Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering 8. oktober 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

18:23

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

23:27

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

29:32

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

29:17

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

35:07

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

31:07

Mille Ruud Moen

Oppsal Orientering

30:59

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

35:34

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

38:10

Sander Medhus

Oppsal Orientering

39:53

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

32:44

Herman Veslum

Oppsal Orientering

37:25

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

1:00:12

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

30:37

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

51:04

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

51:08

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

23:53

Vilde Lillealtern

Oppsal Orientering

29:30

DSQ

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

35:45

82

DSQ

Åsne Dieseth

Oppsal Orientering

1:03:40

165

DSQ

Henny Laurin Hylbak

Oppsal Orientering

1:03:53

165

DNS

Guri Linnea Gjelsvik

Oppsal Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

18:36

+0:00

85

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

21:03

+2:27

85

3.

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

21:05

+2:29

74 85

4.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

34:53

+16:17

85

5.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

35:10

+16:34

85

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund O Hatlen

Oppsal Orientering

31:50

+0:00

85

2.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

43:48

+11:58

85

3.

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

43:59

+12:09

85

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Selja Hylbak

Oppsal Orientering

55:11

85

Tomine Ravn

Oppsal Orientering

55:17

85

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:21

+0:00

71

2.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

34:34

+2:13

71

3.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

34:41

+2:20

71

4.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

43:16

+10:55

71

5.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

43:17

+10:56

71

6.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

43:35

+11:14

71

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

24:44

+0:00

71

2.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

31:10

+6:26

71

3.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

42:02

+17:18

71

DSQ

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

31:37

71 65

DNS

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

44:09

+0:00

75 71 72

2.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

58:41

+14:32

71

3.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:11:03

+26:54

71

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

43:51

+0:00

2.

Wilmine Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

54:07

+10:16

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

40:13

+0:00

75 71 72

2.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

44:01

+3:48

75 71 72

3.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

46:04

+5:51

71

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

44:00

+0:00

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

44:06

+0:00

71

2.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

44:17

+0:11

71

3.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

44:54

+0:48

71 85 144 72

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

44:54

+0:48

71 85 144 72

5.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

51:40

+7:34

71 85 144 72

6.

Erik Persson

Oppsal Orientering

53:07

+9:01

71

7.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:05:31

+21:25

71

DNS

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

Klasse: åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

41:22

+0:00

2.

Martin Halsvik Lillealtern

Oslo Universitetssykehus BIL

50:05

+8:43

Klasse: åpen A-medium

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

44:29

+0:00

71

2.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

47:35

+3:06

71

3.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

49:29

+5:00

75 71 72

4.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

49:34

+5:05

75 71 72

5.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:22:35

+38:06

75 71 72

DNS

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

DNS

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

DNS

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2019, 23:15:35

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

72

Antall startet:

64