Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O løp 2 Sløyfer 3. desember 2019

Klasse: H17- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Røttingen

Fana IL

3:48

+0:00

2.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

4:44

+0:56

3.

Henning Strandhagen

Røyken O-lag

4:45

+0:57

4.

Knut Utne

Fana IL

4:48

+1:00

5.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

4:59

+1:11

6.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

5:12

+1:24

Klasse: D17- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

3:54

+0:00

2.

Ingvil Paulsen Vie

Haugesund IL

5:00

+1:06

3.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

5:18

+1:24

4.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

6:12

+2:18

5.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

6:49

+2:55

6.

Marianne Børhaug

Varegg Fleridrett

21:46

+17:52

Klasse: H-16 Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

5:20

+0:00

2.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

5:46

+0:26

3.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

6:24

+1:04

4.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

6:34

+1:14

5.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

8:07

+2:47

Klasse: D-16 Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

5:32

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

8:17

+2:45

Klasse: H40- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

4:29

+0:00

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

4:47

+0:18

3.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

4:57

+0:28

4.

Erik Vikane

Fana IL

5:16

+0:47

5.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

5:18

+0:49

6.

Geir Heksem

Fana IL

5:27

+0:58

7.

Helge Emhjellen

IL Gular

5:38

+1:09

8.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

6:24

+1:55

9.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

6:33

+2:04

10.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

21:41

+17:12

Klasse: D40- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

5:12

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

5:43

+0:31

3.

Ute Kessler

HSI

6:04

+0:52

4.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

6:10

+0:58

5.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

6:57

+1:45

6.

Vibeke Øye

IL Gular

7:45

+2:33

7.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

10:09

+4:57

Klasse: H60- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

9:48

+0:00

35

2.

Magne Raadal

Fana IL

13:29

+3:41

DSQ

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

6:21

36

Klasse: D60- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

7:23

+0:00

Klasse: HN Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Heksem

Fana IL

8:01

Sverre Frantzen

Fana IL

8:06

Klasse: H17- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Røttingen

Fana IL

4:51

+0:00

2.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

5:00

+0:09

3.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

5:19

+0:28

4.

Knut Utne

Fana IL

5:26

+0:35

5.

Henning Strandhagen

Røyken O-lag

5:51

+1:00

6.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

6:37

+1:46

Klasse: H17- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

5:35

+0:00

2.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

5:37

+0:02

3.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

6:05

+0:30

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

6:18

+0:43

5.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

6:52

+1:17

6.

Knut Utne

Fana IL

7:30

+1:55

7.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

9:09

+3:34

8.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

9:25

+3:50

Klasse: D17- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

4:59

+0:00

2.

Ingvil Paulsen Vie

Haugesund IL

5:24

+0:25

3.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

6:17

+1:18

4.

Charlotte Watson

Lillomarka OL

6:28

+1:29

5.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

6:36

+1:37

6.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

7:08

+2:09

7.

Marianne Børhaug

Varegg Fleridrett

11:38

+6:39

Klasse: D17- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

6:40

+0:00

2.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

6:50

+0:10

3.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

7:46

+1:06

4.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

7:53

+1:13

5.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

8:11

+1:31

Klasse: H-16 Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

5:44

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

6:53

+1:09

3.

Oskar Heksem

Fana IL

6:59

+1:15

4.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

10:21

+4:37

Klasse: H-16 Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

7:49

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

10:48

+2:59

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

11:43

+3:54

Klasse: D-16 Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

6:08

+0:00

2.

Judit M. Møller

Fana IL

6:37

+0:29

3.

Laura Jørgensen

Varegg Fleridrett

7:56

+1:48

4.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

10:26

+4:18

5.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

11:36

+5:28

Klasse: D-16 Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

8:21

+0:00

2.

Judit M. Møller

Fana IL

8:22

+0:01

3.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

8:44

+0:23

4.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

11:07

+2:46

5.

Marie Thommasen

Varegg Fleridrett

13:55

+5:34

Klasse: H40- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

4:47

+0:00

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

5:12

+0:25

3.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

5:26

+0:39

4.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

5:35

+0:48

5.

