Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #6 1. februar 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

50:46

+0:00

6:44

korriger

2.

Anders Vister

Nydalens SK

51:03

+0:17

6:46

korriger

3.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

52:14

+1:28

6:56

korriger

4.

Anders Nordberg

Nydalens SK

52:40

+1:54

6:59

korriger

5.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

53:36

+2:50

7:07

korriger

6.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

55:21

+4:35

7:21

korriger

7.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

55:30

+4:44

7:22

korriger

8.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

56:26

+5:40

7:29

korriger

9.

Torgeir Nørbech

Tyrving IL

56:58

+6:12

7:33

korriger

10.

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

57:12

+6:26

7:35

korriger

11.

Espen Jakobsen

Tyrving IL

57:37

+6:51

7:39

korriger

12.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

1:00:19

+9:33

8:00

korriger

155

13.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

1:00:58

+10:12

8:05

korriger

14.

Cornelius Bjørk

Sandefjord OK

1:00:59

+10:13

8:05

korriger

15.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:01:50

+11:04

8:12

korriger

16.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

1:02:38

+11:52

8:19

korriger

17.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:03:01

+12:15

8:22

korriger

18.

Ladislav Semrád

Nydalens SK

1:03:52

+13:06

8:28

korriger

19.

Per Henning Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:04:50

+14:04

8:36

korriger

20.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:06:31

+15:45

8:50

korriger

21.

Beat Roth

Nydalens SK

1:07:12

+16:26

8:55

korriger

22.

Elias Jonsson

NTNUI

1:07:40

+16:54

8:59

korriger

23.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

1:07:43

+16:57

8:59

korriger

24.

John Kasper Svergja

Nydalens SK

1:07:45

+16:59

8:59

korriger

25.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

1:08:41

+17:55

9:07

korriger

26.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:08:52

+18:06

9:08

korriger

27.

Tone Bergerud Lye

Nydalens SK

1:11:00

+20:14

9:25

korriger

28.

Lukas Liland

Nydalens SK

1:12:15

+21:29

9:35

korriger

29.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:12:38

+21:52

9:38

korriger

30.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

1:14:31

+23:45

9:53

korriger

31.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:14:51

+24:05

9:56

korriger

32.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

1:14:55

+24:09

9:56

korriger

33.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:15:23

+24:37

10:00

korriger

155 158

34.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:15:49

+25:03

10:04

korriger

35.

Mats Lindaas

Elverum OK

1:17:39

+26:53

10:18

korriger

36.

Isak Jonsson

Nydalens SK

1:19:42

+28:56

10:35

korriger

37.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

1:20:00

+29:14

10:37

korriger

38.

Skage Grønneberg

Heming Orientering

1:22:10

+31:24

10:54

korriger

155 158

39.

Daniel Fløtre

Eiker OL

1:29:16

+38:30

11:51

korriger

40.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:29:52

+39:06

11:56

korriger

41.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:35:21

+44:35

12:39

korriger

42.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

1:38:17

+47:31

13:03

korriger

DNS

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

korriger

DNS

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

korriger

DNS

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

korriger

DNS

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

korriger

DNS

Anders Tiltnes

Tyrving IL

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

43:29

+0:00

9:16

korriger

2.

Silje Ekroll Jahren

Nydalens SK

44:39

+1:10

9:31

korriger

3.

Oda Scheele

Nydalens SK

46:17

+2:48

9:52

korriger

4.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

49:05

+5:36

10:27

korriger

155

5.

Maren Jansson Haverstad

Nydalens SK

49:12

+5:43

10:29

korriger

6.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

50:12

+6:43

10:42

korriger

155 158

7.

Marie Liland

Nydalens SK

51:58

+8:29

11:04

korriger

8.

Marie Scheele

Nydalens SK

52:20

+8:51

11:09

korriger

9.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

53:38

+10:09

11:26

korriger

10.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

54:59

+11:30

11:43

korriger

11.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

57:35

+14:06

12:16

korriger

12.

Marie Saugestad

Nydalens SK

59:01

+15:32

12:35

korriger

13.

Emilie Westin

Nydalens SK

1:00:30

+17:01

12:53

korriger

14.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:00:40

+17:11

12:56

korriger

15.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:02:00

+18:31

13:13

korriger

16.

Mai Britt Bjørk

Sandefjord OK

1:02:47

+19:18

13:23

korriger

17.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

1:03:54

+20:25

13:37

korriger

18.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:04:11

+20:42

13:41

korriger

19.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:05:36

+22:07

13:59

korriger

20.

Roisin Long

Nydalens SK

1:05:59

+22:30

14:04

korriger

21.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

1:06:31

+23:02

14:10

korriger

22.

