Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-o-treff Langdistanse 12. januar 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sine Wallberg

Heming Orientering

12:02

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

6:54

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

12:04

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

11:54

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

11:31

Erik Bergan

Kongsberg OL

11:58

Julie Eikeland

OL Tønsberg og omegn

8:28

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

8:50

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

Tyrving IL

37:22

+0:00

7:37

2.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

37:36

+0:14

7:40

3.

Lars Fremstad

Larvik OK

42:52

+5:30

8:44

4.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

44:55

+7:33

9:10

5.

Harald Bergan

Kongsberg OL

47:58

+10:36

9:47

6.

Line Sletner

Lillomarka OL

53:00

+15:38

10:48

7.

Audun Sanderud

Lillomarka OL

54:15

+16:53

11:04

8.

Håvard Bjønness

Østmarka OK

54:35

+17:13

11:08

9.

Anders Gauslaa

Rond OL

56:49

+19:27

11:35

10.

Gunnhild Vikhamar

Lillomarka OL

58:09

+20:47

11:52

11.

Erik Haugen

Ringsaker OK

1:00:29

+23:07

12:20

12.

Kyrre Sataøen

Rond OL

1:00:45

+23:23

12:23

13.

Vibeke Høst

Lillomarka OL

1:02:00

+24:38

12:39

14.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

1:02:03

+24:41

12:39

15.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

1:02:07

+24:45

12:40

16.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:02:18

+24:56

12:42

17.

Hege Melby

Lardal OL

1:03:44

+26:22

13:00

18.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

1:03:51

+26:29

13:01

19.

Sigurdur Freyr Sigurdsson

Stokke IL

1:05:53

+28:31

13:26

20.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:07:07

+29:45

13:41

21.

Elin Brekke

Lillomarka OL

1:08:04

+30:42

13:53

22.

Anne Gro Styrvold

Larvik OK

1:12:58

+35:36

14:53

23.

Knut Gjone

Sandefjord OK

1:16:31

+39:09

15:36

24.

Hanne M. Østvold

Heming Orientering

1:18:21

+40:59

15:59

25.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

1:19:04

+41:42

16:08

DSQ

Terje Malm

Hamar OK

1:25:20

151 172

DNS

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

DNS

Sigrun Gjone

Sandefjord OK

DNS

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Jørn Eugen Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Johansson

Heming Orientering

1:02:36

+0:00

6:04

2.

Knut Jetlund

Vang OL

1:06:04

+3:28

6:24

3.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

1:07:14

+4:38

6:31

4.

Jan Ola Pedersen

Vang OL

1:11:21

+8:45

6:55

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:13:32

+10:56

7:08

6.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

1:35:39

+33:03

9:17

7.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

1:39:43

+37:07

9:40

8.

Cato Rotevatn Nyberg

Fossum IF

1:42:08

+39:32

9:54

9.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

1:42:50

+40:14

9:59

DSQ

Knut Aalde

Nydalens SK

39:45

161 171 150 145 151 179 90

DSQ

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

59:16

147 146

DSQ

Emil Wingstedt

Halden SK

1:08:05

150

DSQ

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

1:43:02

145 151 179

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

11:59

+0:00

4:47

2.

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

17:04

+5:05

6:49

3.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

17:45

+5:46

7:06

DNS

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

27:12

+0:00

8:00

2.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

40:19

+13:07

11:51

3.

Marte Eger

Kongsberg OL

42:38

+15:26

12:32

4.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

55:30

+28:18

16:19

5.

Marie Rotevatn Nyberg

Fossum IF

56:10

+28:58

16:31

6.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:01:42

+34:30

18:08

7.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

1:03:02

+35:50

18:32

8.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

1:05:48

+38:36

19:21

DSQ

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

23:49

145 173

DSQ

Kristine Woldene

Fossum IF

35:47

178 171 158 150 151 145 173

DSQ

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

39:35

151

DNS

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

35:35

+0:00

7:15

2.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

36:29

+0:54

7:26

3.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

37:06

+1:31

7:34

4.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

37:09

+1:34

7:34

5.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

37:50

+2:15

7:43

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

39:34

+3:59

8:04

7.

