Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Varegg sprint klubbmesterskap 2019 8. desember 2019

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

13:06

+0:00

2.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

14:15

+1:09

3.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

14:20

+1:14

4.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

14:49

+1:43

5.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

14:59

+1:53

6.

Charlotte Watson

Varegg Fleridrett

15:00

+1:54

7.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

15:25

+2:19

8.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

16:12

+3:06

9.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

16:24

+3:18

10.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

16:41

+3:35

11.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

16:53

+3:47

12.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

19:26

+6:20

13.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

19:33

+6:27

14.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

19:57

+6:51

15.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

20:07

+7:01

16.

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

20:58

+7:52

118

17.

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

22:06

+9:00

18.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

22:45

+9:39

19.

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

24:41

+11:35

20.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

25:04

+11:58

21.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

+0:0-6

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

15:00

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

20:58

+5:58

3.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

25:26

+10:26

Klasse: A-rerun

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

12:53

+0:00

2.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

13:56

+1:03

3.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

14:25

+1:32

4.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

18:19

+5:26

5.

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

19:00

+6:07

6.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

20:16

+7:23

7.

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

22:34

+9:41

8.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

23:36

+10:43

DSQ

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

17:50

46

Klasse: B-rerun

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

18:53

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 desember 2019, 15:17:10

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

34

Antall startet:

34