Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #7 3. mars 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

50:32

+0:00

7:25

2.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

55:08

+4:36

8:06

3.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:01:36

+11:04

9:03

4.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

1:04:59

+14:27

9:33

5.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:13:12

+22:40

10:45

161

6.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:13:56

+23:24

10:52

7.

Ladislav Semrád

Nydalens SK

1:14:11

+23:39

10:54

8.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:15:24

+24:52

11:05

9.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:22:20

+31:48

12:06

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

56:10

+0:00

12:28

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:02:02

+5:52

13:47

3.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Ås-NMBU Orientering

1:03:54

+7:44

14:12

4.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:05:12

+9:02

14:29

5.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:12:02

+15:52

16:00

6.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:15:37

+19:27

16:48

7.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:22:58

+26:48

18:26

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

43:30

+0:00

9:40

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

46:19

+2:49

10:17

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

49:52

+6:22

11:04

3.

Donatas Kontautas

OK Moss

49:52

+6:22

11:04

5.

Audun Bjerknes

Måren OK

51:58

+8:28

11:32

6.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

52:07

+8:37

11:34

7.

Morten Fredh

OK Moss

52:29

+8:59

11:39

8.

Vetle Brekmo

Ås-NMBU Orientering

54:06

+10:36

12:01

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

54:14

+10:44

12:03

10.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

56:30

+13:00

12:33

11.

Asgeir Lium

Fet OL

56:37

+13:07

12:34

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:05:25

+21:55

14:32

13.

Adam Kristiansen

OK Moss

1:31:11

+47:41

20:15

DSQ

Sondre Ladim

OK Moss

56:43

176 174 161 162 163

DNS

Tor Ringstad

Hedrum OL

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

46:40

+0:00

10:22

2.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

52:02

+5:22

11:33

163

3.

Dag Brenås

Varteig OL

52:55

+6:15

11:45

4.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

54:10

+7:30

12:02

5.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

54:41

+8:01

12:09

6.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

56:04

+9:24

12:27

7.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

56:17

+9:37

12:30

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

57:29

+10:49

12:46

9.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

58:26

+11:46

12:59

10.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

58:30

+11:50

13:00

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

59:30

+12:50

13:13

161

12.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:00:14

+13:34

13:23

13.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:00:54

+14:14

13:32

14.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:09:08

+22:28

15:21

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:09:17

+22:37

15:23

16.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:10:49

+24:09

15:44

17.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:13:32

+26:52

16:20

18.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:21:10

+34:30

18:02

19.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:25:27

+38:47

18:59

DSQ

Torgeir Snilsberg

OK Moss

1:03:51

176 174 160 161 162 163 164

DNS

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

DNS

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

DNS

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

33:21

+0:00

12:49

2.

Erle Elise Wold

OK Moss

49:08

+15:47

18:53

3.

Erle Pedersen Wetterhus

OK Moss

1:08:34

+35:13

26:22

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

29:33

+0:00

11:21

2.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

37:33

+8:00

14:26

3.

Birk Breimo

OK Moss

50:41

+21:08

19:29

4.

Selmer Løken

OK Moss

51:44

+22:11

19:53

5.

Mohammed Abshir

OK Moss

52:14

+22:41

20:05

6.

Brage Kristiansen

OK Moss

53:03

+23:30

20:24

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

33:12

+0:00

12:46

2.

Sindre Ohm

Nordre Follo Orientering

38:48

+5:36

14:55

3.

Hanne Wold

OK Moss

49:09

+15:57

18:54

4.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

57:25

+24:13

22:05

DNS

Celine Ytternes

Nordre Follo Orientering

DNS

Mariell Arntzen

Nydalens SK

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

44:34

21:13

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

24:03

11:27

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

39:46

18:56

Amelia Bryne

OK Moss

37:16

17:44

Tuva Lundsrud

OK Moss

16:19

7:46

Trym Breimo

OK Moss

34:31

16:26

Mira Lundsrud

OK Moss

30:35

14:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mars 2020, 20:35:17

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

77

Antall startet:

70