Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #2 26. november 2019

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

57:33

+0:00

9:16

2.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

58:17

+0:44

9:24

3.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

59:39

+2:06

9:37

4.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

1:02:15

+4:42

10:02

5.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:02:45

+5:12

10:07

6.

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

1:04:45

+7:12

10:26

7.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

1:07:50

+10:17

10:56

8.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:08:13

+10:40

11:00

9.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:09:28

+11:55

11:12

10.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

1:21:04

+23:31

13:04

11.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

1:25:56

+28:23

13:51

DSQ

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:38:03

45

Brutt

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

28:47

44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Brutt

Beat Roth

Nydalens SK

39:15

45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

DNS

Anders Vister

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:10:37

+0:00

15:21

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:22:44

+12:07

17:59

3.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:29:50

+19:13

19:31

4.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Ås-NMBU Orientering

1:40:24

+29:47

21:49

5.

Marie Vollset

Ås-NMBU Orientering

1:56:57

+46:20

25:25

179

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Bækkelagets SK

53:00

+0:00

11:31

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

1:01:55

+8:55

13:27

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:07:47

+14:47

14:44

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:15:23

+22:23

16:23

5.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:16:48

+23:48

16:41

6.

Morten Fredh

OK Moss

1:20:51

+27:51

17:34

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:32:33

+39:33

20:07

DSQ

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

1:25:49

53 54

Brutt

Christopher Ladim

OK Moss

3:36

41 45 51 50 56 175 174 179 53 54 55 180

Brutt

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

5:02

41 45 51 50 56 175 174 179 53 54 55 180

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

DNS

Alfred Bjørnerød

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:04:01

+0:00

13:55

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:06:10

+2:09

14:23

3.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:07:21

+3:20

14:38

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:08:18

+4:17

14:50

179

5.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:11:29

+7:28

15:32

6.

Erik Sandbæk

OK Moss

1:12:13

+8:12

15:41

7.

Tore Bjørnerød

OK Moss

1:22:57

+18:56

18:01

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:24:29

+20:28

18:21

9.

Peter Klaveness

Måren OK

1:35:27

+31:26

20:45

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:46:19

+42:18

23:06

11.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:49:10

+45:09

23:43

12.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:51:38

+47:37

24:16

13.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:52:18

+48:17

24:24

14.

Christopher Schive

OK Moss

1:53:29

+49:28

24:40

15.

Dag Amundsen

Nordre Follo Orientering

2:06:45

+1:02:44

27:33

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:21:42

179 53 54

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:30:28

56

Brutt

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

10:32

45 51 50 56 175 174 179 53 54 55 180

Brutt

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

31:49

45 51 50 56 175 174 179 53 54 55

Brutt

Lars Erik Gjein

Fossum IF

32:14

51 50 56 175 174 179 53 54 55 180

Brutt

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

47:18

51 50 56 175 174 179 53 54 55

Brutt

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

57:54

45 51 50 56 175 174 179 53 54

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

59:50

+0:00

17:05

2.

Tuva Lundsrud

OK Moss

1:07:40

+7:50

19:20

3.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:10:36

+10:46

20:10

4.

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:10:46

+10:56

20:13

5.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:28:10

+28:20

25:11

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

1:12:39

+0:00

20:45

2.

Selmer Løken

OK Moss

1:25:13

+12:34

24:20

3.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

1:26:17

+13:38

24:39

4.

Birk Breimo

OK Moss

1:32:36

+19:57

26:27

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

56:23

+0:00

16:06

2.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

1:01:56

+5:33

17:41

179

3.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

1:14:43

+18:20

21:20

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:17:47

+21:24

22:13

5.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:30:18

+33:55

25:48

DSQ

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

52:18

179

DNS

Anna Sofie Hoff

Kristiansand OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 desember 2019, 16:50:28

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

70

Antall startet:

66