Live Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

40:38

+5:03

8:17

8.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

41:45

+6:10

8:31

9.

Sara Martini

Asker Skiklubb

45:01

+9:26

9:11

10.

Signe Holo

Fossum IF

45:53

+10:18

9:21

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

48:59

+13:24

9:59

12.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

50:40

+15:05

10:20

13.

Maren Henriksen

Vang OL

50:49

+15:14

10:22

14.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

51:06

+15:31

10:25

15.

Maria Grovan

OL Tønsberg og omegn

57:14

+21:39

11:40

16.

Emma Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

1:01:36

+26:01

12:34

17.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

1:18:07

+42:32

15:56

DNS

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

DNS

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: D 17 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

54:51

+0:00

8:50

2.

Idunn Haavengen

NTNUI

56:35

+1:44

9:07

3.

Mariann Øren Arvesen

Sandefjord OK

58:54

+4:03

9:30

4.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:23:45

+28:54

13:30

DNS

Tiril Kihle

Konnerud IL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

48:21

+0:00

5:49

2.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

49:39

+1:18

5:58

3.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

50:09

+1:48

6:02

4.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

51:53

+3:32

6:15

5.

Oda Scheele

Nydalens SK

52:35

+4:14

6:20

6.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

53:25

+5:04

6:26

7.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

53:53

+5:32

6:29

8.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

54:06

+5:45

6:31

9.

Idunn Strand

IL BUL-Tromsø

57:43

+9:22

6:57

10.

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:02:02

+13:41

7:28

11.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

1:03:56

+15:35

7:42

12.

Ida Sofie Hjortland

Larvik OK

1:07:08

+18:47

8:05

13.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:08:57

+20:36

8:18

14.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

1:08:58

+20:37

8:18

15.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

1:11:30

+23:09

8:36

16.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

1:11:53

+23:32

8:39

17.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

1:12:59

+24:38

8:47

18.

Une Holtermann

Porsgrunn OL

1:16:58

+28:37

9:16

19.

Live Østvold

Heming Orientering

1:22:28

+34:07

9:56

20.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

1:23:46

+35:25

10:05

21.

Emma Engehult

Notodden OL

1:25:12

+36:51

10:15

22.

Anine Kjørholt Lie

Porsgrunn OL

1:26:58

+38:37

10:28

23.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

1:30:58

+42:37

10:57

DSQ

Lerke Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

39:36

166 178 152 164 163 170 171 177 146 147 173 179 9...

DNS

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

52:13

+0:00

5:04

2.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

53:50

+1:37

5:13

3.

Synne Strand

Lierbygda OL

55:44

+3:31

5:24

4.

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

56:54

+4:41

5:31

5.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

57:38

+5:25

5:35

6.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

58:30

+6:17

5:40

7.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

1:06:43

+14:30

6:28

8.

Margrethe Wisløff

NTNUI

1:07:45

+15:32

6:34

DSQ

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

43:06

162 154 161 171 150 145 151 179 90

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

54:08

+0:00

6:31

2.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:13:29

+19:21

8:51

3.

Bodil Nordenström

Fossum IF

1:25:09

+31:01

10:15

DSQ

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

50:56

162 167 166 160 178 152 164 163 170 177 147 173 17...

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

44:38

+0:00

7:11

2.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

48:41

+4:03

7:51

3.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

51:09

+6:31

8:15

4.

Tone Stokland

Sandefjord OK

53:13

+8:35

8:35

5.

Ane Bjørnsgaard

Lillehammer OK

53:39

+9:01

8:39

6.

Isa Heggedal

Konnerud IL

55:21

+10:43

8:55

7.

Liv Karen Johannessen

IL BUL-Tromsø

1:02:19

+17:41

10:03

8.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

1:03:19

+18:41

10:12

9.

Tiri Rebård

Sandefjord OK

1:04:39

+20:01

10:25

10.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

1:06:20

+21:42

10:41

11.

Eldri Holo

Fossum IF

1:06:22

+21:44

10:42

12.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:54:21

+1:09:43

18:26

DNS

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

12:12

+0:00

4:52

2.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

12:29

+0:17

4:59

3.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

15:45

+3:33

6:18

4.

