Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering 9. november 2019

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

42:47

+0:00

15:16

2.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

51:38

+8:51

18:26

3.

Tyra Lilleholt

Ås-NMBU Orientering

57:58

+15:11

20:42

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

39:09

+0:00

13:58

2.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

39:13

+0:04

14:00

3.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

56:39

+17:30

20:13

4.

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

1:05:56

+26:47

23:32

5.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

1:27:31

+48:22

31:15

6.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

1:27:39

+48:30

31:18

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

59:41

+0:00

14:55

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:00:24

+0:43

15:06

3.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:08:46

+9:05

17:11

4.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:23:17

+23:36

20:49

5.

Marie Vollset

Ås-NMBU Orientering

1:29:51

+30:10

22:27

DSQ

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

41:03

171 170 161 156 193

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

48:47

+0:00

8:33

2.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

50:04

+1:17

8:47

3.

Per Henning Bjerva

Ås-NMBU Orientering

58:12

+9:25

10:12

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:00:18

+11:31

10:34

170

5.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:02:54

+14:07

11:02

6.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:22:53

+34:06

14:32

7.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:50:31

+1:01:44

19:23

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

36:43

14:07

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

48:00

18:27

Stian Lillegård

Lillomarka OL

27:47

10:41

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

45:32

17:30

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

32:53

12:38

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

33:41

12:57

Ingrid Vollset

Ås-NMBU Orientering

1:44:05

40:01

Oliver Torgersen

Ås-NMBU Orientering

1:43:27

39:47

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:44:02

40:00

DNS

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

DNS

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

42:57

+0:00

15:20

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

40:57

+0:00

12:47

170

2.

Judit Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:11:38

+30:41

22:23

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:20:25

+39:28

25:07

DSQ

Frida Torgersen

Ås-NMBU Orientering

2:11:09

84 193


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 november 2019, 16:53:52

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

39

Antall startet:

36