Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #3 10. desember 2019

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:02:34

+0:00

9:12

2.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:03:17

+0:43

9:19

3.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

1:05:05

+2:31

9:35

3.

Anders Vister

Nydalens SK

1:05:05

+2:31

9:35

5.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:05:07

+2:33

9:35

6.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:16:03

+13:29

11:12

7.

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

1:18:12

+15:38

11:31

8.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:20:21

+17:47

11:50

9.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:27:36

+25:02

12:54

10.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:44:39

+42:05

15:24

DSQ

Göran Winblad

Fredrikstad SK

36:50

181 184 185 187 188 190 192 193 197 56 175

DSQ

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

54:13

184 185 187 190 192 193 197

DNS

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:02:51

+0:00

13:38

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:20:10

+17:19

17:23

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:29:21

+26:30

19:22

DNS

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

51:29

+0:00

11:10

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

56:35

+5:06

12:16

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

57:29

+6:00

12:28

4.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:01:25

+9:56

13:19

5.

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

1:04:28

+12:59

13:59

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:04:46

+13:17

14:02

7.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:05:00

+13:31

14:05

8.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

1:05:10

+13:41

14:08

9.

Asgeir Lium

Fet OL

1:05:47

+14:18

14:16

10.

Olav Eide

Bækkelagets SK

1:05:55

+14:26

14:17

11.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:15:22

+23:53

16:20

12.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:19:47

+28:18

17:18

13.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

2:13:27

+1:21:58

28:56

DSQ

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

54:25

190 192 193 197 56 175

DSQ

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

55:54

190 192 193 197 56 175

DSQ

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:44:07

45 190 192 193 197 56

DNS

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

DNS

Sondre Ladim

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

59:27

+0:00

12:53

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:00:25

+0:58

13:06

3.

Erik Sandbæk

OK Moss

1:08:23

+8:56

14:50

4.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:09:48

+10:21

15:08

5.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:17:02

+17:35

16:42

6.

Asle Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:18:35

+19:08

17:02

7.

Peter Klaveness

Måren OK

1:19:36

+20:09

17:16

8.

Tore Bjørnerød

OK Moss

1:20:14

+20:47

17:24

9.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:27:20

+27:53

18:56

10.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:29:00

+29:33

19:18

11.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:29:14

+29:47

19:21

12.

Christopher Schive

OK Moss

1:31:01

+31:34

19:44

13.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:32:00

+32:33

19:57

14.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:34:03

+34:36

20:24

175

15.

Dag Amundsen

Nordre Follo Orientering

1:39:08

+39:41

21:30

16.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:42:06

+42:39

22:08

17.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:44:38

+45:11

22:41

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

54:13

190 192 193 197 56

DSQ

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:11:56

190 192 193 197 56 175

DSQ

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:37:52

190 192 193 197 56

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:06:21

+0:00

18:35

2.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:17:15

+10:54

21:38

DSQ

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:26:21

50 51 52

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

43:50

+0:00

12:16

2.

Birk Breimo

OK Moss

1:06:10

+22:20

18:32

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:06:07

+0:00

18:31

2.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:08:55

+2:48

19:18

3.

Morten Breimo

OK Moss

1:13:09

+7:02

20:29

4.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

1:15:38

+9:31

21:11

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

DNS

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 desember 2019, 21:59:17

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

68

Antall startet:

60