Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NOL 2019 Nattløp 4 6. november 2019

Klasse: C-Løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Engehult

Notodden OL

37:42

+0:00

13:57

2.

Bjørn Carlsen

Notodden OL

41:55

+4:13

15:31

3.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

42:54

+5:12

15:53

4.

Elise Renard

Kongsberg OL

47:32

+9:50

17:36

5.

Ingrid Haugen

Notodden OL

53:40

+15:58

19:52

6.

Cathrine Sogn

Notodden OL

58:09

+20:27

21:32

7.

Halvor Sogn

Notodden OL

59:51

+22:09

22:10

8.

Linnea Olafson

Kongsberg OL

+0:0-42

0:00

Brutt

Rune Engehult

Notodden OL

37:53

Klasse: N-Løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

15:26

+0:00

9:04

2.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

15:56

+0:30

9:22

3.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

23:07

+7:41

13:35

4.

Kamille Danielsen

Kongsberg OL

24:44

+9:18

14:32

5.

Kristian Mork

Notodden OL

26:14

+10:48

15:25

6.

Randi Mork

Notodden OL

26:24

+10:58

15:31

7.

Rune Danielsen

Kongsberg OL

+0:0-26

0:00

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damien Renard

Kongsberg OL

41:35

+0:00

7:59

2.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

46:17

+4:42

8:54

3.

Vebjørn Kvisli

Notodden OL

52:51

+11:16

10:09

4.

Odd Strand

Kongsberg OL

54:34

+12:59

10:29

5.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

55:50

+14:15

10:44

6.

Petter Løe

Notodden OL

56:13

+14:38

10:48

7.

Johan Eger

Kongsberg OL

59:52

+18:17

11:30

8.

Harald Kvisli

Notodden OL

59:54

+18:19

11:31

9.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

1:00:12

+18:37

11:34

10.

Arnt Idar Jørstad

Kongsberg OL

1:00:21

+18:46

11:36

11.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

1:03:19

+21:44

12:10

12.

Per Øyvind Eger

Kongsberg OL

1:05:24

+23:49

12:34

13.

Rune Kristian Mork

Notodden OL

1:05:26

+23:51

12:35

14.

Synne Sandven

Notodden OL

1:05:31

+23:56

12:35

15.

Espen Løe

Kongsberg OL

1:09:08

+27:33

13:17

16.

Anders Fossøy

Notodden OL

1:09:17

+27:42

13:19

DSQ

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

33:07

125 128 127 126 120

DSQ

Emma Engehult

Notodden OL

50:44

130 131 125 128 127 126 120

DSQ

Arve Paulsen

Notodden OL

1:13:03

121 122 124 125 125 128 127 126 120

Arrangør

Sveinung Rekaa

Notodden OL

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

Kongsberg OL

35:06

+0:00

11:19

2.

Jørn Myrland

Notodden OL

37:51

+2:45

12:12

3.

Aurora Fossøy

NTNUI

43:08

+8:02

13:54

4.

Heidi Schatvet

Notodden OL

47:43

+12:37

15:23

5.

Robert Fredriksen

Notodden OL

51:10

+16:04

16:30

6.

Jarle Botnen

Bø OL

55:09

+20:03

17:47

7.

Jon Kvisli

Bø OL

55:28

+20:22

17:53

8.

Jesper Nordgård

Notodden OL

58:32

+23:26

18:52

9.

Hugo Christensen

Notodden OL

1:02:15

+27:09

20:04

10.

Anne Lene Tørdal Zayan

Kongsberg OL

1:08:17

+33:11

22:01

DSQ

Arnulf Rulnes

Notodden OL

56:52

124

DSQ

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:18:08

130 126 131

DSQ

Erik Høivold

Kongsberg OL

2:32:13

126

Brutt

Kristin Sandven

Notodden OL

Brutt

Britt Fossøy

Notodden OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 november 2019, 20:48:26

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51