Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heimdal vintersprint dag 2 7. mars 2020

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anu Tuomisto

NTNUI

22:55

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

24:00

+1:05

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

25:04

+2:09

4.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

25:36

+2:41

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

31:27

+8:32

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

33:11

+10:16

7.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

34:21

+11:26

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

22:17

+0:00

2.

Markus Kjærner-Semb

NTNUI

23:02

+0:45

3.

Emil Granqvist

NTNUI

23:16

+0:59

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

24:06

+1:49

5.

Jonas Grønli

Freidig

24:30

+2:13

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

24:33

+2:16

7.

Håkon Holstad

Freidig

25:56

+3:39

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:10

+3:53

9.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

26:18

+4:01

10.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

27:10

+4:53

11.

Øyvind Wiggen

NTNUI

27:14

+4:57

12.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

27:44

+5:27

13.

Jo Even Kolstad

Freidig

28:31

+6:14

14.

Marius Staff

NTNUI

29:27

+7:10

15.

Erlend Aune

Byåsen IL

29:46

+7:29

16.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

30:42

+8:25

17.

HSG

Test

33:08

+10:51

18.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

35:42

+13:25

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

21:34

+0:00

2.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:53

+1:19

3.

Åsa Bull

Byåsen IL

23:22

+1:48

DSQ

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

25:59

150

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

28:19

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

30:19

+2:00

3.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

30:57

+2:38

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

20:40

+0:00

2.

Åse-Mari Wikstrøm

Nidarøst OK

29:44

+9:04

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

32:14

+11:34

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

27:48

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

29:20

+1:32

3.

Børge Leiren

Byåsen IL

29:28

+1:40

4.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

31:48

+4:00

5.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

33:08

+5:20

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

33:13

+5:25

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

33:16

+5:28

8.

Rune Stræte

Wing OK

34:00

+6:12

9.

Roy Seland

Nidarøst OK

36:39

+8:51

Klasse: Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

20:29

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

22:47

+2:18

3.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

29:46

+9:17

4.

Anne May Vestheim

32:00

+11:31

5.

Morten Løberg

OK Fjell

32:09

+11:40

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

20:37

150

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

23:27

+0:00

2.

Terje Midtbø

Wing OK

24:05

+0:38

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

28:03

+4:36

4.

John Lerli

Melhus IL

29:09

+5:42

5.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

29:57

+6:30

6.

Magnus Landstad

Freidig

30:59

+7:32

7.

Roar Forbord

Malvik IL

31:36

+8:09

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

43:30

+20:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mars 2020, 12:12:33

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58