Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-o-treff Mellomdistanse 11. januar 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sine Wallberg

Heming Orientering

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

Isak Andersen

Nydalens SK

Erik Bergan

Kongsberg OL

Edel Vollen Sataøen

Rond OL

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

Lone Slotnæs Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

Nora Vollen Sataøen

Rond OL

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

14:02

+0:00

5:46

2.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

16:31

+2:29

6:47

3.

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

18:03

+4:01

7:25

DSQ

Helene Scheele

Nydalens SK

12:05

171

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

3.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

18:03

+0:00

5:51

2.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

22:45

+4:42

7:23

3.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

23:30

+5:27

7:37

4.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

25:47

+7:44

8:22

5.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

31:16

+13:13

10:09

6.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

32:06

+14:03

10:25

7.

Marie Rotevatn Nyberg

Fossum IF

32:13

+14:10

10:27

8.

Inger Anne Svendsby Braarud

Halden SK

33:13

+15:10

10:47

9.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

35:20

+17:17

11:28

10.

Marte Eger

Kongsberg OL

36:07

+18:04

11:43

11.

Kristine Woldene

Fossum IF

37:09

+19:06

12:03

12.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

38:47

+20:44

12:35

DSQ

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

35:51

157

DNS

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

DNS

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

22:31

+0:00

6:32

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

22:31

+0:00

6:32

3.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

22:34

+0:03

6:33

4.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

22:44

+0:13

6:36

5.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

25:30

+2:59

7:24

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

25:57

+3:26

7:32

7.

Live Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

27:15

+4:44

7:55

8.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

27:18

+4:47

7:56

9.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

27:47

+5:16

8:04

10.

Sara Martini

Asker Skiklubb

27:57

+5:26

8:07

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

29:35

+7:04

8:35

12.

Emma Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

31:28

+8:57

9:08

13.

Signe Holo

Fossum IF

33:58

+11:27

9:52

14.

Maria Grovan

OL Tønsberg og omegn

34:13

+11:42

9:56

15.

Ingunn Høst Fossgard

Lillomarka OL

34:56

+12:25

10:09

16.

Maren Henriksen

Vang OL

35:22

+12:51

10:16

17.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

39:03

+16:32

11:21

18.

Ylva Slotnæs Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

45:56

+23:25

13:21

19.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

47:33

+25:02

13:49

20.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

51:52

+29:21

15:04

DSQ

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

1:02:05

178

DNS

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: D 17 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Eikeland

OL Tønsberg og omegn

52:16

+0:00

12:24

DNS

Tiril Kihle

Konnerud IL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

35:50

+0:00

5:36

2.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

38:46

+2:56

6:04

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

40:00

+4:10

6:16

4.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

40:01

+4:11

6:16

5.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

40:08

+4:18

6:17

6.

Oda Scheele

Nydalens SK

41:42

+5:52

6:32

7.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

41:59

+6:09

6:34

8.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

43:47

+7:57

6:51

9.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

44:36

+8:46

6:59

10.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

46:05

+10:15

7:13

11.

Ane Malene Kolstad

Freidig

48:47

+12:57

7:38

12.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

49:34

+13:44

7:46

13.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

52:04

+16:14

8:09

14.

Une Holtermann

Porsgrunn OL

56:17

+20:27

8:49

15.

Idunn Strand

IL BUL-Tromsø

59:07

+23:17

9:15

16.

Emma Engehult

Notodden OL

1:01:40

+25:50

9:39

17.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

1:02:25

+26:35

9:46

18.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

1:05:26

+29:36

10:15

19.

Lerke Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:28:32

+52:42

13:52

20.

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

1:42:08

+1:06:18

16:00

DSQ

Anine Kjørholt Lie

Porsgrunn OL

58:33

162 154 175 169 158 159 160

DSQ

Ingrid Mobråthen

Botne SK

1:01:03

178 174 165 179 90

DSQ

Ida Sofie Hjortland

Larvik OK

1:10:58

178 174 165 179 90

Brutt

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

DNS

Live Østvold

Heming Orientering

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

33:30

+0:00

5:15

2.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

33:41

+0:11

5:16

3.

Synne Strand

Lierbygda OL

34:35

+1:05

5:25

4.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

37:03

+3:33

5:48

5.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

38:56

+5:26

6:06

6.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

40:19

+6:49

6:19

7.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

41:55

+8:25

6:34

8.

Margrethe Wisløff

NTNUI

44:20

+10:50

6:56

9.

Aurora Fossøy

NTNUI

53:56

+20:26

8:27

10.

Idunn Haavengen

NTNUI

59:33

+26:03

9:20

11.

Marianne Dæhli

Nydalens SK

1:01:01

+27:31

9:33

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

36:08

+0:00

7:04

2.

