Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grankvistløpet 26. oktober 2019

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Monica Jørgensen

Hadeland OK

1:10:38

25:13

Klasse: Damer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

46:18

+0:00

9:15

2.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

47:19

+1:01

9:27

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

50:56

+4:38

10:11

4.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

51:16

+4:58

10:15

5.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

53:01

+6:43

10:36

6.

Anne Margrete Hammer

Østmarka OK

1:03:28

+17:10

12:41

7.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:09:07

+22:49

13:49

8.

Helena Granberg

Østmarka OK

1:10:16

+23:58

14:03

Klasse: Damer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

1:19:34

+0:00

7:57

2.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

1:34:15

+14:41

9:25

3.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:41:06

+21:32

20:13

4.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

2:16:14

+56:40

13:37

Klasse: Herrer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Bernhard Nilsen

Fossum IF

37:49

+0:00

7:33

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

43:18

+5:29

8:39

3.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

46:47

+8:58

9:21

4.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

51:17

+13:28

10:15

5.

Øyvind Haug

Østmarka OK

53:00

+15:11

10:36

6.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

1:19:06

+41:17

15:49

7.

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

1:27:51

+50:02

17:34

DSQ

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

40:55

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Bergland

Klubbløs

49:18

+0:00

10:29

2.

Hilde Holt

Østmarka OK

1:14:31

+25:13

15:51

DNS

June Herredsvela

Østmarka OK

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: Herrer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

1:56:02

+0:00

7:41

Brutt

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

Klasse: Herrer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

1:10:04

+0:00

7:00

2.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:19:09

+9:05

7:54

3.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:31:29

+21:25

9:08

4.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:44:36

+34:32

10:27

5.

Per Stedje

Østmarka OK

1:54:04

+44:00

11:24

DSQ

Rune Teigland

Østmarka OK

1:28:37

DNS

Leif S. Thingsrud

Østmarka OK

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

40:57

+0:00

8:11

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

43:41

+2:44

8:44

3.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

47:46

+6:49

9:33

4.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:00:27

+19:30

12:05

DNS

Eira Wessel Line

Østmarka OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

46:16

+0:00

9:50

DNS

Leah Hanneborg

Østmarka OK

Klasse: Damer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

1:55:40

+0:00

9:15

2.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

2:01:34

+5:54

9:43

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Holt

Østmarka OK

1:14:15

+0:00

15:47

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

37:19

+0:00

7:27

2.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

37:23

+0:04

7:28

3.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

38:52

+1:33

7:46

4.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

40:33

+3:14

8:06

5.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

46:11

+8:52

9:14

6.

Emil Huuse

Østmarka OK

48:35

+11:16

9:43

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 oktober 2019, 12:48:38

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

51

Antall startet:

45