækkelagets SK

46:46

161 160 166 169 173

Klasse: åpen A-medium

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

44:29

+0:00

71

2.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

47:35

+3:06

71

3.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

49:29

+5:00

75 71 72

4.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

49:34

+5:05

75 71 72

5.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:22:35

+38:06

75 71 72

DNS

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

DNS

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

DNS

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

41:49

+0:00

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

42:46

+0:57

3.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

44:57

+3:08

4.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

45:18

+3:29

5.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

47:27

+5:38

6.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

48:32

+6:43

7.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

51:23

+9:34

8.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

57:31

+15:42

9.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

59:25

+17:36

10.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:02:17

+20:28

11.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

1:02:43

+20:54

12.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

1:03:30

+21:41

13.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

1:04:36

+22:47

14.

Axel Aalde

Nydalens SK

1:05:55

+24:06

15.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

1:06:26

+24:37

16.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

1:09:36

+27:47

DSQ

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

58:28

157 160 165 167 168

DSQ

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

1:01:39

158 157 160 165

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

1:11:17

+0:00

2.

Marius Bakke

Fossum IF

1:15:48

+4:31

3.

Gaute Bergan

Nydalens SK

1:18:33

+7:16

DSQ

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

1:09:26

175 160 161 175 157 158 175 162

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Morten Jarvis Westergård

Tyrving IL

56:42

175 157 158 175 160 161 175 162 163 164 167 168 17...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2020, 20:55:23

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

173

Antall startet:

161