Hanne Wold

OK Moss

1:08:02

+24:33

14:30

korriger

155 158

23.

Ingvild Mohr Hansen

Ås-NMBU Orientering

1:09:40

+26:11

14:51

korriger

24.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:12:03

+28:34

15:21

korriger

25.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:17:16

+33:47

16:28

korriger

155 179

26.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

1:33:52

+50:23

20:00

korriger

27.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:38:39

+55:10

21:02

korriger

DNS

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

korriger

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

40:20

+0:00

8:35

korriger

2.

Christopher Ladim

OK Moss

41:23

+1:03

8:49

korriger

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

42:15

+1:55

9:00

korriger

4.

Thomas Roskifte

OK Moss

43:04

+2:44

9:10

korriger

5.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

45:20

+5:00

9:39

korriger

6.

Sondre Ladim

OK Moss

45:42

+5:22

9:44

korriger

7.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

46:15

+5:55

9:51

korriger

8.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

46:18

+5:58

9:52

korriger

9.

Vetle Brekmo

Ås-NMBU Orientering

46:27

+6:07

9:54

korriger

10.

Audun Bjerknes

Måren OK

51:07

+10:47

10:53

korriger

11.

Donatas Kontautas

OK Moss

52:15

+11:55

11:08

korriger

12.

Torstein Hole

Nydalens SK

53:16

+12:56

11:21

korriger

13.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

54:07

+13:47

11:32

korriger

14.

Tor Ringstad

Hedrum OL

56:17

+15:57

12:00

korriger

15.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

56:25

+16:05

12:01

korriger

16.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

56:35

+16:15

12:03

korriger

17.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

59:51

+19:31

12:45

korriger

18.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:01:46

+21:26

13:10

korriger

19.

Sindre Ohm

Nordre Follo Orientering

1:05:17

+24:57

13:55

korriger

20.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:07:38

+27:18

14:25

korriger

21.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:11:04

+30:44

15:09

korriger

22.

Gaute Lindaas

Elverum OK

1:22:33

+42:13

17:36

korriger

23.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:33:52

+53:32

20:00

korriger

24.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:38:11

+57:51

20:56

korriger

DSQ

Geir Hoff

Tyrving IL

46:42

korriger

187

DSQ

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:19:34

korriger

179 180 187

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

41:55

+0:00

8:56

korriger

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

42:02

+0:07

8:57

korriger

3.

Rune Scheele

Nydalens SK

42:09

+0:14

8:59

korriger

4.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

42:45

+0:50

9:06

korriger

5.

Øystein Holo

Fossum IF

43:35

+1:40

9:17

korriger

6.

Dag Brenås

Varteig OL

43:45

+1:50

9:19

korriger

7.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

44:57

+3:02

9:35

korriger

8.

Sigmund Vister

Indre Østfold OK

45:48

+3:53

9:45

korriger

9.

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

47:14

+5:19

10:04

korriger

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

48:39

+6:44

10:22

korriger

11.

Guttorm Egge

IL GeoForm

49:13

+7:18

10:29

korriger

12.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

49:25

+7:30

10:32

korriger

13.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

49:52

+7:57

10:37

korriger

14.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

50:12

+8:17

10:42

korriger

15.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

50:35

+8:40

10:47

korriger

16.

Harald Hovi

Skien OK

50:37

+8:42

10:47

korriger

17.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

50:58

+9:03

10:52

korriger

18.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

51:07

+9:12

10:53

korriger

19.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

51:19

+9:24

10:56

korriger

20.

Hallvard Koren

OK Moss

51:36

+9:41

11:00

korriger

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

52:52

+10:57

11:16

korriger

22.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

53:16

+11:21

11:21

korriger

23.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

53:35

+11:40

11:25

korriger

24.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

54:05

+12:10

11:31

korriger

155

25.

Håkon Jendal

Fossum IF

54:15

+12:20

11:34

korriger

26.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

54:25

+12:30

11:36

korriger

27.

Rune Teigland

Østmarka OK

54:54

+12:59

11:42

korriger

28.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

54:58

+13:03

11:43

korriger

155

29.

Olav Hasaas

Fossum IF

55:22

+13:27

11:48

korriger

30.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

56:14

+14:19

11:59

korriger

31.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

57:52

+15:57

12:20

korriger

32.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

58:29

+16:34

12:28

korriger

33.

Jon Lahlum

IL GeoForm

59:20

+17:25

12:39

korriger

34.

Ove Martinsen

Hauketo IF

59:22

+17:27

12:39

korriger

35.

Lars Petter Endresen

Måren OK

59:58

+18:03

12:47

korriger

36.

