Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen løp 9 - HOL 19. juni 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larson Hovind

Ullensaker OL

26:50

+0:00

2.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

34:34

+7:44

DSQ

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

Bekreftet tid

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

24:32

+0:00

2.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

26:52

+2:20

3.

Knut Engen

Nes OL

28:21

+3:49

4.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

28:42

+4:10

5.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

28:51

+4:19

6.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

29:01

+4:29

7.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

29:06

+4:34

8.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

29:41

+5:09

9.

Tor Strand

Eidsvoll OL

30:44

+6:12

10.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

31:49

+7:17

11.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

34:21

+9:49

12.

Odd Sletten

Ullensaker OL

34:29

+9:57

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

25:43

+0:00

2.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

26:55

+1:12

3.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

36:36

+10:53

4.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

36:44

+11:01

5.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

37:25

+11:42

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

22:06

+0:00

2.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

22:50

+0:44

3.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

24:55

+2:49

4.

Even Engh

Eidsvoll OL

26:09

+4:03

5.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

26:31

+4:25

6.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

29:59

+7:53

Bekreftet tid

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

18:36

+0:00

2.

Linda Taje

Eidsvoll OL

21:04

+2:28

3.

Bente Aarhus

Nes OL

27:45

+9:09

4.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:03:10

+44:34

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

18:42

+0:00

2.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

20:58

+2:16

3.

Ivar Monsrud

Nes OL

21:26

+2:44

Bekreftet tid

Håkon Lynne

Ullensaker OL

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Trygve Tømta

Hurdal OL

Arrangør

Liv Tømta

Hurdal OL

Arrangør

Arne Tømta

Hurdal OL

Arrangør

Odd Sverre Buraas

Hurdal OL

Arrangør

Heidi Gabrielsen

Hurdal OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 oktober 2019, 20:01:01

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41