Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gateløp 2020 nr. 1 2. januar 2020

Klasse: Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

27:13

+0:00

korriger

2.

Vebjørn Blom Hagen

Fossum IF

31:08

+3:55

korriger

3.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

31:37

+4:24

korriger

4.

Sondre Ytterbø

Asker

32:31

+5:18

korriger

5.

Philip Romøren

Fossum IF

33:38

+6:25

korriger

6.

Simen Aure Skogedal

Asker

34:11

+6:58

korriger

7.

Øystein Rastad

Asker

35:06

+7:53

korriger

8.

Charles Halaas

Fossum IF

35:46

+8:33

korriger

9.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

36:02

+8:49

korriger

10.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

36:07

+8:54

korriger

11.

Mikael Birkelund

Asker

36:29

+9:16

korriger

12.

Nora Synnøve Woxholt

Asker Skiklubb

36:43

+9:30

korriger

13.

Tilde Johannson

OK Orion

36:53

+9:40

korriger

14.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

38:04

+10:51

korriger

15.

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

38:35

+11:22

korriger

16.

Trond Lund

Tyrving, IL

38:44

+11:31

korriger

17.

Kritian Juell Larsen

TYRVING, IL

38:56

+11:43

korriger

18.

Lotte Markussen

Asker Skiklubb

39:12

+11:59

korriger

19.

Atle Pedersen

Fossum IF

40:04

+12:51

korriger

20.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

40:39

+13:26

korriger

21.

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

41:01

+13:48

korriger

22.

Sindre Vie Stridsland

Fossum IF

41:15

+14:02

korriger

23.

Guttorm L Egge

IL Geoform

41:52

+14:39

korriger

24.

Jorun Ruud

Asker SK

42:16

+15:03

korriger

25.

Mari Isachsen

Asker SK

42:19

+15:06

korriger

26.

Steinar Låg

Asker SK

42:37

+15:24

korriger

27.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

42:46

+15:33

korriger

28.

Christian Jomaas

FOssum IF

42:56

+15:43

korriger

29.

Stein H Hagen

Fossum IF

43:05

+15:52

korriger

30.

Tobias Tronbøl Lium

Koll, IL

44:03

+16:50

korriger

31.

Øyvind Linnebo

Asker

44:12

+16:59

korriger

32.

Ståle Heitmann

Fossum IF

44:28

+17:15

korriger

33.

Heidi Tonmøl

Fet OL

44:54

+17:41

korriger

34.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

45:42

+18:29

korriger

35.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

45:57

+18:44

korriger

36.

Emma Meyer Larsson

Tyrving, IL

47:54

+20:41

korriger

37.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

47:59

+20:46

korriger

38.

Sofia Øhlckers

Tyrving, IL

48:00

+20:47

korriger

39.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

48:08

+20:55

korriger

40.

Are Eriksen

OSI

48:26

+21:13

korriger

41.

Audrun Utskarpen

IL Geoform

48:35

+21:22

korriger

42.

Einar Gisholt

Fossum IF

49:01

+21:48

korriger

43.

Trond Myhre

Fossum IF

49:51

+22:38

korriger

44.

Kajsa Larsson

Tyrving, IL

51:11

+23:58

korriger

45.

Håkon Jendal

Fossum IF

51:13

+24:00

korriger

46.

Olav Hasaas

Fossum IF

51:44

+24:31

korriger

47.

Helene Jendal

Fossum IF

52:22

+25:09

korriger

48.

Gunde Tumelinis

Fossum IF

53:04

+25:51

korriger

49.

Per Anders Ytterbø

Asker

53:23

+26:10

korriger

50.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

53:55

+26:42

korriger

51.

Haakon Dolven

Asker SK

54:54

+27:41

korriger

52.

Kristin N. Berg

Fossum IF

1:01:53

+34:40

korriger

DSQ

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

33:18

korriger

140 141 142 137 138 136

DSQ

Ann Kristin Norderud

Tyrving, IL

33:27

korriger

140 141 142 137 138 136

DSQ

Jan Thore Henriksen

NORGES BANK

34:26

korriger

140 141 142 136 137 138 136

DSQ

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

40:13

korriger

140 141 142 137 138 136

DSQ

Anna Gravir

Asker SK

40:24

korriger

137 138 136

DSQ

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

47:27

korriger

141

DSQ

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

53:29

korriger

137 138 136

DSQ

Emil Rud

Asker

56:50

korriger

137 138 136

Klasse: Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Berge

TYRVING, IL

28:36

+0:00

korriger

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

29:36

+1:00

korriger

3.

Mikkel Rastad

Asker

33:56

+5:20

korriger

4.

Nora Skauen

Tyrving, IL

34:13

+5:37

korriger

4.

Astrid Juli Ytterbø

Tyrving, IL

34:13

+5:37

korriger

6.

Ida Tiltnes

Tyrving, IL

34:22

+5:46

korriger

7.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum

34:32

+5:56

korriger

8.

Torleif Galteland

Asker

35:09

+6:33

korriger

9.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

36:02

+7:26

korriger

10.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

37:37

+9:01

korriger

11.

Elias Andenes

Asker SK

38:08

+9:32

korriger

12.

Berit Berge

Tyrving IL

38:18

+9:42

korriger

13.

Sunniva Nergaard Berg

STokke IL

40:23

+11:47

korriger

14.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

42:53

+14:17

korriger

15.

Arild Andresen

Fossum IF

42:58

+14:22

korriger

16.

Helle Hunseid

Tyrving, IL

44:03

+15:27

korriger

17.

Ragnar Berg

STokke

44:15

+15:39

korriger

18.

Karin Dolven

Asker

44:40

+16:04

korriger

19.

Thor Norderud

Tyrving, IL

45:16

+16:40

korriger

20.

Silje Ruud Fossheim

Asker SK

52:00

+23:24

korriger

21.

Åsmund Hirsch

Tyrving, IL

52:33

+23:57

korriger

22.

Marianne Arnesen

Asker

53:41

+25:05

korriger

23.

Inger Nergård

STokke

55:47

+27:11

korriger

24.

Jon C. Fougner

Heming orientering

56:49

+28:13

korriger

Innsendt korreksjon

DSQ

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

33:57

korriger

53 56 57 58 61 62 63 65 63

DSQ

Iris Holst

Tyrving, IL

34:05

korriger

65 136 137 138 136 63

DSQ

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

36:05

korriger

143

DSQ

Vera Halsaa

Asker

43:11

korriger

143


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 januar 2020, 19:45:43

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88