Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap mellom 26. oktober 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Moxness

Byåsen IL

14:23

+0:00

2.

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

30:27

+16:04

Klasse: Foreldre B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

32:10

+0:00

2.

Randi Hegstad

Byåsen IL

33:49

+1:39

3.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

33:50

+1:40

Klasse: Foreldre C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Partanen Moxness

Byåsen IL

24:28

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:19

+0:00

2.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

35:39

+11:20

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

25:35

+0:00

2.

Hannah Tyvold

Byåsen IL

25:45

+0:10

3.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

33:55

+8:20

4.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

33:56

+8:21

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

41:48

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

44:08

+2:20

DNS

Helen Palmer

Byåsen IL

DNS

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

29:16

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

40:01

+10:45

3.

Sissel Ravensborg

Byåsen hangaround

59:12

+29:56

4.

Gro Rypdal

Byåsen IL

1:01:20

+32:04

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

15:51

+0:00

2.

Vegard Sundal

Byåsen IL

34:30

+18:39

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Byåsen IL

25:04

+0:00

2.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

25:20

+0:16

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

25:40

+0:36

4.

Sindre Trønsdal

Byåsen IL

25:59

+0:55

5.

Aslak Moxness

Byåsen IL

27:11

+2:07

6.

Ådne Stordal

Byåsen IL

29:47

+4:43

7.

Ivar Flatvad

Byåsen IL

58:01

+32:57

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Byåsen IL

41:04

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:21

+0:00

2.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

31:24

+0:03

3.

Ola Stenseth

Byåsen hangaround

33:53

+2:32

4.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

35:50

+4:29

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

35:52

+4:31

6.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

35:55

+4:34

7.

Vegard Hansen

Byåsen IL

39:30

+8:09

8.

Marcus Bull

Byåsen IL

52:32

+21:11

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

39:25

107 108 109 110 115

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

39:10

+0:00

2.

Trond Benum

Byåsen IL

39:43

+0:33

3.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

40:13

+1:03

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

47:26

+8:16

5.

Bjørn Johnsen

Byåsen IL

54:35

+15:25

6.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

54:52

+15:42

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:01:25

+22:15

8.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:03:50

+24:40

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:05:41

+26:31

10.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:06:24

+27:14

DSQ

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:32:48

71 72 74 100

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Stenseth

Byåsen IL

23:25

+0:00

2.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

24:25

+1:00

3.

Olav Moxness

Byåsen IL

24:26

+1:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 oktober 2019, 10:54:40

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

51