Heidi Tronbøl

Fet OL

44:16

+8:08

8:39

3.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

46:34

+10:26

9:06

4.

Mariann Øren Arvesen

Sandefjord OK

48:47

+12:39

9:32

5.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

54:47

+18:39

10:43

6.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

57:16

+21:08

11:12

7.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:00:57

+24:49

11:55

DSQ

Kristine Sollien Flaskerud

OL Toten-Troll

44:01

159

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

29:29

+0:00

7:00

2.

Anne Madslien

Nydalens SK

31:17

+1:48

7:25

3.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

32:21

+2:52

7:41

4.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

33:17

+3:48

7:54

5.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

33:52

+4:23

8:02

6.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

37:42

+8:13

8:57

7.

Tiri Rebård

Sandefjord OK

40:36

+11:07

9:38

8.

Eldri Holo

Fossum IF

41:03

+11:34

9:45

9.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

41:12

+11:43

9:47

10.

Mette Spangberg

Konnerud IL

53:36

+24:07

12:43

11.

Randi Fallbakken Berge

Løten o-lag

1:02:40

+33:11

14:53

12.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:04:16

+34:47

15:15

DSQ

Isa Heggedal

Konnerud IL

25:47

166 164 174 173 179 90

DNS

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Liv Karen Johannessen

IL BUL-Tromsø

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

12:51

+0:00

5:17

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

14:10

+1:19

5:49

3.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

15:16

+2:25

6:16

4.

Frode Wallberg

Heming Orientering

16:59

+4:08

6:59

5.

Sindre Furland

Sandefjord OK

17:16

+4:25

7:06

6.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

18:24

+5:33

7:34

7.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

19:18

+6:27

7:56

8.

Lars Flaskerud

OL Toten-Troll

26:03

+13:12

10:43

9.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

26:09

+13:18

10:45

DNS

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

18:44

+0:00

6:04

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

19:15

+0:31

6:15

3.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

19:49

+1:05

6:26

4.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

22:29

+3:45

7:17

5.

Sigmund Ølstad

Fet OL

23:50

+5:06

7:44

6.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

24:37

+5:53

7:59

7.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

25:13

+6:29

8:11

8.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

26:36

+7:52

8:38

9.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

26:55

+8:11

8:44

10.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

28:29

+9:45

9:14

11.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

28:31

+9:47

9:15

12.

Tollef Tjentland

Lardal OL

28:47

+10:03

9:20

13.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

29:35

+10:51

9:36

14.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

32:55

+14:11

10:41

15.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

34:44

+16:00

11:16

16.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

48:59

+30:15

15:54

DSQ

Jens Wold

Sturla, IF

27:32

DSQ

Jørgen Ler

Fet OL

32:55

172

DSQ

Josef Öhman

Gjø-Vard OL

45:09

170 159 160 152 172 179

DSQ

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

47:52

152

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

29:36

+0:00

5:47

2.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

30:08

+0:32

5:53

3.

Axel Aalde

Nydalens SK

30:41

+1:05

6:00

4.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

34:22

+4:46

6:43

5.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

34:47

+5:11

6:48

6.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

35:00

+5:24

6:50

7.

Arne Bergan

Kongsberg OL

35:15

+5:39

6:53

8.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

36:25

+6:49

7:07

9.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

37:02

+7:26

7:14

10.

Hallvard Tjentland

Lardal OL

37:04

+7:28

7:15

11.

Halvor Løken

Kongsberg OL

38:27

+8:51

7:31

12.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

40:42

+11:06

7:57

13.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

41:14

+11:38

8:04

14.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

41:42

+12:06

8:09

15.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

42:38

+13:02

8:20

16.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

42:58

+13:22

8:24

17.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

43:03

+13:27

8:25

18.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

45:24

+15:48

8:53

19.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

45:38

+16:02

8:55

20.

Gabriel Gjone

Sandefjord OK

46:01

+16:25

9:00

21.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

46:20

+16:44

9:04

22.

Henrik Kaupang Lye

Larvik OK

49:05

+19:29

9:36

23.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

52:41

+23:05

10:18

24.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

55:32

+25:56

10:52

25.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

59:48

+30:12

11:42

DSQ

Erik Wallin

Snertingdal IF Orientering

1:38:56

174 161 164 174 172 173 179

Brutt

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

Klasse: H 17 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

25:23

+0:00

6:01

2.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

35:54

+10:31

8:31

3.

Einar Teslo

Hadeland OL

35:56

+10:33

8:32

4.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

40:48

+15:25

9:41

5.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

41:05

+15:42

9:45

6.

