Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O løp 5 Individuell start 11. februar 2020

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

18:32

+0:00

2.

Carl Macody Lund

Varegg Fleridrett

19:18

+0:46

3.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

21:39

+3:07

4.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

21:56

+3:24

5.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

22:25

+3:53

6.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

22:31

+3:59

7.

Knut Utne

Fana IL

24:21

+5:49

DSQ

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

18:59

DSQ

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

19:54

DSQ

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

21:18

32

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

22:23

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

22:58

+0:35

3.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

22:59

+0:36

4.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

23:47

+1:24

5.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

25:29

+3:06

6.

Ragnhild Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

26:04

+3:41

7.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

30:33

+8:10

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

25:15

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

29:02

+3:47

3.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

30:13

+4:58

DSQ

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

32:42

79

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

27:22

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

28:13

+0:51

3.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

28:26

+1:04

4.

Solveig Løvås

Varegg Fleridrett

31:45

+4:23

DSQ

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

65 77 46 49 53 78 117 79 54 48 59 83 4...

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Reikvam

IL Gular

20:33

+0:00

2.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

21:12

+0:39

3.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

22:13

+1:40

4.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

22:22

+1:49

5.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

23:47

+3:14

6.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

26:08

+5:35

7.

Ketil Nummedal

Fana IL

27:53

+7:20

8.

Helge Emhjellen

IL Gular

28:15

+7:42

9.

Lars Fjellanger

Fana IL

32:25

+11:52

10.

Ole Tørnqvist

Fana IL

34:28

+13:55

DSQ

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

18:32

DSQ

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

20:31

DSQ

Geir Heksem

Fana IL

23:21

46

DSQ

Erik Vikane

Fana IL

25:08

DSQ

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

38:27

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

24:33

+0:00

2.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

29:35

+5:02

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

30:24

+5:51

4.

Liv Ormberg

Gneist, IL

33:07

+8:34

DSQ

Rannveig Nordhagen

Fana IL

25:05

83

DSQ

Vibeke Øye

IL Gular

26:20

32

DSQ

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

33:27

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Egil Engan

Varegg Fleridrett

28:58

+0:00

2.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

29:44

+0:46

3.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

33:17

+4:19

4.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

38:23

+9:25

5.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

42:04

+13:06

DSQ

Gunnar Knudsen

TIF Viking

30:19

54

DSQ

Per Bjørkhaug

TIF Viking

31:13

DSQ

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

38:04

43

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

37:32

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 februar 2020, 19:55:41

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57