Klasse: DC | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Soligard | Bergens TF | 36:23 | +0:00 | ||||
2. | Ylva Svanberg Helle | TIF Viking | 42:10 | +5:47 | ||||
3. | Mai Helen Linga | IL Gular | 1:04:24 | +28:01 | ||||
4. | Margrete Solvik | Gneist, IL | 1:06:41 | +30:18 | ||||
5. | Oda Kjellevold Malde | IL Gular | 1:06:46 | +30:23 | ||||
6. | Grete Lind | HSI | 1:27:00 | +50:37 | ||||
DSQ | Marian Kjellevold | IL Gular | 5:26 | 54 45 55 48 59 51 60 46 42 118 | ||||
DSQ | Birte Nordeide | Gneist, IL | 1:29:59 | 55 48 59 51 60 | ||||
Klasse: HC | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torgeir Strand | Fana IL | 30:32 | +0:00 | ||||
2. | Kirill Eikanger | Gneist, IL | 34:03 | +3:31 | ||||
3. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 55:01 | +24:29 | ||||
4. | Knut Gjestemoen | Bergens TF | 55:09 | +24:37 | ||||
5. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 1:11:30 | +40:58 | ||||
6. | Olav Ingvar Thornes | Ã…rstad IL | 1:12:06 | +41:34 | ||||
7. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 1:14:53 | +44:21 | ||||
8. | Reidar Vetti | HSI | 1:26:56 | +56:24 | ||||
9. | Rolf Nord | Os Orienteringsklubb | 1:37:59 | +1:07:27 | ||||
DSQ | Øistein Paulsen | Bergens TF | 1:28:41 | 55 48 59 51 60 | ||||
DSQ | Lars Olav Tolo | Gneist, IL | 1:29:32 | 55 48 59 51 60 | ||||
Klasse: DA | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingeborg Rygg Eikeland | Bergens TF | 1:07:20 | +0:00 | 34 52 32 53 | |||
2. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 1:07:22 | +0:02 | ||||
3. | Lise Christensen | TIF Viking | 1:08:43 | +1:23 | ||||
4. | Dagrun Daltveit | Fana IL | 1:09:12 | +1:52 | ||||
5. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 1:27:37 | +20:17 | ||||
Klasse: HA | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Jarvis Westergård | NTNUI | 43:37 | +0:00 | ||||
2. | Rune Nygaard | IL Gular | 51:33 | +7:56 | ||||
3. | Jan Kocbach | Fana IL | 53:58 | +10:21 | 39 38 36 37 | |||
4. | Øistein Stemme | Hordaveg BIL | 57:23 | +13:46 | ||||
5. | Tom Eirik Eikanger | IL Gular | 57:28 | +13:51 | ||||
6. | Magne Knudsen | Gneist, IL | 1:01:30 | +17:53 | ||||
7. | Anders Tønnessen Rød | Os Orienteringsklubb | 1:04:20 | +20:43 | ||||
8. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 1:04:25 | +20:48 | ||||
9. | Vidar Schei | TIF Viking | 1:05:10 | +21:33 | ||||
10. | Vemund Hansen | TIF Viking | 1:06:45 | +23:08 | ||||
11. | Arne Wilhelm Knudsen | Gneist, IL | 1:06:49 | +23:12 | ||||
12. | Arne Johannesen | IL Gular | 1:07:00 | +23:23 | ||||
13. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 1:07:53 | +24:16 | ||||
14. | Tore Juvik | IL Gular | 1:07:59 | +24:22 | ||||
15. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 1:08:50 | +25:13 | ||||
16. | Tor Sørevik | TIF Viking | 1:09:02 | +25:25 | ||||
17. | Ørjan Totland | TIF Viking | 1:17:31 | +33:54 | ||||
18. | Steinar Danielsen | Os Orienteringsklubb | 1:17:42 | +34:05 | ||||
19. | Kim-Andrè Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 1:28:52 | +45:15 | ||||
20. | Gernot Doppelhofer | Varegg Fleridrett | 1:28:56 | +45:19 | ||||
21. | Owen Jarvis Westergård | Varegg Fleridrett | 1:54:43 | +1:11:06 | ||||
DSQ | Oskar Røen | Varegg Fleridrett | 49:05 | 32 | ||||
DSQ | Tore Svein Nese | Askøy OL | 1:19:37 | 52 32 53 34 52 53 35 36 37 38 36 39 3... | ||||
Brutt | Andreas Dale | Bergens TF | 58:00 | 36 37 38 36 39 37 65 41 42 | ||||
Klasse: DB | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hedda Erica Eikanger | Gneist, IL | 58:02 | +0:00 | 45 | |||
2. | Vibeke Øye | IL Gular | 1:07:46 | +9:44 | 45 | |||
3. | Siren Greve | Bergens TF | 1:12:10 | +14:08 | ||||
4. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 1:14:13 | +16:11 | ||||
5. | Linda Rykkje | Varegg Fleridrett | 1:20:14 | +22:12 | 65 | |||
5. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 1:20:14 | +22:12 | ||||
Brutt | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 55 65 37 36 | |||||
Klasse: HB | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Utne | Fana IL | 49:32 | +0:00 | ||||
2. | Sturle Nordeide | Gneist, IL | 52:40 | +3:08 | ||||
3. | Oskar Heksem | Fana IL | 54:24 | +4:52 | ||||
4. | Matti Torgersen | Bergens TF | 58:32 | +9:00 | ||||
5. | Stein Ove Dyngeland | Fana IL | 1:01:37 | +12:05 | ||||
6. | Kjell Erik Myre | Hordaveg BIL | 1:01:46 | +12:14 | 45 | |||
7. | Lars Stuland Larsen | Varegg Fleridrett | 1:07:28 | +17:56 | ||||
8. | Heikki Savolainen | UBIL | 1:07:32 | +18:00 | ||||
9. | Harald Sodemann | UBIL | 1:13:41 | +24:09 | ||||
10. | Lars Fjellanger | Fana IL | 1:57:56 | +1:08:24 | ||||
DSQ | Svein Rosseland | Hordaveg BIL | 1:38:26 | 35 41 42 |
Sist oppdatert: | 12 desember 2019, 19:49:10 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 66 |
Antall startet: | 66 |