Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O løp 1 Individuell start 5. november 2019

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Røttingen

Fana IL

16:16

+0:00

2.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

18:12

+1:56

3.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

19:11

+2:55

3.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

19:11

+2:55

5.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

19:18

+3:02

6.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

19:52

+3:36

7.

Knut Utne

Fana IL

20:11

+3:55

8.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

21:43

+5:27

9.

Øyvind Valen

Varegg Fleridrett

23:27

+7:11

DNS

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

DNS

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

20:24

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

22:59

+2:35

3.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

24:55

+4:31

4.

Maaike van Langen

Fana IL

32:29

+12:05

DNS

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

19:12

+0:00

2.

Oskar Heksem

Fana IL

20:33

+1:21

3.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

22:54

+3:42

4.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

26:27

+7:15

5.

Dagfinn Gjerstad

Varegg Fleridrett

30:03

+10:51

6.

Sondre Engtrø

Fana IL

32:58

+13:46

DNS

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

DNS

Andreas Kragseth

IL Gular

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

22:45

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

24:01

+1:16

3.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

24:33

+1:48

4.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

32:27

+9:42

DSQ

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

32:17

50

DNS

Idun Hekland

IL Gular

DNS

Live Grønnevet

IL Gular

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

16:12

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

17:54

+1:42

3.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

18:43

+2:31

4.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

19:00

+2:48

5.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

21:14

+5:02

6.

Harald Valen

Varegg Fleridrett

21:47

+5:35

7.

Ole Kragseth

IL Gular

21:49

+5:37

8.

Erik Johannessen

Hordaveg BIL

22:30

+6:18

9.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

22:53

+6:41

10.

Helge Emhjellen

IL Gular

28:47

+12:35

DSQ

Erik Vikane

Fana IL

22:16

36

DSQ

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

22:33

36

DNS

Per Arne Aadland

Samnanger IL

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

20:38

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

21:28

+0:50

3.

Nina Goga

Bergens TF

22:04

+1:26

4.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

23:28

+2:50

5.

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

25:15

+4:37

6.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

26:04

+5:26

7.

Beda M. Johanson

Fana IL

26:19

+5:41

8.

Liv Ormberg

Gneist, IL

26:37

+5:59

9.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

28:02

+7:24

10.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

28:41

+8:03

11.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

29:02

+8:24

DNS

Lise Christensen

TIF Viking

DNS

Gro Madslien

Varegg Fleridrett

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

26:25

+0:00

2.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

31:36

+5:11

3.

Erling Strand

Bergens TF

31:43

+5:18

4.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

33:01

+6:36

DNS

Per Vikane

Fana IL

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

27:29

+0:00

2.

Kessler Ute

HSI

28:53

+1:24

3.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

34:29

+7:00

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

16:55

+0:00

2.

Andreas Vaksdal Tveitdal

Fana IL

21:49

+4:54

3.

Terje Tveitdal

Fana IL

22:54

+5:59

4.

Fredrik Tveitdal

Fana IL

22:57

+6:02

51

5.

Brage Engtrø

Fana IL

26:48

+9:53

DNS

Emil Øye Kragseth

IL Gular

DNS

Sjur Grønnevet

IL Gular

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Johanne Ormberg Ellingsen

Gneist, IL

DNS

Ellen Grønnevet

IL Gular


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2019, 19:35:20

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

74

Antall startet:

59