Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Eijsink | Nydalens SK | 56:36 | +0:00 | 7:41 | |||
2. | Alan Cherry | Nydalens SK | 58:58 | +2:22 | 8:00 | |||
3. | Jostein Svaland Dale | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:09 | +4:33 | 8:18 | |||
4. | Petter Marki Erichsen | Nydalens SK | 1:05:46 | +9:10 | 8:56 | |||
5. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:07:41 | +11:05 | 9:11 | |||
6. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:24:06 | +27:30 | 11:25 | |||
DSQ | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 38:12 | 54 44 45 46 57 58 59 56 55 53 52 37 5... | ||||
DNS | Göran Winblad | Fredrikstad SK | ||||||
DNS | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
DNS | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 51:11 | +0:00 | 9:47 | |||
2. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 59:53 | +8:42 | 11:26 | |||
3. | Ingvild Ramtvedt Næsset | Ås-NMBU Orientering | 1:03:51 | +12:40 | 12:12 | |||
4. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:19:36 | +28:25 | 15:13 | |||
Klasse: H 17- A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olav Johannes Deelstra | Oppsal Orientering | 43:42 | +0:00 | 8:21 | |||
2. | Olav Eide | Bækkelagets SK | 45:30 | +1:48 | 8:41 | |||
3. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 45:56 | +2:14 | 8:46 | |||
4. | Christopher Ladim | OK Moss | 53:24 | +9:42 | 10:12 | |||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 55:54 | +12:12 | 10:41 | |||
6. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 56:43 | +13:01 | 10:50 | |||
7. | Donatas Kontautas | OK Moss | 57:56 | +14:14 | 11:04 | |||
8. | HÃ¥vard Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 58:05 | +14:23 | 11:06 | |||
9. | Asgeir Lium | Fet OL | 58:41 | +14:59 | 11:13 | |||
10. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:01:45 | +18:03 | 11:48 | |||
11. | Thomas Moen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:26:33 | +42:51 | 16:32 | |||
12. | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:27:29 | +43:47 | 16:43 | |||
13. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:31:43 | +48:01 | 17:32 | |||
DSQ | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 49:17 | 53 49 52 37 50 | ||||
DSQ | Gustav Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:26:05 | 49 | ||||
DNS | Morten Fredh | OK Moss | ||||||
DNS | Thomas Roskifte | OK Moss | ||||||
DNS | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | ||||||
DNS | Sondre Ladim | OK Moss | ||||||
DNS | Øystein Olsen | OK Moss | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 52:14 | +0:00 | 9:59 | |||
2. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 55:18 | +3:04 | 10:34 | |||
3. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 59:56 | +7:42 | 11:27 | |||
4. | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | 1:02:05 | +9:51 | 11:52 | |||
5. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:02:13 | +9:59 | 11:53 | |||
6. | Hallvard Koren | OK Moss | 1:02:31 | +10:17 | 11:57 | |||
7. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 1:03:43 | +11:29 | 12:10 | |||
8. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 1:04:50 | +12:36 | 12:23 | |||
9. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 1:06:37 | +14:23 | 12:44 | |||
10. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 1:07:05 | +14:51 | 12:49 | |||
11. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:07:27 | +15:13 | 12:53 | |||
12. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:10:25 | +18:11 | 13:27 | |||
13. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:11:00 | +18:46 | 13:34 | |||
14. | Lars Erik Gjein | Fossum IF | 1:19:29 | +27:15 | 15:11 | |||
15. | Christopher Schive | OK Moss | 1:23:56 | +31:42 | 16:02 | |||
16. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:28:48 | +36:34 | 16:58 | |||
17. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:32:49 | +40:35 | 17:44 | |||
18. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 1:36:54 | +44:40 | 18:31 | |||
DNS | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: D 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 31:00 | +0:00 | 9:23 | |||
2. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 36:33 | +5:33 | 11:04 | |||
Klasse: H 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | 26:29 | +0:00 | 8:01 | |||
2. | Christoffer Gzyl | OK Moss | 36:19 | +9:50 | 11:00 | |||
3. | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 38:01 | +11:32 | 11:31 | |||
4. | Birk Breimo | OK Moss | 39:06 | +12:37 | 11:50 | |||
5. | Selmer Løken | OK Moss | 49:15 | +22:46 | 14:55 | 31 32 33 37 50 | ||
6. | Aksel Eide | Bækkelagets SK | 51:36 | +25:07 | 15:38 | |||
7. | Tellev Grindflek | Ã…s-NMBU Orientering | 56:02 | +29:33 | 16:58 | |||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 28:07 | +0:00 | 8:31 | |||
2. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 35:18 | +7:11 | 10:41 | |||
3. | Tove Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 40:21 | +12:14 | 12:13 | |||
4. | Morten Breimo | OK Moss | 40:28 | +12:21 | 12:15 | |||
5. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 41:12 | +13:05 | 12:29 |
Sist oppdatert: | 12 november 2019, 21:34:23 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 67 |
Antall startet: | 58 |