Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM 25. januar 2020

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

12:47

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

16:05

+3:18

3.

Martine Engh Sagvold

OL Toten-Troll

20:54

+8:07

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

40:22

+0:00

2.

Malene Instanes

Sturla, IF

41:25

+1:03

3.

Ine Instanes

Sturla, IF

46:30

+6:08

DSQ

Gunhild Rogne Halland

Nydalens SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

37:15

+0:00

2.

Ingrid Stengård

Fältjägarnas IF

37:42

+0:27

3.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

41:05

+3:50

4.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

1:00:13

+22:58

5.

Bodil Nordenström

Fossum IF

1:02:41

+25:26

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

39:26

+0:00

2.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

43:11

+3:45

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

44:59

+5:33

4.

kari Jussie Lønning

Sturla, IF

45:20

+5:54

5.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

47:30

+8:04

6.

Isa Heggedal

Konnerud IL

48:43

+9:17

7.

Anne Madslien

Nydalens SK

49:17

+9:51

8.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

49:40

+10:14

9.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

50:13

+10:47

10.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

50:16

+10:50

11.

Tove Heimdal

Konnerud IL

51:10

+11:44

12.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

51:16

+11:50

13.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

51:25

+11:59

14.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

54:41

+15:15

15.

Maria Jonsson

Nydalens SK

55:23

+15:57

16.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:09:54

+30:28

17.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:42:58

+1:03:32

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lis Dæhli

Løten o-lag

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

17:21

+0:00

2.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

17:30

+0:09

3.

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

18:33

+1:12

4.

Emil Engh Sagvold

OL Toten-Troll

19:16

+1:55

5.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

21:43

+4:22

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aalde

Nydalens SK

48:19

+0:00

2.

Einar Teslo

Hadeland OL

56:01

+7:42

3.

Asbjørn Kvåle

Hadeland OL

58:13

+9:54

4.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

59:08

+10:49

5.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:16:28

+28:09

6.

Gaute Lindaas

Elverum OK

1:23:55

+35:36

DNS

Mikkel Berglund

Ringerike OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

50:33

+0:00

2.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

50:40

+0:07

3.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

54:19

+3:46

4.

Bjørn Berge

Hadeland OL

54:27

+3:54

5.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

59:24

+8:51

6.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

1:06:22

+15:49

7.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:09:43

+19:10

8.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

1:16:03

+25:30

9.

Stig Instanes

Sturla, IF

1:33:05

+42:32

10.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

1:48:40

+58:07

DSQ

Steinar Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

1:04:26

165 166 178 168 169

DSQ

Asgeir Lium

Fet OL

1:09:19

165 166 178 168 169

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

50:27

+0:00

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

54:27

+4:00

3.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

56:51

+6:24

4.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

57:34

+7:07

5.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

59:56

+9:29

6.

Sören Jonsson

Nydalens SK

1:01:58

+11:31

7.

Harald Berge

Løten o-lag

1:06:57

+16:30

8.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

1:09:03

+18:36

9.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

1:09:27

+19:00

10.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

1:10:33

+20:06

11.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

1:10:47

+20:20

12.

Nils Bergan

Nydalens SK

1:15:14

+24:47

13.

Rune Engehult

Notodden OL

1:15:37

+25:10

14.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

1:19:02

+28:35

15.

Johan Lunde

IL Koll

1:23:43

+33:16

16.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

1:31:15

+40:48

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:31:59

+41:32

DSQ

Stein Arne Negård

Vang OL

1:12:27

165 166 178 168 169

DSQ

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

1:14:50

151 165 166 178 168 169

DNS

Per Olav Andersen

Vang OL

DNS

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bengt Niklasson

Nydalens SK

44:17

+0:00

2.

Jon Herman Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

1:18:17

+34:00

DNS

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

Klasse: H 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

24:48

+0:00

2.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

26:19

+1:31

3.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

27:16

+2:28

4.

Jørgen Ler

Fet OL

27:32

+2:44

5.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

29:40

+4:52

6.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

31:39

+6:51

7.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

31:43

+6:55

8.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

39:35

+14:47

Klasse: D 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

36:40

+0:00

Klasse: H 14 HL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

24:12

+0:00

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

24:22

+0:10

3.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

25:47

+1:35

4.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

29:43

+5:31

5.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

30:57

+6:45

6.