Sindre Furland

Sandefjord OK

15:46

+3:34

6:18

5.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

16:34

+4:22

6:37

6.

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

17:11

+4:59

6:52

7.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

19:26

+7:14

7:46

8.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

19:32

+7:20

7:48

9.

Frode Wallberg

Heming Orientering

23:30

+11:18

9:24

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

30:41

+0:00

9:01

2.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

31:47

+1:06

9:20

3.

Even Lien

Gjø-Vard OL

31:52

+1:11

9:22

4.

Eirik Olsen Kirkevik

Hamar OK

33:29

+2:48

9:50

5.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

34:03

+3:22

10:00

6.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

35:43

+5:02

10:30

7.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

37:07

+6:26

10:55

8.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

37:41

+7:00

11:05

9.

Jørgen Ler

Fet OL

38:31

+7:50

11:19

10.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

39:18

+8:37

11:33

11.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

41:00

+10:19

12:03

12.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

46:41

+16:00

13:43

13.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

47:51

+17:10

14:04

14.

Tollef Tjentland

Lardal OL

50:09

+19:28

14:45

15.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

57:58

+27:17

17:02

16.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

1:31:17

+1:00:36

26:50

DSQ

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

29:43

150 145 173

DSQ

Jens Wold

Sturla, IF

30:53

171 145 173

DSQ

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

31:05

145 173

DSQ

Josef Öhman

Gjø-Vard OL

168 178 171 158 150 151 145 173 179 90

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

48:27

+0:00

5:50

2.

Axel Aalde

Nydalens SK

48:55

+0:28

5:53

3.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

52:03

+3:36

6:16

4.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

52:57

+4:30

6:22

5.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

53:46

+5:19

6:28

6.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

56:30

+8:03

6:48

7.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

57:32

+9:05

6:55

8.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

57:42

+9:15

6:57

9.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

57:51

+9:24

6:58

10.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

1:00:53

+12:26

7:20

11.

Hallvard Tjentland

Lardal OL

1:01:33

+13:06

7:24

12.

Halvor Løken

Kongsberg OL

1:04:42

+16:15

7:47

13.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

1:05:56

+17:29

7:56

14.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

1:06:46

+18:19

8:02

15.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

1:08:41

+20:14

8:16

16.

Arne Bergan

Kongsberg OL

1:11:52

+23:25

8:39

17.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

1:14:19

+25:52

8:57

18.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

1:14:39

+26:12

8:59

19.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

1:16:59

+28:32

9:16

20.

Gabriel Gjone

Sandefjord OK

1:18:01

+29:34

9:23

21.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

1:24:08

+35:41

10:08

22.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

1:26:33

+38:06

10:25

23.

Henrik Kaupang Lye

Larvik OK

1:27:33

+39:06

10:32

DSQ

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

53:41

177 147 173

DSQ

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

1:04:49

177 146 147 173

DNS

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

Klasse: H 17 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Engehult

Notodden OL

49:54

+0:00

8:02

2.

Einar Teslo

Hadeland OL

51:02

+1:08

8:13

3.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

56:00

+6:06

9:01

4.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:00:10

+10:16

9:42

5.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

1:05:58

+16:04

10:38

DSQ

Gaute Lindaas

Elverum OK

1:29:57

177

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

45:02

+0:00

4:22

1.

Eskil Frøisland

Vang OL

45:02

+0:00

4:22

3.

Isak Jonsson

Nydalens SK

45:20

+0:18

4:24

4.

Even Lindaas

Vang OL

47:27

+2:25

4:36

5.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

49:37

+4:35

4:49

6.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

49:52

+4:50

4:50

7.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

50:32

+5:30

4:54

8.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

51:01

+5:59

4:57

9.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

52:11

+7:09

5:03

10.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

53:58

+8:56

5:14

11.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

57:53

+12:51

5:37

12.

Marius Aurebekk

Torridal IL

58:21

+13:19

5:39

13.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

59:06

+14:04

5:44

14.

