Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Nattløp Frognerparken 30. oktober 2019

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal IF

16:49

+0:00

7:38

2.

Sigurd Hobøl

Oppsal IF

19:52

+3:03

9:01

11

3.

Rikke Gåsholdt

UIO

29:04

+12:15

13:12

4.

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

31:04

+14:15

14:07

11

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

31:06

+14:17

14:08

11

6.

Toril Eine

Esso Sport

34:01

+17:12

15:27

73

7.

Siw Solstad

VBIL

41:43

+24:54

18:57

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen BIL

43:06

+26:17

19:35

9.

Aud I Spjelkavik

FBI

43:57

+27:08

19:58

10.

Silas Mestad Hansen

Lillomarka OL

44:07

+27:18

20:03

11.

Jakob Ruth

PRIVAT

46:53

+30:04

21:18

12.

Sturle Hånes

GeoForm

48:34

+31:45

22:04

13.

Øystein Madsen

GE Healthcare

55:07

+38:18

25:03

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aubert

Daimyo

22:29

+0:00

5:55

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

24:26

+1:57

6:25

3.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalen

25:07

+2:38

6:36

4.

Rasmus Eastwood

Lillomarka OL

25:31

+3:02

6:42

5.

Tor Ringstad

Cisco

25:50

+3:21

6:47

6.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

26:23

+3:54

6:56

7.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

28:04

+5:35

7:23

8.

Egil Iversen

Heming Orientering

28:10

+5:41

7:24

9.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

28:37

+6:08

7:31

10.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

28:46

+6:17

7:34

11.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

29:05

+6:36

7:39

11.

Linda Hanssen

Østmarka OK

29:05

+6:36

7:39

13.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

29:12

+6:43

7:41

14.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

29:26

+6:57

7:44

15.

Per Kaarby

Overtoppen

29:35

+7:06

7:47

16.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

30:40

+8:11

8:04

17.

Christine Gjermo

ØSTMARKA OK

30:43

+8:14

8:05

18.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

30:52

+8:23

8:07

19.

Erik Tandrevold

Fossum

32:03

+9:34

8:26

20.

Harald Rikheim

Rådtassene

33:17

+10:48

8:45

21.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

33:40

+11:11

8:51

22.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

33:44

+11:15

8:52

23.

Dorthe K Pedersen

Lillomarka OL

33:47

+11:18

8:53

24.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

33:52

+11:23

8:54

25.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

34:11

+11:42

8:59

26.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

34:28

+11:59

9:04

27.

Don Skantze

Tyrving, IL

34:50

+12:21

9:10

28.

Olav Nipen

Tyrving IL

35:11

+12:42

9:15

29.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

36:22

+13:53

9:34

30.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

36:31

+14:02

9:36

31.

Helle Hundseid

Tyrving, IL

37:45

+15:16

9:56

32.

Trine Justad Raaen

Aker Brygge Orientering

39:10

+16:41

10:18

33.

Jean Malnory

DNV GL

40:19

+17:50

10:36

34.

Aase Mestad

Lillomarka OL

41:32

+19:03

10:55

35.

Merete Bugge

Stami

43:40

+21:11

11:29

36.

Kristine Woldene

Fossum IF

44:23

+21:54

11:40

37.

Nina Woldene

Fossum IF

44:51

+22:22

11:48

38.

Brit Lisa Skjelkvåle

GEOFORM

47:08

+24:39

12:24

39.

Kjersti Tho

Stabæk IF

54:15

+31:46

14:16

DSQ

Per Schanche

Asker SK

9:05

71 72 73 74 75 76 77 78 79 114 116

DSQ

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

29:46

128

DSQ

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

32:44

116

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

28:49

+0:00

5:32

2.

Torkil Eide Solstad

DNV GL

29:13

+0:24

5:37

3.

Jørgen Mathias Nipen

Bækkelagets SK

30:27

+1:38

5:51

4.

Gunnar Fiskum

Norconsult

31:26

+2:37

6:02

5.

Jostein Bø Fløystad

Kongsberg Digital

34:29

+5:40

6:37

6.

Eirik Watterdal

PRIVAT

34:39

+5:50

6:39

7.

Morten Heir

Fossum IF

36:02

+7:13

6:55

8.

Christian Reusch

REGJERINGSADVOKATEN

37:30

+8:41

7:12

9.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

37:39

+8:50

7:14

10.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

37:45

+8:56

7:15

11.

Eivind Ruth

DNV GL

38:32

+9:43

7:24

12.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

38:40

+9:51

7:26

13.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

38:59

+10:10

7:29

14.

Raphael Neto

PRIVAT

39:08

+10:19

7:31

15.

Lars Baklid

Konnerud IL

39:27

+10:38

7:35

16.

Gløer Winsvold

SENTRUM

40:00

+11:11

7:41

17.

Martin Christofer Borg

KolL

40:09

+11:20

7:43

18.

Guttorm L Egge

GEOFORM

40:36

+11:47

7:48

19.

Frode Kamsvåg

VBIL

40:40

+11:51

7:49

20.

Egil Eide

Tyrving, IL

42:06

+13:17

8:05

21.

Harald Aulie

Koll lL

42:34

+13:45

8:11

22.

Trude Fixdal

Koll lL

43:00

+14:11

8:16

23.

Jonas Hicken

KolL

43:17

+14:28

8:19

24.

Svenja Kernstock

Veritas BIL

43:21

+14:32

8:20

25.

Stig Heir

Asker Skiklubb

44:06

+15:17

8:28

26.

Tor Lahlum

Kolbotn & Skimt OL

44:19

+15:30

8:31

27.

Jon Lahlum

GEOFORM

45:23

+16:34

8:43

28.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

46:11

+17:22

8:52

29.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

47:51

+19:02

9:12

30.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

48:25

+19:36

9:18

31.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

51:12

+22:23

9:50

32.

Øyvind Grandum

Geoform

52:28

+23:39

10:05

33.

Håkon Bugge

No team

57:03

+28:14

10:58

34.

Uno Hanslien

BILPOST

58:06

+29:17

11:10

35.

Erik Borg

KOLL

1:07:56

+39:07

13:03

DSQ

Tormod Bøe

Veritas BIL

35:23

118 119 120 122 123 128


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 november 2019, 22:21:01

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91