Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | ||||||
DNS | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 31:37 | +0:00 | ||||
2. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 31:46 | +0:09 | ||||
3. | Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | 59:34 | +27:57 | ||||
DSQ | Emil Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | 1:12:51 | 72 | ||||
Klasse: D17- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Malin Sørensen | Eiker OL | 58:20 | +0:00 | 15 | |||
2. | Maria Brodin | Fossum IF | 1:35:54 | +37:34 | ||||
3. | Anna Brodin | Sevedalen | 1:49:22 | +51:02 | ||||
Klasse: H17- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | 48:52 | +0:00 | 41 42 45 46 62 60 65 67 80 175 | |||
2. | Ivar Lundanes | Tyrving IL | 53:13 | +4:21 | ||||
3. | Torkil Eide Solstad | Tyrving IL | 53:18 | +4:26 | ||||
4. | Espen Jakobsen | Tyrving IL | 54:54 | +6:02 | ||||
5. | Knut Sveinung Holth Rekaa | Røyken OL | 55:56 | +7:04 | ||||
6. | Erling Sommerfeldt | Asker Skiklubb | 1:05:49 | +16:57 | ||||
7. | Erik Thorsson | Tyrving IL | 1:06:06 | +17:14 | ||||
8. | Daniel Roos | Attunda OK | 1:08:39 | +19:47 | ||||
9. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 1:21:38 | +32:46 | ||||
10. | Christian Grotnes | Tyrving IL | 1:22:08 | +33:16 | ||||
11. | Tibor Vári | Sturla, IF | 1:45:30 | +56:38 | 46 | |||
DSQ | Eirik Holth Johannessen | Røyken OL | 18:01 | 42 43 44 45 46 62 60 65 67 80 175 | ||||
DSQ | Per Wiréhn | Asker Skiklubb | 1:19:39 | 46 62 65 67 80 | ||||
DSQ | Peter Carlsen | Sturla, IF | 1:39:34 | 42 43 44 45 46 62 | ||||
DSQ | Kjell Jarle Gausemel | Røyken OL | 2:05:21 | 42 43 44 45 46 | ||||
DNS | Stein H. Hagen | Fossum IF | ||||||
DNS | Svein Granerud | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: D17- Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karoline Andersen | Tyrving IL | 33:42 | +0:00 | 69 70 71 72 62 63 60 64 67 80 175 | |||
2. | Sigrun Hernes Ytterbø | Asker Skiklubb | 49:50 | +16:08 | ||||
3. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:09:01 | +35:19 | ||||
DSQ | Ann-Mari Leivann | Røyken OL | 21:43 | 70 71 72 62 63 60 64 67 80 175 | ||||
Klasse: H17- Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mads Dahl | 33:14 | +0:00 | |||||
2. | Arne Fossheim | Asker Skiklubb | 36:26 | +3:12 | ||||
3. | Per Magnus Dahl | Elverum OK | 36:27 | +3:13 | ||||
4. | Jon Arvid Fossum | Asker Skiklubb | 38:45 | +5:31 | ||||
5. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 38:46 | +5:32 | ||||
6. | Roger Wiik | Sturla, IF | 38:47 | +5:33 | ||||
7. | Håkon Løvli | Asker Skiklubb | 42:14 | +9:00 | ||||
8. | Harald Heiaas | Røyken OL | 53:52 | +20:38 | ||||
9. | Are Flågan | Asker Skiklubb | 54:35 | +21:21 | ||||
10. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 54:52 | +21:38 | ||||
11. | Hallvard Koren | OK Moss | 55:37 | +22:23 | ||||
12. | Kjetil Hannevig Ruud | Asker Skiklubb | 1:07:44 | +34:30 | ||||
13. | Tom Gretteberg | Botne SK | 1:13:10 | +39:56 | ||||
14. | Haakon Dolven | Asker Skiklubb | 1:13:48 | +40:34 | ||||
15. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:17:25 | +44:11 | ||||
16. | Kjetil Kjernsmo | Asker Skiklubb | 1:19:45 | +46:31 | ||||
17. | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:21:15 | +48:01 | ||||
18. | Alf Johan Hjelmtvedt | Eiker OL | 1:49:28 | +1:16:14 | ||||
DSQ | Kai Tore Breiland | Røyken OL | 1:05:37 | 71 72 64 67 80 | ||||
DNS | Jan Anders Istad | Asker Skiklubb | ||||||
DNS | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | ||||||
DNS | Bjørn Bendiktsen | Konnerud IL | ||||||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 27:22 | +0:00 | ||||
2. | Marlene Keilholz | Røyken OL | 1:34:20 | +1:06:58 | 62 | |||
3. | Jacquline Piepiorka | Røyken OL | 1:43:25 | +1:16:03 | ||||
DNS | Aylin Arvesen | Røyken OL | ||||||
Klasse: D/H 11-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunde Tumelionis | Fossum IF | 27:00 | +0:00 | ||||
2. | Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | 37:40 | +10:40 | ||||
3. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 41:09 | +14:09 | ||||
4. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 41:10 | +14:10 | ||||
DSQ | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 1:31:26 | 64 65 | ||||
Brutt | Liv Alice Kvam Haugom | Røyken OL |
Sist oppdatert: | 14 januar 2020, 18:24:01 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 62 |
Antall startet: | 54 |