Geir Heksem

Fana IL

6:03

+1:16

6.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

6:55

+2:08

7.

Erik Vikane

Fana IL

7:15

+2:28

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

7:30

+2:43

Klasse: H40- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

6:14

+0:00

2.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

6:22

+0:08

3.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

6:37

+0:23

4.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

6:39

+0:25

5.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

7:39

+1:25

6.

Arne Johannesen

IL Gular

8:07

+1:53

7.

Helge Emhjellen

IL Gular

8:46

+2:32

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

9:22

+3:08

9.

Erik Vikane

Fana IL

9:44

+3:30

10.

Ketil Nummedal

Fana IL

11:08

+4:54

Klasse: D40- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

5:48

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

6:19

+0:31

3.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

6:30

+0:42

4.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

6:34

+0:46

5.

Ute Kessler

HSI

7:20

+1:32

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

8:27

+2:39

Klasse: D40- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

7:35

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

8:34

+0:59

3.

Margrete Solvik

Gneist, IL

8:36

+1:01

4.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

9:13

+1:38

5.

Vibeke Øye

IL Gular

9:14

+1:39

6.

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

9:34

+1:59

7.

Elisabeth Gismervik

Varegg Fleridrett

9:38

+2:03

8.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

9:58

+2:23

9.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

11:43

+4:08

DSQ

Ute Kessler

HSI

11:55

Klasse: H60- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

7:38

+0:00

2.

Magne Raadal

Fana IL

9:42

+2:04

3.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

11:49

+4:11

Klasse: H60- Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

8:39

+0:00

2.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

9:53

+1:14

3.

Erling Strand

Bergens TF

11:31

+2:52

4.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

12:27

+3:48

5.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

13:39

+5:00

Klasse: D60- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

9:27

+0:00

Klasse: HN Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Heksem

Fana IL

11:47

Sverre Frantzen

Fana IL

11:46

Klasse: HN Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

11:36

+0:00

Klasse: DN Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Solvik

Gneist, IL

11:01

+0:00

2.

Sofiya Muckhidinova

Varegg Fleridrett

19:33

+8:32

Klasse: H17- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Røttingen

Fana IL

4:52

+0:00

2.

Henning Strandhagen

Røyken O-lag

5:56

+1:04

3.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

6:13

+1:21

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

6:34

+1:42

5.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

6:46

+1:54

6.

Knut Utne

Fana IL

6:55

+2:03

Klasse: H17- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

5:29

+0:00

2.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

5:32

+0:03

3.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

5:37

+0:08

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

5:58

+0:29

5.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

6:11

+0:42

6.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

6:14

+0:45

7.

Knut Utne

Fana IL

6:28

+0:59

Klasse: D17- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

5:20

+0:00

2.

Charlotte Watson

Lillomarka OL

6:24

+1:04

3.

Ingvil Paulsen Vie

Haugesund IL

6:34

+1:14

4.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

6:43

+1:23

5.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

7:35

+2:15

6.

Marianne Børhaug

Varegg Fleridrett

7:48

+2:28

7.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

10:36

+5:16

Klasse: D17- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

6:20

+0:00

2.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

6:22

+0:02

3.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

6:49

+0:29

4.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

6:59

+0:39

5.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

7:46

+1:26

6.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

7:50

+1:30

Klasse: H-16 Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

7:29

+0:00

2.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

9:12

+1:43

3.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

11:33

+4:04

4.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

13:28

+5:59

Klasse: H-16 Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

7:21

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

8:07

+0:46

Klasse: D-16 Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

8:55

+0:00

2.

Judit M. Møller

Fana IL

11:19

+2:24

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

11:46

+2:51

4.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

13:27

+4:32

5.

Laura Jørgensen

Varegg Fleridrett

16:54

+7:59

Klasse: D-16 Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

7:44

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

7:53

+0:09

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

10:09

+2:25

4.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

12:23

+4:39

Klasse: H40- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

5:53

+0:00

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

6:05

+0:12

3.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

6:07

+0:14

4.

