Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Urban 13. oktober 2019

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:45

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

36:18

+0:00

2.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

46:43

+10:25

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

48:58

+12:40

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

52:02

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøl

Frol IL

1:11:06

+0:00

2.

Eva Tesarova

Wing OK

1:18:59

+7:53

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:03:55

+0:00

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

1:13:00

+9:05

3.

Åse-Mari Wikstrøm

Nidarøst OK

1:45:19

+41:24

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

55:58

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

59:15

+3:17

3.

Astri Nilsson

Byåsen IL

1:08:27

+12:29

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

17:57

+0:00

2.

Sivert Mørch

Emblem IL

25:03

+7:06

DNS

Mathias Leroyer

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

32:21

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

36:26

+4:05

3.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

37:44

+5:23

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

37:46

+0:00

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

47:37

+9:51

DNS

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

48:08

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ji?í Vale?

NTNUI

56:09

+0:00

2.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:04:19

+8:10

3.

Rune Stræte

Wing OK

1:17:43

+21:34

4.

Morten Korsvold

Wing OK

1:19:45

+23:36

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

51:07

+0:00

2.

Torbjørn Digernes Jakobsen

Molde og Omegn IF

59:37

+8:30

61 109 123

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:00:05

+8:58

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:00:12

+9:05

5.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:00:19

+9:12

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:05:53

+14:46

7.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:12:51

+21:44

8.

Per Arne Troset

Wing OK

1:13:54

+22:47

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Melhus IL

1:02:38

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:03:00

+0:22

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

Freidig

43:56

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

44:55

+0:59

3.

Sverre Froyen

Rocky Mountain Orienteering Club

46:50

+2:54

4.

Bjørn Jakobsen

Molde og Omegn IF

48:46

+4:50

5.

Anders Waage

Freidig

49:21

+5:25

6.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:02:18

+18:22

7.

Robert Strøm

Wing OK

1:02:30

+18:34

Klasse: Åpen Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

40:32

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

46:40

+6:08

Klasse: Åpen Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Mørch

Emblem IL

45:01

+0:00

2.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

46:03

+1:02

3.

Vidar Amundal

Wing OK

51:42

+6:41

4.

Sandrine Pic

Klubbløs

52:01

+7:00

5.

Jon Vindal

Wing OK

55:56

+10:55

6.

Kristian Klausen

Klubbløs

56:32

+11:31

7.

Randi Marie Mohus

Wing OK

56:36

+11:35

8.

Trond Taraldsen

Malvik IL

59:06

+14:05

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

59:14

+14:13

DNS

Ida Noddeland

Klasse: Halvmaraton H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

1:37:15

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

1:39:44

+2:29

3.

Roy Seland

Nidarøst OK

2:10:52

+33:37

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

2:17:30

+40:15

DNS

Simon Lund Eikrem

Freidig

Klasse: Halvmaraton D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

3:34:16

+0:00

Klasse: Åpen Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenn-Ivar Svendsen

Klubbløs

1:06:56

+0:00

2.

Sebastien Blasins

Klubbløs

1:11:21

+4:25

3.

Anthony Bossard

1:11:25

+4:29

4.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

1:25:18

+18:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2019, 11:51:23

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

66

Antall startet:

62