Gaute Lindaas

Elverum OK

44:22

+18:59

10:32

7.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

55:45

+30:22

13:14

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

40:47

+0:00

4:52

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

40:49

+0:02

4:52

3.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

42:44

+1:57

5:06

4.

Even Lindaas

Vang OL

44:12

+3:25

5:16

5.

Eskil Frøisland

Vang OL

44:55

+4:08

5:21

6.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

46:53

+6:06

5:36

7.

Marius Aurebekk

Torridal IL

48:18

+7:31

5:46

8.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

48:25

+7:38

5:47

9.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

49:27

+8:40

5:54

10.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

50:46

+9:59

6:03

11.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

52:08

+11:21

6:13

12.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

53:28

+12:41

6:23

13.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

54:09

+13:22

6:28

14.

Mats Lindaas

Elverum OK

54:10

+13:23

6:28

15.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

56:40

+15:53

6:46

16.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

58:10

+17:23

6:56

17.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

59:20

+18:33

7:05

18.

Kristian Østermann

Heming Orientering

1:00:02

+19:15

7:10

19.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:00:14

+19:27

7:11

20.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

1:04:23

+23:36

7:41

21.

Gaute Bergan

Nydalens SK

1:06:18

+25:31

7:55

22.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:06:39

+25:52

7:57

23.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:08:48

+28:01

8:13

24.

Johan Eger

Kongsberg OL

1:10:27

+29:40

8:25

25.

Sune Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

1:11:17

+30:30

8:30

26.

Anders L. Rosenvold

Porsgrunn OL

1:18:26

+37:39

9:22

27.

Håvard Skriubakken

Porsgrunn OL

1:21:18

+40:31

9:42

28.

Hallgeir Brevik

Stokke IL

1:38:40

+57:53

11:47

DSQ

Halvard Kornmo

Porsgrunn OL

4:17

153 154 175 155 156 157 158 159 160 161 176 162 16...

DSQ

Isak Jonsson

Nydalens SK

27:52

162 163 164 178 177 165 179 90

DSQ

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

53:18

175

DNS

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

36:35

+0:00

4:22

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

36:36

+0:01

4:22

3.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

36:37

+0:02

4:22

4.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

38:25

+1:50

4:35

5.

Øyvind Wiggen

NTNUI

38:40

+2:05

4:37

6.

Audun Heimdal

Konnerud IL

38:46

+2:11

4:37

7.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

40:29

+3:54

4:50

8.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

42:45

+6:10

5:06

9.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

44:36

+8:01

5:19

10.

Lars Widmer

Ski-O Swiss

48:39

+12:04

5:48

11.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

53:45

+17:10

6:25

12.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

54:11

+17:36

6:28

13.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

58:27

+21:52

6:58

DSQ

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

33:03

+0:00

5:10

2.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

38:41

+5:38

6:03

3.

Espen Røste

Kongsberg OL

41:17

+8:14

6:28

4.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

41:40

+8:37

6:31

5.

Emil Wingstedt

Halden SK

42:37

+9:34

6:40

6.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

43:09

+10:06

6:45

7.

Knut Aalde

Nydalens SK

44:43

+11:40

7:00

8.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

44:56

+11:53

7:02

9.

Helge Fossøy

Øyestad IF allianse

44:58

+11:55

7:02

10.

Jostein Andersen

Nydalens SK

45:08

+12:05

7:04

11.

Martin Øhman

Gjø-Vard OL

45:26

+12:23

7:07

12.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

46:50

+13:47

7:20

13.

Bjørn Berge

Hadeland OL

48:54

+15:51

7:39

14.

Asgeir Lium

Fet OL

49:10

+16:07

7:42

15.

Jens Tjentland

Lardal OL

54:20

+21:17

8:30

16.

Trond Flaskerud

OL Toten-Troll

59:57

+26:54

9:23

17.

Tormod Kleppa

Lillehammer OK

1:08:59

+35:56

10:48

DSQ

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

41:40

164

DNS

Kenneth Bilstad

Vang OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

30:27

+0:00

5:57

2.

Jonny I Hansen

IL BUL-Tromsø

31:27

+1:00

6:09

3.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

32:47

+2:20

6:24

4.

Odd Arve Lien

Fossum IF

35:37

+5:10

6:58

5.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

36:06

+5:39

7:03

6.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

36:55

+6:28

7:13

7.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

39:19

+8:52

7:41

8.

Jappe Hjelseth

Nydalens SK

39:38

+9:11

7:45

9.

Stein Arne Negård

Vang OL

41:17

+10:50

8:04

10.

Rune Engehult

Notodden OL

41:28

+11:01

8:06

11.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

41:43

+11:16

8:09

12.

Nils Bergan

Nydalens SK

43:43

+13:16

8:33

13.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

44:56

+14:29

8:47

14.