Peter Klaveness

Måren OK

1:00:23

+18:28

12:52

korriger

37.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:01:37

+19:42

13:08

korriger

38.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:02:16

+20:21

13:16

korriger

39.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:02:29

+20:34

13:19

korriger

40.

Christopher Schive

OK Moss

1:02:43

+20:48

13:22

korriger

41.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:02:58

+21:03

13:25

korriger

42.

Harald Østbye

Elverum OK

1:03:10

+21:15

13:28

korriger

43.

Stein Mella

Oppsal Orientering

1:03:46

+21:51

13:35

korriger

44.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:04:02

+22:07

13:39

korriger

45.

Dag Amundsen

Nordre Follo Orientering

1:06:44

+24:49

14:13

korriger

46.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

1:07:04

+25:09

14:17

korriger

47.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:07:54

+25:59

14:28

korriger

48.

Børge Pedersen

Nydalens SK

1:07:56

+26:01

14:29

korriger

49.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:10:35

+28:40

15:02

korriger

155 158 179

50.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:11:50

+29:55

15:18

korriger

51.

Per Fosser

Heming Orientering

1:12:08

+30:13

15:22

korriger

52.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

1:13:09

+31:14

15:35

korriger

53.

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:13:13

+31:18

15:36

korriger

54.

Ingvar Braaten

Modum OL

1:23:01

+41:06

17:42

korriger

55.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:32:27

+50:32

19:42

korriger

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

39:41

korriger

170 172 173 175 179 180 187

DSQ

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

53:29

korriger

179

DNS

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

korriger

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

53:51

+0:00

11:28

korriger

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

57:30

+3:39

12:15

korriger

3.

Monica Tørnqvist Halden

Nydalens SK

59:33

+5:42

12:41

korriger

4.

Grete S B Hovi

Skien OK

1:02:30

+8:39

13:19

korriger

1.02.30

5.

Tove Strand

Måren OK

1:02:49

+8:58

13:23

korriger

6.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:07:35

+13:44

14:24

korriger

7.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:10:00

+16:09

14:55

korriger

8.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

1:13:57

+20:06

15:46

korriger

9.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:14:57

+21:06

15:58

korriger

10.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:16:49

+22:58

16:22

korriger

11.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:18:40

+24:49

16:46

korriger

DSQ

Anne Danielsen

Nydalens SK

1:03:16

korriger

179

DNS

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

34:07

+0:00

11:29

korriger

2.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

34:34

+0:27

11:38

korriger

3.

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:00:38

+26:31

20:24

korriger

4.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:00:51

+26:44

20:29

korriger

5.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:06:59

+32:52

22:33

korriger

6.

Mathea Mari Wattum

OK Moss

2:55:32

+2:21:25

59:06

korriger

DNS

Helene Scheele

Nydalens SK

korriger

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

34:08

+0:00

11:29

korriger

2.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

35:50

+1:42

12:03

korriger

3.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

36:38

+2:30

12:20

korriger

4.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

56:39

+22:31

19:04

korriger

5.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

1:07:37

+33:29

22:45

korriger

6.

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:17:48

+43:40

26:11

korriger

7.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:27:09

+53:01

29:20

korriger

DNS

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

korriger

DNS

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

korriger

DNS

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:50

+0:00

10:22

korriger

2.

Mariell Arntzen

Nydalens SK

31:50

+1:00

10:43

korriger

3.

Torill Vister

Indre Østfold OK

33:06

+2:16

11:08

korriger

4.

Morten Breimo

OK Moss

34:09

+3:19

11:29

korriger

5.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

36:52

+6:02

12:24

korriger

6.

Kristin Lind-Larsen

OK Moss

41:34

+10:44

13:59

korriger

7.

Reidun Braathen

OK Moss

42:25

+11:35

14:16

korriger

8.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

44:10

+13:20

14:52

korriger

9.

Trond Wettergreen

Driv IL

44:43

+13:53

15:03

korriger

10.

Øystein Madsen

Haugerud IF

45:06

+14:16

15:11

korriger

11.

Bjørn Egner

Heming Orientering

46:36

+15:46

15:41

korriger

12.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

50:29

+19:39

16:59

korriger

13.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

52:25

+21:35

17:38

korriger

14.

Grete Berntsen

Måren OK

53:43

+22:53

18:05

korriger

15.

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:01:57

+31:07

20:51

korriger

16.

Eli Moe

Ås-NMBU Orientering

1:07:36

+36:46

22:45

korriger

17.

Reidar Stenrud

Måren OK

1:22:06

+51:16

27:38

korriger

18.

Mona Wattum

OK Moss

2:55:43

+2:24:53

59:09

korriger

DNS

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 februar 2020, 14:39:28

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

209

Antall startet:

195