Geir Heksem

Fana IL

6:28

+0:35

5.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

7:05

+1:12

6.

Erik Vikane

Fana IL

7:12

+1:19

7.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:18

+1:25

8.

Helge Emhjellen

IL Gular

7:43

+1:50

DSQ

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

5:31

41

DSQ

Helge Emhjellen

IL Gular

6:38

45 46 48 41

Klasse: H40- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

5:14

+0:00

2.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

5:27

+0:13

3.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

5:46

+0:32

4.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

6:12

+0:58

5.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

6:29

+1:15

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

6:58

+1:44

7.

Arne Johannesen

IL Gular

7:18

+2:04

8.

Helge Emhjellen

IL Gular

7:25

+2:11

9.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

7:59

+2:45

10.

Kjetil Damm

TIF Viking

9:36

+4:22

11.

Kjetil Nummedal

Fana IL

10:23

+5:09

12.

Erik Vikane

Fana IL

10:30

+5:16

Klasse: D40- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

6:49

+0:00

2.

Ute Kessler

HSI

7:44

+0:55

3.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

8:01

+1:12

4.

Vibeke Øye

IL Gular

8:12

+1:23

5.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

8:33

+1:44

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

9:34

+2:45

7.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

11:15

+4:26

Klasse: D40- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

6:52

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

6:54

+0:02

3.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

7:45

+0:53

4.

Margrete Solvik

Gneist, IL

8:03

+1:11

5.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

8:51

+1:59

6.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

10:14

+3:22

7.

Ute Kessler

HSI

10:29

+3:37

8.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

11:15

+4:23

DSQ

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

9:04

DSQ

Elisabeth Gismervik

Varegg Fleridrett

9:06

Klasse: H60- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

7:40

+0:00

2.

Magne Raadal

Fana IL

12:24

+4:44

3.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

13:17

+5:37

Klasse: H60- Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

7:27

+0:00

2.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

8:49

+1:22

3.

Erling Strand

Bergens TF

9:44

+2:17

4.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

10:58

+3:31

5.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

11:49

+4:22

6.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

11:52

+4:25

Klasse: D60- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

9:03

+0:00

Innsendt korrigert klasse

Klasse: HN- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

9:03

Emil Heksem

Fana IL

11:39

Sverre Frantzen

Fana IL

11:40

Klasse: HN Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Solvik

Gneist, IL

12:54

Klasse: H17- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

5:29

+0:00

2.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

5:34

+0:05

3.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

6:04

+0:35

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

6:54

+1:25

5.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

6:58

+1:29

6.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

7:16

+1:47

7.

Knut Utne

Fana IL

7:52

+2:23

8.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

8:40

+3:11

Klasse: D17- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

7:03

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

7:21

+0:18

3.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

7:28

+0:25

4.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

7:57

+0:54

5.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

8:06

+1:03

6.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

9:10

+2:07

7.

Birte Nordeide

Gneist, IL

11:43

+4:40

Klasse: H-16 Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

7:11

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:23

+0:12

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

11:45

+4:34

Klasse: H17- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Røttingen

Fana IL

5:06

+0:00

2.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

5:08

+0:02

3.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

5:55

+0:49

4.

Henning Strandhagen

Røyken O-lag

5:59

+0:53

5.

Knut Utne

Fana IL

6:12

+1:06

6.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

6:22

+1:16

Klasse: D-16 Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

7:46

+0:00

DSQ

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

7:10

Klasse: D17- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

5:05

+0:00

2.

Ingvil Paulsen Vie

Haugesund IL

5:54

+0:49

3.

Charlotte Watson

Lillomarka OL

5:57

+0:52

4.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

6:18

+1:13

5.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

7:40

+2:35

6.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

7:42

+2:37

Klasse: H40- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

6:03

+0:00

2.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

6:05

+0:02

3.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

6:24

+0:21

4.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

6:55

+0:52

5.

Arne Johannesen

IL Gular

6:58

+0:55

6.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

7:06

+1:03

7.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

7:10

+1:07

8.

