Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NOL 2019 Nattløp 3 30. oktober 2019

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damien Renard

KOL

45:25

+0:00

2.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

46:41

+1:16

3.

Aasmund Slokvik

NOL

55:27

+10:02

4.

Vetle Drage

KOL

56:37

+11:12

5.

Odd Strand

KOL

56:42

+11:17

6.

Vebjørn Kvisli

NOL

1:04:24

+18:59

7.

Øyvind Drage

KOL

1:08:09

+22:44

8.

Arnt Idar Jørstad

KOL

1:10:38

+25:13

9.

Harald Kvisli

NOL

1:11:45

+26:20

10.

Atle Nikolai Wøllo

KOL

1:11:55

+26:30

11.

Per Øyvind Eger

KOL

1:12:31

+27:06

12.

Ingar Andersen

KOL

1:21:04

+35:39

13.

Rune Engehult

NOL

1:27:13

+41:48

DSQ

Petter Løe

NOL

57:27

123 125 122 124 125 121

DSQ

Johan Eger

KOL

1:09:57

124

DSQ

Synne Sandven

NOL

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

KOL

51:23

+0:00

2.

Jørn Myrland

NOL

53:15

+1:52

3.

Aurora Fossøy

NTNUI

53:58

+2:35

4.

Kristin Sandven

NOL

55:39

+4:16

5.

Heidi Schatvet

NOL

56:46

+5:23

6.

Sveinung Rekaa

NOL

1:04:09

+12:46

7.

Dan Kristensen

NOL

1:09:34

+18:11

125

8.

Torgeir Brandal

KOL

1:10:17

+18:54

DSQ

Hugo Christensen

NOL

8:13

120 121 122 123 124 121 123 125 122 124 125 121 13...

DSQ

Arve Paulsen

NOL

58:37

122 123 124 121 123 125 122 124 125 121

DSQ

Jarle Botnen

BØ OL

58:45

121 123 122 124 125 121 130 131

DSQ

Ingar Håkonsen

KOL

1:37:23

120 121 123 125 122 124 125 121 130 131

DSQ

Arnulf Rulnes

NOL

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

KOL

25:25

+0:00

2.

Snorre Slokvik

NOL

29:19

+3:54

3.

Ingrid Haugen

NOL

32:35

+7:10

4.

Finn Bjørtuft

KOL

36:17

+10:52

5.

Bjørn Carlsen

NOL

53:38

+28:13

DSQ

Jesper Nordgård

NOL

42:51

160

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

KOL

20:29

+0:00

2.

Mathis Renard

KOL

22:42

+2:13

3.

Eirik Lesteberg

KOL

26:05

+5:36

4.

Ingrid Lesteberg

KOL

30:43

+10:14

5.

Linnea Danielsen

KOL

30:45

+10:16

6.

Kamille Danielsen

KOL

32:03

+11:34

7.

Alfred Hagen Urdalen

NOL

48:12

+27:43

8.

Syver Hagen Urdalen

NOL

48:15

+27:46

9.

Knut Urdalen

NOL

48:49

+28:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2019, 18:33:57

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44