Klasse: Damer - kort løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linni Jonsson | Bærum IL | 26:07 | +0:00 | ||||
2. | Ann Merethe Handegård | Voss IL | 39:43 | +13:36 | ||||
3. | Gro Tedorsen | Frol IL | 47:00 | +20:53 | ||||
4. | Kristin Storemyr | IL Hauken | 47:37 | +21:30 | ||||
5. | Tove Ingulfsvang | Privat | 54:41 | +28:34 | ||||
6. | Leila Bygseth | Privat | 54:52 | +28:45 | ||||
Klasse: Damer - mellomlang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lene Kinneberg | Gjerdrum OL | 26:33 | +0:00 | ||||
2. | Grete Øksdal | Odal o-lag | 28:01 | +1:28 | ||||
3. | Liv Meli | IL Nansen | 28:21 | +1:48 | ||||
4. | Frida Daler | Stokke IL | 29:03 | +2:30 | ||||
5. | Eirun Hiis | Stokke IL | 30:23 | +3:50 | ||||
6. | Kristine Sparre Knutsen | Stokke IL | 32:31 | +5:58 | ||||
7. | Anne Grethe Austad | Ullensaker OL | 36:22 | +9:49 | ||||
8. | Tone Handegård | Voss IL | 41:32 | +14:59 | ||||
9. | Kari Osmoen | OS IL | 42:05 | +15:32 | ||||
10. | Liv Rørlien | Voss IL | 44:32 | +17:59 | ||||
11. | Ingvild Eckdahl | OK Horten | 49:33 | +23:00 | ||||
DSQ | Ingvild Osdal | Harstad | 47:42 | 83 | ||||
Klasse: Damer - lang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Margrete Gaski | Vardø IL | 33:41 | +0:00 | ||||
2. | Aurora Fossøy | NTNUI | 37:00 | +3:19 | ||||
3. | Valentina Dimitrova | Gneist, IL | 38:37 | +4:56 | ||||
4. | Sandra Busha Klaussen | Sortland OL - Orientering | 38:40 | +4:59 | ||||
5. | Kjersti Hov | Fossum IF | 40:04 | +6:23 | ||||
6. | Ingrid Lamark | Ganddal IL | 40:41 | +7:00 | ||||
7. | Sunniva Berg | Stokke IL | 40:52 | +7:11 | ||||
8. | Astrid Waaler Kaas | Heming Orientering | 41:17 | +7:36 | ||||
9. | Ida Engen | Nes OL | 41:48 | +8:07 | ||||
10. | Lena Alstad | Frol Ol | 48:07 | +14:26 | ||||
11. | Sigrid Vehus Skjærve | Verdal OK | 54:43 | +21:02 | ||||
12. | Stine Aune | Nidarøst OK | 54:45 | +21:04 | ||||
Klasse: Herrer - kort løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Bathalden | Fana IL | 18:11 | +0:00 | ||||
2. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 20:55 | +2:44 | ||||
3. | Jon Simonsen | Sandefjord OK | 22:59 | +4:48 | ||||
Klasse: Herrer - mellomlang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Frøyd | Larvik OK | 21:56 | +0:00 | ||||
2. | Sturle Nordeida | Gneist, IL | 23:33 | +1:37 | ||||
3. | Kurt Christian Sandness | Stokmarknes OL | 24:50 | +2:54 | ||||
4. | Michael Ulvar | Stokmarknes OL | 27:46 | +5:50 | ||||
5. | Jens Olav Hessen | Stokmarknes OL | 29:20 | +7:24 | ||||
6. | Geir Higraff | Stokmarknes OL | 31:38 | +9:42 | ||||
7. | Jan Sveen | Ullensaker OL | 33:44 | +11:48 | ||||
8. | Bent Hegøy | Voss IL | 37:10 | +15:14 | ||||
9. | Oskar Kaaløy | Sandefjord OK | 38:03 | +16:07 | ||||
10. | Bjørn Aarvu | Voll/Varteig OK | 48:39 | +26:43 | ||||
Klasse: Herrer - lang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jakob Torgersen | Halden SK | 25:21 | +0:00 | ||||
2. | Markus Andreas Breivold | Ganddal IL | 26:06 | +0:45 | ||||
3. | Audun Brevik | Stokke IL | 26:42 | +1:21 | ||||
4. | Stein Blomseth | Lillomarka OL | 26:45 | +1:24 | ||||
5. | Clemens Øxnevag | Ganddal IL | 26:46 | +1:25 | ||||
6. | Jakob Kalvig Skogan | NTNUI | 26:48 | +1:27 | ||||
7. | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU | 28:08 | +2:47 | ||||
8. | Dag Ausen | Porsgrunn OL | 28:16 | +2:55 | ||||
9. | Sturle Furland | Sandefjord OK | 29:24 | +4:03 | ||||
10. | Axel Theisen | Mellombygd OL | 31:11 | +5:50 | ||||
11. | Knut Engen | Nes OL | 31:20 | +5:59 | ||||
12. | Kjell Blomset | Ã…s-NMBU | 31:55 | +6:34 | ||||
13. | Tor Strand | Eidsvoll OL | 32:31 | +7:10 | ||||
14. | Lasse Arnesen | NOF | 32:51 | +7:30 | ||||
15. | Bjørn Johannessen Field | Gneist, IL | 33:19 | +7:58 | ||||
16. | Gernot Doppelhofer | Varegg | 33:41 | +8:20 | ||||
17. | Terje Gulbrandsen | Hamar OK | 34:18 | +8:57 | ||||
18. | Torgeir Strand | Fana IL | 34:59 | +9:38 | ||||
19. | Kjetil Eckdahl | Horten OK | 35:58 | +10:37 | ||||
20. | Stein H Hagen | Fossum IF | 37:51 | +12:30 | ||||
21. | Leif Billingsø | Eidskog OL | 40:53 | +15:32 | ||||
22. | Henning sundby | Ganddal IL | 44:03 | +18:42 | ||||
23. | Leif Magne Eggestad | Bodø og Omegn IF Orientering | 47:41 | +22:20 | ||||
24. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 54:13 | +28:52 | ||||
25. | Kent Morgan | IL Hauken | 1:24:17 | +58:56 | ||||
DSQ | Aleksander Bjørnsund | Sortland OL - Orientering | 17:11 | 69 84 80 65 64 63 62 61 83 | ||||
DSQ | Kristoffer Helminsen | Fredrikstad SK | 18:37 | 78 84 80 65 64 63 62 61 83 | ||||
DSQ | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU | 29:12 | 78 | ||||
DSQ | Hallvard Koren | OK Moss | 30:56 | 78 | ||||
DSQ | Øyvind Olsen | Bødo OK | 38:53 | 78 | ||||
DSQ | Ivar Haugen | Hordvik IL | 40:15 | 85 69 78 84 80 65 64 63 62 61 | ||||
DSQ | Dag Kaas | Heming Orientering | 1:09:37 | 84 | ||||
Savnet | Tor Ã…mdal | Kristiansand OK |
Sist oppdatert: | 9 november 2019, 19:18:04 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 76 |
Antall startet: | 76 |