Erik Vikane

Fana IL

7:31

+1:28

9.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

8:09

+2:06

10.

Helge Emhjellen

IL Gular

8:12

+2:09

11.

Kjetil Nummedal

Fana IL

8:18

+2:15

12.

Kjetil Damm

TIF Viking

10:16

+4:13

DSQ

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

7:03

Klasse: H-16 Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

6:33

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:19

+0:46

Klasse: D40- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

7:25

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

8:02

+0:37

3.

Vibeke Øye

IL Gular

8:35

+1:10

4.

Ute Kessler

HSI

9:40

+2:15

5.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

10:10

+2:45

6.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

10:27

+3:02

7.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

10:50

+3:25

Klasse: D-16 Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

6:47

+0:00

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

7:22

+0:35

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

11:23

+4:36

DSQ

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

8:21

39

Klasse: H60- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

8:40

+0:00

2.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

9:10

+0:30

3.

Erling Strand

Bergens TF

12:11

+3:31

4.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

12:34

+3:54

DSQ

Kristian Hj. Falch

IL Gular

8:37

Klasse: H40- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

5:02

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

5:41

+0:39

3.

Geir Heksem

Fana IL

5:43

+0:41

4.

Erik Vikane

Fana IL

5:57

+0:55

5.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

6:09

+1:07

6.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

7:09

+2:07

7.

Helge Emhjellen

IL Gular

7:13

+2:11

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

7:18

+2:16

9.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:21

+2:19

Klasse: D40- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

6:26

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

6:39

+0:13

3.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

6:40

+0:14

4.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

6:56

+0:30

5.

Ute Kessler

HSI

8:16

+1:50

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

8:25

+1:59

7.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

9:02

+2:36

Klasse: HN- Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eirik Helleve Haugland

Gneist, IL

11:18

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

10:08

Klasse: H60- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

7:26

+0:00

2.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

11:19

+3:53

Klasse: D60- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

9:45

+0:00

Klasse: H17- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

4:49

+0:00

2.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

5:02

+0:13

3.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

5:29

+0:40

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

5:30

+0:41

5.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

5:50

+1:01

6.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

6:04

+1:15

7.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

6:11

+1:22

8.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

6:22

+1:33

Klasse: HN Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Frantzen

Fana IL

10:53

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

7:07

Emil Heksem

Fana IL

10:52

Klasse: D17- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

5:55

+0:00

2.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

6:23

+0:28

3.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

6:44

+0:49

4.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

6:49

+0:54

5.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

7:12

+1:17

6.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

7:19

+1:24

Klasse: H17- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Røttingen

Fana IL

4:59

+0:00

2.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

5:18

+0:19

3.

Henning Strandhagen

Røyken O-lag

5:34

+0:35

4.

Knut Utne

Fana IL

6:09

+1:10

5.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

6:36

+1:37

6.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

7:18

+2:19

Klasse: H-16 Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

6:39

+0:00

2.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

10:41

+4:02

Klasse: D17- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

4:48

+0:00

2.

Ingvil Paulsen Vie

Haugesund IL

5:47

+0:59

3.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

5:48

+1:00

4.

Charlotte Watson

Lillomarka OL

5:52

+1:04

5.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

6:29

+1:41

6.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

7:17

+2:29

Klasse: H-16 Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:33

+0:00

DSQ

Oskar Heksem

Fana IL

5:30

37

Klasse: D-16 Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

7:30

+0:00

2.

Judit M. Møller

Fana IL

8:26

+0:56

Klasse: D-16 Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

7:14

+0:00

2.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

12:31

+5:17

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

12:31

+5:17

Avlest

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

1:46

Klasse: H40- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

4:54

+0:00

2.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

5:28

+0:34

3.

Erik Vikane

Fana IL

5:48

+0:54

4.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

6:05

+1:11

5.

Arne Johannesen

IL Gular

6:06

+1:12

6.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

6:26

+1:32

7.

Helge Emhjellen

IL Gular

7:28

+2:34

8.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

7:36

+2:42

9.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

10:06

+5:12

10.

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

11:46

+6:52

11.

