Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #5 28. januar 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

54:46

+0:00

7:49

korriger

2.

Anders Tiltnes

Tyrving IL

55:38

+0:52

7:56

korriger

152

3.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

56:47

+2:01

8:06

korriger

4.

Anders Vister

Nydalens SK

56:56

+2:10

8:08

korriger

5.

Daniel Roos

Tyrving IL

57:43

+2:57

8:14

korriger

6.

Johan Högstrand

IFK Göteborg Orientering

58:30

+3:44

8:21

korriger

7.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

58:47

+4:01

8:23

korriger

8.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

1:01:09

+6:23

8:44

korriger

9.

Morten Jarvis Westergård

Tyrving IL

1:04:26

+9:40

9:12

korriger

10.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

1:05:52

+11:06

9:24

korriger

11.

Erik Thorsson

Tyrving IL

1:11:08

+16:22

10:09

korriger

12.

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

1:11:27

+16:41

10:12

korriger

13.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:15:28

+20:42

10:46

korriger

14.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:18:08

+23:22

11:09

korriger

15.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:29:01

+34:15

12:43

korriger

DSQ

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

37:41

korriger

198 84 85 152 87 52 51 154 55 53

DNS

Jarl Magnus Berge

IL Koll

korriger

DNS

Martin Vister

Tyrving IL

korriger

DNS

Espen Jakobsen

Tyrving IL

korriger

DNS

Henrik Eijsink

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:04

+0:00

10:28

korriger

176

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:00:20

+13:16

13:26

korriger

3.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:06:53

+19:49

14:53

korriger

4.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:24:06

+37:02

18:43

korriger

5.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:28:46

+41:42

19:46

korriger

DSQ

Erika Lind-Larsen

OK Moss

21:26

korriger

57 176 198 84 85 152 154 55 53

DSQ

Karoline Andersen

IL Tyrving

29:09

korriger

57 176 198 84 85 152 154 55

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

40:37

+0:00

9:02

korriger

2.

Christopher Ladim

OK Moss

41:52

+1:15

9:19

korriger

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

45:09

+4:32

10:03

korriger

4.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

45:44

+5:07

10:11

korriger

5.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

47:58

+7:21

10:40

korriger

6.

Sondre Ladim

OK Moss

50:19

+9:42

11:12

korriger

7.

Olav Eide

Bækkelagets SK

51:31

+10:54

11:28

korriger

8.

Øyvind Løken

OK Moss

51:51

+11:14

11:32

korriger

9.

Thomas Roskifte

OK Moss

53:37

+13:00

11:56

korriger

10.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

53:52

+13:15

11:59

korriger

11.

Asgeir Lium

Fet OL

56:14

+15:37

12:31

korriger

12.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

58:42

+18:05

13:04

korriger

13.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:01:28

+20:51

13:41

korriger

14.

Vetle Brekmo

Ås-NMBU Orientering

1:02:10

+21:33

13:50

korriger

15.

Morten Fredh

OK Moss

1:07:24

+26:47

15:00

korriger

16.

Tor Ringstad

Hedrum OL

1:10:59

+30:22

15:48

korriger

17.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

1:15:05

+34:28

16:43

korriger

18.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:16:32

+35:55

17:02

korriger

19.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:20:52

+40:15

18:00

korriger

DNS

Donatas Kontautas

OK Moss

korriger

DNS

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

korriger

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

45:10

+0:00

10:03

korriger

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:37

+3:27

10:49

korriger

3.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

49:46

+4:36

11:05

korriger

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

52:57

+7:47

11:47

korriger

5.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

53:54

+8:44

12:00

korriger

6.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

54:57

+9:47

12:14

korriger

7.

Dag Brenås

Varteig OL

55:50

+10:40

12:26

korriger

8.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

56:29

+11:19

12:34

korriger

9.

Hallvard Koren

OK Moss

57:53

+12:43

12:53

korriger

10.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

58:41

+13:31

13:04

korriger

11.

Rune Teigland

Østmarka OK

59:37

+14:27

13:16

korriger

12.

Peter Klaveness

Måren OK

1:02:40

+17:30

13:57

korriger

13.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:03:31

+18:21

14:08

korriger

14.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:03:41

+18:31

14:11

korriger

15.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:03:58

+18:48

14:14

korriger

16.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:04:01

+18:51

14:15

korriger

17.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:04:40

+19:30

14:24

korriger

18.

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:06:50

+21:40

14:53

korriger

152 154

19.

Christopher Schive

OK Moss

1:07:19

+22:09

14:59

korriger

20.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:07:21

+22:11

15:00

korriger

21.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:07:25

+22:15

15:00

korriger

22.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:11:06

+25:56

15:50

korriger

23.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:12:12

+27:02

16:04

korriger

24.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:12:49

+27:39

16:13

korriger

25.

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

1:13:40

+28:30

16:24

korriger

26.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:15:42

+30:32

16:51

korriger

27.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:34:46

+49:36

21:06

korriger

198

DSQ

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

34:01

korriger

57 176 198 84 85 154 55 53

DSQ

Bjørn Christensen

Østmarka OK

34:41

korriger

176 198 84 85 152 154 55 53

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

48:34

korriger

57 176 198 84 85 152

DSQ

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

50:00

korriger

57 176 198 84 85 53

DNS

Lars Petter Endresen

Måren OK

korriger

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

1:02:36

+0:00

13:56

korriger

2.

Tove Strand

Måren OK

1:34:23

+31:47

21:01

korriger

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

39:53

+0:00

15:20

korriger

2.

Erle Pedersen Wetterhus

OK Moss

1:05:53

+26:00

25:20

korriger

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Holth-Siegel

Ås-NMBU Orientering

41:13

+0:00

15:51

korriger

2.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

51:03

+9:50

19:38

korriger

3.

Birk Breimo

OK Moss

1:05:32

+24:19

25:12

korriger

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:45

+0:00

12:12

korriger

2.

Mariell Arntzen

Nydalens SK

36:28

+4:43

14:01

korriger

3.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

39:38

+7:53

15:14

korriger

4.

Sofie Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

41:50

+10:05

16:05

korriger

5.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

44:50

+13:05

17:14

korriger

6.

Ingvild Mohr Hansen

Ås-NMBU Orientering

45:34

+13:49

17:31

korriger

7.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

45:39

+13:54

17:33

korriger

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

49:10

+17:25

18:54

korriger

9.

Dag Haugland

Østmarka OK

49:33

+17:48

19:03

korriger

10.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

52:57

+21:12

20:21

korriger

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

54:28

+22:43

20:56

korriger

47 48 49 50 51

12.

Robin Foslund

Nordre Follo Orientering

58:31

+26:46

22:30

korriger

13.

Veronica Elena Svindseth

Nordre Follo Orientering

58:34

+26:49

22:31

korriger

14.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:08:56

+37:11

26:30

korriger

DSQ

Kristin Lind-Larsen

OK Moss

8:21

korriger

50 51 56 152 154 55 53

DSQ

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

43:41

korriger

152 154 55 53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 januar 2020, 19:21:29

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

103

Antall startet:

96