Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Natt-o-jakta 9. november 2019

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linni Jonsson

Bærum IL

26:07

+0:00

2.

Ann Merethe Handegård

Voss IL

39:43

+13:36

3.

Gro Tedorsen

Frol IL

47:00

+20:53

4.

Kristin Storemyr

IL Hauken

47:37

+21:30

5.

Tove Ingulfsvang

Privat

54:41

+28:34

6.

Leila Bygseth

Privat

54:52

+28:45

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

26:33

+0:00

2.

Grete Øksdal

Odal o-lag

28:01

+1:28

3.

Liv Meli

IL Nansen

28:21

+1:48

4.

Frida Daler

Stokke IL

29:03

+2:30

5.

Eirun Hiis

Stokke IL

30:23

+3:50

6.

Kristine Sparre Knutsen

Stokke IL

32:31

+5:58

7.

Anne Grethe Austad

Ullensaker OL

36:22

+9:49

8.

Tone Handegård

Voss IL

41:32

+14:59

9.

Kari Osmoen

OS IL

42:05

+15:32

10.

Liv Rørlien

Voss IL

44:32

+17:59

11.

Ingvild Eckdahl

OK Horten

49:33

+23:00

DSQ

Ingvild Osdal

Harstad

47:42

83

Klasse: Damer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Gaski

Vardø IL

33:41

+0:00

2.

Aurora Fossøy

NTNUI

37:00

+3:19

3.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

38:37

+4:56

4.

Sandra Busha Klaussen

Sortland OL - Orientering

38:40

+4:59

5.

Kjersti Hov

Fossum IF

40:04

+6:23

6.

Ingrid Lamark

Ganddal IL

40:41

+7:00

7.

Sunniva Berg

Stokke IL

40:52

+7:11

8.

Astrid Waaler Kaas

Heming Orientering

41:17

+7:36

9.

Ida Engen

Nes OL

41:48

+8:07

10.

Lena Alstad

Frol Ol

48:07

+14:26

11.

Sigrid Vehus Skjærve

Verdal OK

54:43

+21:02

12.

Stine Aune

Nidarøst OK

54:45

+21:04

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Bathalden

Fana IL

18:11

+0:00

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

20:55

+2:44

3.

Jon Simonsen

Sandefjord OK

22:59

+4:48

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

21:56

+0:00

2.

Sturle Nordeida

Gneist, IL

23:33

+1:37

3.

Kurt Christian Sandness

Stokmarknes OL

24:50

+2:54

4.

Michael Ulvar

Stokmarknes OL

27:46

+5:50

5.

Jens Olav Hessen

Stokmarknes OL

29:20

+7:24

6.

Geir Higraff

Stokmarknes OL

31:38

+9:42

7.

Jan Sveen

Ullensaker OL

33:44

+11:48

8.

Bent Hegøy

Voss IL

37:10

+15:14

9.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

38:03

+16:07

10.

Bjørn Aarvu

Voll/Varteig OK

48:39

+26:43

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Torgersen

Halden SK

25:21

+0:00

2.

Markus Andreas Breivold

Ganddal IL

26:06

+0:45

3.

Audun Brevik

Stokke IL

26:42

+1:21

4.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

26:45

+1:24

5.

Clemens Øxnevag

Ganddal IL

26:46

+1:25

6.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

26:48

+1:27

7.

Ivar Maalen

Ås-NMBU

28:08

+2:47

8.

Dag Ausen

Porsgrunn OL

28:16

+2:55

9.

Sturle Furland

Sandefjord OK

29:24

+4:03

10.

Axel Theisen

Mellombygd OL

31:11

+5:50

11.

Knut Engen

Nes OL

31:20

+5:59

12.

Kjell Blomset

Ås-NMBU

31:55

+6:34

13.

Tor Strand

Eidsvoll OL

32:31

+7:10

14.

Lasse Arnesen

NOF

32:51

+7:30

15.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

33:19

+7:58

16.

Gernot Doppelhofer

Varegg

33:41

+8:20

17.

Terje Gulbrandsen

Hamar OK

34:18

+8:57

18.

Torgeir Strand

Fana IL

34:59

+9:38

19.

Kjetil Eckdahl

Horten OK

35:58

+10:37

20.

Stein H Hagen

Fossum IF

37:51

+12:30

21.

Leif Billingsø

Eidskog OL

40:53

+15:32

22.

Henning sundby

Ganddal IL

44:03

+18:42

23.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

47:41

+22:20

24.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

54:13

+28:52

25.

Kent Morgan

IL Hauken

1:24:17

+58:56

DSQ

Aleksander Bjørnsund

Sortland OL - Orientering

17:11

69 84 80 65 64 63 62 61 83

DSQ

Kristoffer Helminsen

Fredrikstad SK

18:37

78 84 80 65 64 63 62 61 83

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU

29:12

78

DSQ

Hallvard Koren

OK Moss

30:56

78

DSQ

Øyvind Olsen

Bødo OK

38:53

78

DSQ

Ivar Haugen

Hordvik IL

40:15

85 69 78 84 80 65 64 63 62 61

DSQ

Dag Kaas

Heming Orientering

1:09:37

84

Savnet

Tor Åmdal

Kristiansand OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 november 2019, 20:18:04

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

76

Antall startet:

76