Eirik Olsen Kirkevik

Hamar OK

32:15

+8:03

7.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

32:27

+8:15

8.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

32:29

+8:17

9.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

32:59

+8:47

10.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

33:48

+9:36

11.

Jens Wold

Sturla, IF

34:58

+10:46

Klasse: D 14 HL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

25:02

+0:00

2.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

30:33

+5:31

3.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

31:15

+6:13

4.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

41:32

+16:30

Klasse: H 15 HL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

32:55

+0:00

2.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

35:25

+2:30

3.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

35:47

+2:52

4.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

36:24

+3:29

5.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

42:29

+9:34

6.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

47:39

+14:44

7.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

47:53

+14:58

8.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

48:43

+15:48

9.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

49:48

+16:53

10.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

52:00

+19:05

11.

Jonas Hicken

IL Koll

56:28

+23:33

12.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

1:03:51

+30:56

13.

Johannes Bjørke Sollien

OL Toten-Troll

1:38:16

+1:05:21

DSQ

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

39:31

158

DNS

Eskil Brænden

Lillomarka OL

DNS

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

Klasse: D 15 HL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

28:49

+0:00

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

30:21

+1:32

3.

Marie Scheele

Nydalens SK

33:46

+4:57

4.

Sara Martini

Asker Skiklubb

41:43

+12:54

5.

Ylva Slotnæs Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

1:19:36

+50:47

DNS

Maren Henriksen

Vang OL

Klasse: H 16 HL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

33:56

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

36:10

+2:14

3.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

36:32

+2:36

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

36:36

+2:40

5.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

37:55

+3:59

6.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

42:34

+8:38

7.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

43:07

+9:11

8.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

43:30

+9:34

9.

Arne Bergan

Kongsberg OL

44:38

+10:42

10.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

46:26

+12:30

11.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

46:46

+12:50

12.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

47:31

+13:35

13.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

52:07

+18:11

14.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

56:53

+22:57

15.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

2:07:33

+1:33:37

DSQ

Martin Kaiser

Sturla, IF

Klasse: D 16 HL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

38:04

+0:00

2.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

42:10

+4:06

3.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

44:42

+6:38

4.

Marie Kvarme

Sturla, IF

48:02

+9:58

5.

Live Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

50:06

+12:02

6.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

54:35

+16:31

7.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

56:28

+18:24

8.

Henriette Berg

Løten o-lag

1:09:51

+31:47

9.

Marie Saugestad

Nydalens SK

1:18:31

+40:27

Klasse: H 17-20 NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

59:08

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:00:03

+0:55

3.

Even Lindaas

Vang OL

1:01:40

+2:32

4.

Eskil Frøisland

Vang OL

1:03:16

+4:08

5.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

1:06:39

+7:31

6.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

1:08:37

+9:29

7.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:10:57

+11:49

8.

Kristian Østermann

Heming Orientering

1:12:23

+13:15

9.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

1:12:56

+13:48

10.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:13:32

+14:24

11.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

1:14:42

+15:34

12.

Mats Lindaas

Elverum OK

1:15:34

+16:26

13.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

1:15:37

+16:29

14.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:16:53

+17:45

15.

Sune Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

1:17:57

+18:49

16.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

1:20:18

+21:10

17.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

1:24:20

+25:12

18.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

1:25:29

+26:21

19.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

1:25:56

+26:48

20.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

1:27:51

+28:43

21.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

1:28:54

+29:46

22.

Gaute Bergan

Nydalens SK

1:30:59

+31:51

23.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:45:53

+46:45

24.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

2:03:33

+1:04:25

DSQ

Isak Jonsson

Nydalens SK

1:04:17

156

DSQ

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:44:01

153

DSQ

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

Brutt

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

Klasse: D 17-20 NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

51:16

+0:00

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

52:00

+0:44

3.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

52:24

+1:08

4.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

52:45

+1:29

5.

Idunn Strand

IL BUL-Tromsø

53:23

+2:07

6.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

55:13

+3:57

7.

Oda Scheele

Nydalens SK

57:45

+6:29

8.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

59:48

+8:32

9.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

1:01:39

+10:23

10.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

1:04:19

+13:03

11.

