Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Egil Iversen | Heming Orientering | 25:58 | +0:00 | ||||
2. | Per Kaarby | Overtoppen | 28:56 | +2:58 | ||||
3. | Svein Jacobsen | Tyrving IL | 29:00 | +3:02 | ||||
4. | Per Schanche | Asker SK | 30:54 | +4:56 | ||||
5. | Vigdis Hobøl | Oppsal IF | 32:03 | +6:05 | ||||
6. | Lars Christensen | Veritas BIL | 34:02 | +8:04 | 73 | |||
7. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 35:01 | +9:03 | ||||
8. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 36:09 | +10:11 | ||||
9. | Hasse Bergstrøm | H B Consult | 37:58 | +12:00 | ||||
10. | Helge Revhaug | Ringerike O-lag | 40:11 | +14:13 | ||||
11. | Henrik Opaker | Norconsult | 41:36 | +15:38 | ||||
12. | Bjørn Sandelien | HEMING Orientering | 42:17 | +16:19 | ||||
13. | Stein Myhre | Oslo Sporveiers BIL | 45:53 | +19:55 | ||||
14. | Gunn Stabbetorp | Folkehelseinstituttet | 47:13 | +21:15 | ||||
15. | Uno Hanslien | BILPOST | 48:29 | +22:31 | ||||
16. | Per Ongstad | PRIVAT | 54:33 | +28:35 | ||||
17. | Aud I Spjelkavik | TYRVING | 1:06:04 | +40:06 | ||||
18. | KÃ¥re Knudsen | GeoForm | 1:14:24 | +48:26 | ||||
19. | Knut Hangeraas | GeoForm | 1:31:40 | +1:05:42 | ||||
DSQ | Sigurd Hobøl | Oppsal IF | 44:31 | 112 122 78 76 72 117 118 127 119 73 123 | ||||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 34:01 | +0:00 | ||||
2. | Gunnar Fiskum | Norconsult | 35:28 | +1:27 | ||||
3. | Øystein Holo | Fossum IF | 36:20 | +2:19 | ||||
4. | Jostein Bø Fløystad | Kongsberg Digital | 37:07 | +3:06 | ||||
5. | Karl Orhaug Rygh | Koll IL | 37:13 | +3:12 | ||||
6. | Finn Rygh | Nydalen | 37:17 | +3:16 | ||||
7. | Jøran Kristensen | HEMING Orientering | 37:45 | +3:44 | ||||
8. | Asgeir Lium | FET O-lag | 38:19 | +4:18 | ||||
9. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge Orientering | 38:56 | +4:55 | ||||
10. | Mikkel Berglund | Ringerike o-lag | 40:08 | +6:07 | ||||
11. | Anders Gustavsson | Sturla | 40:22 | +6:21 | ||||
12. | Lukas Klausen | Sturla | 40:24 | +6:23 | ||||
13. | Guttorm L Egge | GEOFORM | 40:32 | +6:31 | ||||
14. | Tor Ringstad | Cisco | 40:36 | +6:35 | ||||
15. | Tobias Lium | KolL | 40:49 | +6:48 | ||||
16. | Marie Saugestad | Nydalens SK | 43:08 | +9:07 | ||||
17. | Lars Berglund | Ringerike o-lag | 43:16 | +9:15 | ||||
18. | Fredrik Norløff-Mathisen | Nydalen | 44:20 | +10:19 | ||||
19. | Terje Wiig Mathisen | Open iT | 44:20 | +10:19 | 78 | |||
19. | Christian Reusch | REGJERINGSADVOKATEN | 44:20 | +10:19 | ||||
21. | Lars Baklid | Konnerud IL | 44:35 | +10:34 | ||||
22. | Per Osen | Equinor Oslo BIL | 46:59 | +12:58 | ||||
23. | Stein Mella | Nippon Gases | 47:02 | +13:01 | ||||
24. | Marie Rygh Holten | Nydalens SK | 47:23 | +13:22 | ||||
25. | Hallvard Koren | OK Moss | 47:27 | +13:26 | ||||
26. | Audrun Utskarpen | GEOFORM | 49:07 | +15:06 | ||||
27. | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 49:13 | +15:12 | ||||
28. | Tormod Bøe | DNV | 51:41 | +17:40 | ||||
29. | Tormod Øvergård | Vestre Aker Skiklub | 52:31 | +18:30 | ||||
30. | HÃ¥vard Halvorsen | Konnerud | 53:03 | +19:02 | ||||
31. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 53:08 | +19:07 | ||||
32. | Ketil Berge | Vestre Aker Skiklub | 55:20 | +21:19 | ||||
33. | Synnøve Nybø | Konnerud | 56:38 | +22:37 | ||||
34. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 58:28 | +24:27 | ||||
35. | Rune Hultgreen | GEOFORM | 59:59 | +25:58 | ||||
36. | Claus Frimann Clasen | Lyberg Partnere | 1:01:01 | +27:00 | ||||
37. | Morten Hjelm | DNV GL | 1:01:08 | +27:07 | ||||
38. | Trine Justad Raaen | Aker Brygge Orientering | 1:01:51 | +27:50 | ||||
39. | HÃ¥kon Bugge | No team | 1:03:33 | +29:32 | ||||
40. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 1:07:17 | +33:16 | ||||
DSQ | Svein Nygård | NORGES BANK | 35:05 | 75 | ||||
DSQ | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 38:14 | 127 | ||||
DSQ | Knud Bjørne-Larsen | Riksteatret | 46:37 | 75 |
Sist oppdatert: | 13 desember 2019, 10:00:44 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 63 |
Antall startet: | 63 |