Mats Lindaas

Elverum OK

59:11

+14:09

5:44

15.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

1:00:46

+15:44

5:53

16.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:01:17

+16:15

5:56

17.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

1:01:29

+16:27

5:58

18.

Kristian Østermann

Heming Orientering

1:01:58

+16:56

6:00

19.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

1:03:55

+18:53

6:12

20.

Sune Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

1:06:46

+21:44

6:28

21.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

1:08:10

+23:08

6:37

22.

Gaute Bergan

Nydalens SK

1:08:45

+23:43

6:40

23.

Halvard Kornmo

Porsgrunn OL

1:10:21

+25:19

6:49

24.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:15:51

+30:49

7:21

25.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:16:58

+31:56

7:28

26.

Johan Eger

Kongsberg OL

1:21:39

+36:37

7:55

27.

Håvard Skriubakken

Porsgrunn OL

1:21:50

+36:48

7:56

28.

Anders L. Rosenvold

Porsgrunn OL

1:37:01

+51:59

9:25

DSQ

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

32:36

163 162 154 161 171 150 145 151 179 90

DSQ

Hallgeir Brevik

Stokke IL

1:33:53

163 162 154 145

DSQ

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

DNS

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

48:08

+0:00

4:11

2.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

48:21

+0:13

4:12

3.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

50:22

+2:14

4:22

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

50:36

+2:28

4:24

5.

Øyvind Wiggen

NTNUI

52:40

+4:32

4:34

6.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

54:56

+6:48

4:46

7.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

58:00

+9:52

5:02

8.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

1:03:05

+14:57

5:29

9.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:08:38

+20:30

5:58

10.

Lars Widmer

Ski-O Swiss

1:11:00

+22:52

6:10

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

50:43

+0:00

4:55

2.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

58:19

+7:36

5:39

3.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:02:07

+11:24

6:01

4.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

1:02:41

+11:58

6:05

5.

Martin Øhman

Gjø-Vard OL

1:03:43

+13:00

6:11

6.

Bjørn Berge

Hadeland OL

1:04:41

+13:58

6:16

7.

Jakob Juel Andersen

Lillehammer OK

1:06:57

+16:14

6:30

8.

Jens Tjentland

Lardal OL

1:09:02

+18:19

6:42

9.

Asgeir Lium

Fet OL

1:17:06

+26:23

7:29

DSQ

Espen Røste

Kongsberg OL

42:03

162 154 161 171 150 145 151 179

DSQ

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

56:43

163

DSQ

Jostein Andersen

Nydalens SK

1:02:57

145 151

DSQ

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

1:05:21

151

DSQ

Knut Landstad

Nydalens SK

1:06:15

151

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

47:20

+0:00

5:42

2.

Jonny I Hansen

IL BUL-Tromsø

50:00

+2:40

6:01

3.

Morten Heir

Fossum IF

57:22

+10:02

6:54

4.

Håkon Wold

Sturla, IF

58:14

+10:54

7:00

5.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

58:30

+11:10

7:02

6.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

1:03:32

+16:12

7:39

7.

Stein Arne Negård

Vang OL

1:05:27

+18:07

7:53

8.

Øystein Holo

Fossum IF

1:06:24

+19:04

7:59

9.

Sören Jonsson

Nydalens SK

1:09:03

+21:43

8:19

10.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

1:09:25

+22:05

8:21

11.

Erik Næss

Østmarka OK

1:11:36

+24:16

8:37

12.

Per Sandberg

Nydalens SK

1:12:31

+25:11

8:44

13.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

1:15:08

+27:48

9:03

14.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

1:15:43

+28:23

9:07

15.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

1:16:00

+28:40

9:09

16.

Nils Bergan

Nydalens SK

1:18:11

+30:51

9:25

17.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

1:25:32

+38:12

10:18

18.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:30:47

+43:27

10:56

19.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:52:04

+1:04:44

13:30

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

40:49

+0:00

6:35

2.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:13:31

+32:42

11:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 februar 2020, 16:55:41

Arrangør:

Nordmarka Skiorienteringsklubb

Antall deltagere:

280

Antall startet:

267