Ida Sofie Hjortland

Larvik OK

1:06:30

+15:14

12.

Emma Engehult

Notodden OL

1:08:02

+16:46

13.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:08:29

+17:13

14.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

1:13:30

+22:14

15.

Live Østvold

Heming Orientering

1:15:35

+24:19

16.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

1:23:16

+32:00

17.

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

1:28:00

+36:44

DSQ

Alva Marika Niklasson

Nydalens SK

1:15:36

162

DNS

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

DNS

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

Klasse: H 21 NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

1:14:55

+0:00

2.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

1:15:18

+0:23

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

1:17:35

+2:40

4.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

1:21:34

+6:39

5.

Hans Jørgen Kvåle

Hadeland OL

1:26:32

+11:37

6.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

1:28:50

+13:55

7.

Øyvind Wiggen

NTNUI

1:29:35

+14:40

8.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

1:33:16

+18:21

9.

Tommy Olsen

Hamar OK

2:07:28

+52:33

169

DSQ

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

1:25:10

153

DNS

Christian Hohl

Wing OK

Klasse: D 21 NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

1:05:53

+0:00

2.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

1:07:55

+2:02

3.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

1:11:42

+5:49

4.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

1:11:53

+6:00

5.

Synne Strand

Lierbygda OL

1:12:58

+7:05

6.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

1:15:11

+9:18

7.

Maren Jansson Haverstad

Lierbygda OL

1:15:22

+9:29

8.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

1:16:24

+10:31

9.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

1:26:25

+20:32

10.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

1:30:51

+24:58

11.

Margrethe Wisløff

NTNUI

1:35:35

+29:42

12.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:37:13

+31:20

13.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

2:10:12

+1:04:19

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

25:58

+0:00

2.

Marion Halvorsen Nustad

Lillehammer OK

27:43

+1:45

3.

Harald Bergan

Kongsberg OL

27:53

+1:55

4.

Henrik Upsal

Ås-NMBU Orientering

28:10

+2:12

5.

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

28:25

+2:27

6.

Kristine Ausen

Porsgrunn OL

28:56

+2:58

7.

Joachim Sandor Knudsen

Sturla, IF

29:29

+3:31

8.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

30:55

+4:57

9.

Ole Edvard Hjortland

Larvik OK

31:47

+5:49

10.

Elise Hafskjold

Nydalens SK

32:18

+6:20

11.

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

34:58

+9:00

12.

Jørn Eugen Haslestad

Ringsaker OK

37:01

+11:03

13.

Gunn Elin Rudi

Hadeland OL

38:27

+12:29

14.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

40:28

+14:30

15.

Karianne Engh Sagvold

OL Toten-Troll

40:35

+14:37

16.

Rune Sagvold

OL Toten-Troll

41:24

+15:26

17.

Hilde Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

46:01

+20:03

18.

Ole Christian Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

51:27

+25:29

19.

Tage Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

51:38

+25:40

20.

Randi Fallbakken Berge

Løten o-lag

52:48

+26:50

21.

Per Ivar Bekkelund

OL Toten-Troll

59:24

+33:26

DSQ

Johan Narum

OL Toten-Troll

DNS

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

DNS

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pål Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

25:46

Syver Narum

OL Toten-Troll

15:52

Lone Slotnæs Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

26:46

Sondre Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

20:54

Odin Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

25:45

Imre Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

24:49

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

20:01

Julie Wold

Sturla, IF

33:05

Klasse: H 21 Gjester

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gion Schnyder

Ski-O Swiss

1:22:39

+0:00

2.

Lars Widmer

Ski-O Swiss

1:47:47

+25:08

Klasse: H 17-20 Gjester

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Corsin Boos

Ski-O Swiss

1:03:24

+0:00

DSQ

Andri Jordi

Ski-O Swiss

1:12:40

161

Klasse: D 17-20 Gjester

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alina Niggli

OJura

51:43

+0:00

2.

Delia Giezendanner

Ski-O Swiss

55:37

+3:54

3.

Natalja Niggli

OJura

58:40

+6:57

Klasse: H 16 Gjester

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Flavio Ehrler

Ski-O Swiss

42:43

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 februar 2020, 21:27:20

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

261

Antall startet:

248