Kjetil Nummedal

Fana IL

15:49

+10:55

DSQ

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

9:08

Klasse: H40- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

5:30

+0:00

2.

Geir Heksem

Fana IL

5:43

+0:13

3.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

5:52

+0:22

4.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

6:08

+0:38

5.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

6:11

+0:41

6.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

6:43

+1:13

7.

Helge Emhjellen

IL Gular

7:03

+1:33

8.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:31

+2:01

9.

Erik Vikane

Fana IL

7:55

+2:25

Klasse: D40- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

6:47

+0:00

2.

Nina Goga

Bergens TF

7:08

+0:21

3.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

7:45

+0:58

4.

Vibeke Øye

IL Gular

8:27

+1:40

5.

Ute Kessler

HSI

8:38

+1:51

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

9:04

+2:17

7.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

11:43

+4:56

Klasse: D40- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Øye

IL Gular

6:02

+0:00

2.

Nina Goga

Bergens TF

6:22

+0:20

3.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

6:36

+0:34

4.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

6:47

+0:45

5.

Ute Kessler

HSI

7:38

+1:36

6.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

8:55

+2:53

7.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

9:05

+3:03

Klasse: H60- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

7:47

+0:00

2.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

7:55

+0:08

3.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

10:54

+3:07

4.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

11:49

+4:02

5.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

22:25

+14:38

Klasse: H60- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Raadal

Fana IL

9:19

+0:00

2.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

11:59

+2:40

3.

Magne Raadal

Fana IL

20:16

+10:57

DSQ

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

6:58

43

Klasse: D60- Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Strand

Bergens TF

10:34

+0:00

Klasse: D60- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

8:51

+0:00

Klasse: HN Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Heksem

Fana IL

9:28

Sverre Frantzen

Fana IL

9:26

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

7:52

Klasse: H17- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

4:47

+0:00

2.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

5:13

+0:26

3.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

5:25

+0:38

4.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

5:33

+0:46

5.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

6:14

+1:27

6.

Knut Utne

Fana IL

6:21

+1:34

7.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

6:22

+1:35

8.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

6:52

+2:05

9.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

9:12

+4:25

Klasse: D17- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

5:23

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

5:48

+0:25

3.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

6:15

+0:52

4.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

6:52

+1:29

5.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

7:05

+1:42

6.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

7:40

+2:17

7.

Birte Nordeide

Gneist, IL

19:50

+14:27

Klasse: H-16 Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

7:59

+0:00

Klasse: D-16 Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

8:18

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

10:25

+2:07

3.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

13:26

+5:08

Klasse: H40- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

5:08

+0:00

2.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

5:19

+0:11

3.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

5:33

+0:25

4.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

5:37

+0:29

5.

Arne Johannesen

IL Gular

5:45

+0:37

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

6:21

+1:13

7.

Erik Vikane

Fana IL

6:28

+1:20

8.

Helge Emhjellen

IL Gular

6:58

+1:50

9.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

7:08

+2:00

10.

Kjetil Damm

TIF Viking

7:49

+2:41

11.

Kjetil Nummedal

Fana IL

8:03

+2:55

12.

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

12:48

+7:40

DSQ

Kjetil Damm

TIF Viking

2:26

DSQ

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

4:53

Klasse: D40- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

6:22

+0:00

2.

Nina Goga

Bergens TF

7:04

+0:42

3.

Vibeke Øye

IL Gular

7:29

+1:07

4.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

7:32

+1:10

5.

Ute Kessler

HSI

8:47

+2:25

6.

Margrete Solvik

Gneist, IL

9:11

+2:49

7.

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

9:38

+3:16

8.

Elisabeth Gismervik

Varegg Fleridrett

9:40

+3:18

9.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

10:15

+3:53

10.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

13:31

+7:09

Klasse: H60- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

8:20

+0:00

2.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

9:04

+0:44

3.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

9:54

+1:34

4.

Erling Strand

Bergens TF

10:36

+2:16

5.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

10:55

+2:35

Klasse: DN- Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

19:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 mars 2020, 22:05:12

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

449

Antall startet:

449