Harald Berge

Løten o-lag

45:46

+15:19

8:57

15.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

47:50

+17:23

9:21

16.

Svein Terje Kolstad

Freidig

48:17

+17:50

9:26

17.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

48:48

+18:21

9:32

18.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

50:04

+19:37

9:47

19.

Bjørn Lie

Porsgrunn OL

56:21

+25:54

11:01

20.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

1:01:03

+30:36

11:56

21.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:11:37

+41:10

14:00

DSQ

Øystein Holo

Fossum IF

36:35

174

DSQ

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

40:43

176 166

DSQ

Per Olav Andersen

Vang OL

50:28

174

DSQ

Håkon Wold

Sturla, IF

54:44

156 158 159 160 161 172 173

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

26:20

+0:00

6:15

2.

Sören Jonsson

Nydalens SK

27:57

+1:37

6:38

3.

Per Sandberg

Nydalens SK

32:20

+6:00

7:40

4.

Frode Hjorth

Hamar OK

32:37

+6:17

7:44

5.

Erik Haugen

Ringsaker OK

45:32

+19:12

10:48

6.

Jon Herman Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

48:31

+22:11

11:31

7.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

49:46

+23:26

11:49

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kristian Steinbekken

Odal OL - Orientering

41:33

+0:00

12:04

DSQ

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

51:50

170

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Johansson

Heming Orientering

39:29

+0:00

6:11

2.

Ingrid Stengård

Fältjägarnas IF

39:51

+0:22

6:14

3.

Zsuzsa Fey

Tyrving IL

45:20

+5:51

7:06

4.

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

48:14

+8:45

7:33

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

51:05

+11:36

8:00

6.

Ida Hjorth

Gjø-Vard OL

54:52

+15:23

8:35

7.

Robert Molnar

55:02

+15:33

8:37

8.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

57:56

+18:27

9:04

9.

Kyrre Sataøen

Rond OL

1:09:17

+29:48

10:51

10.

Imre Koprivanacz

1:09:21

+29:52

10:52

11.

Anders Gauslaa

Rond OL

1:09:57

+30:28

10:57

12.

Kristin Åstebøl-Storaas

Tyrving IL

1:13:35

+34:06

11:32

13.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

1:14:41

+35:12

11:42

14.

Bodil Nordenström

Fossum IF

1:15:41

+36:12

11:51

15.

Gunnhild Vikhamar

Lillomarka OL

1:20:30

+41:01

12:37

16.

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

2:05:11

+1:25:42

19:37

DSQ

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

24:38

+0:00

7:09

2.

Lars Fremstad

Larvik OK

24:59

+0:21

7:15

2.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

24:59

+0:21

7:15

4.

Bernt Bjørnsgård

Lillehammer OK

25:02

+0:24

7:16

5.

Elena Grand

Lillomarka OL

26:10

+1:32

7:36

6.

Hege Melby

Lardal OL

33:41

+9:03

9:47

7.

Line Sletner

Lillomarka OL

37:07

+12:29

10:47

8.

Cato Rotevatn Nyberg

Fossum IF

37:20

+12:42

10:51

9.

Ingvild Møretrø Fossøy

Øyestad IF allianse

37:21

+12:43

10:51

10.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

38:09

+13:31

11:05

11.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

38:14

+13:36

11:06

12.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

38:16

+13:38

11:07

13.

Vibeke Høst

Lillomarka OL

38:18

+13:40

11:08

14.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

39:12

+14:34

11:23

15.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

41:05

+16:27

11:56

16.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

43:20

+18:42

12:35

17.

Maiken Sandberg

Nydalens SK

43:54

+19:16

12:45

18.

Elin Brekke

Lillomarka OL

44:57

+20:19

13:04

19.

Knut Gjone

Sandefjord OK

50:18

+25:40

14:37

20.

Madeleine Aaslund Jenack

Gjø-Vard OL

50:48

+26:10

14:46

21.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

51:59

+27:21

15:06

22.

Sigurdur Freyr Sigurdsson

Stokke IL

54:48

+30:10

15:55

23.

Marie Pierre

59:58

+35:20

17:25

24.

Terje Malm

Hamar OK

1:05:41

+41:03

19:05

DSQ

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

10:34

156 157 170 159 160 171 178 152 172 173

DSQ

Kristin Vollen Sataøen

Rond OL

59:28

160

DNS

Sissel Pedersen Lundeby

Lillomarka OL

DNS

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Jørn Eugen Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Sigrun Gjone

Sandefjord OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 februar 2020, 15:12:26

Arrangør:

Nordmarka Skiorienteringsklubb

Antall deltagere:

323

Antall startet:

309