Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Trening 23. april 2020

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

22:49

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

26:48

+3:59

Innsendt korrigert klasse

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

32:10

+9:21

4.

Sharon Broadwell

GEOFORM

36:41

+13:52

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:37

+14:48

6.

Birgitte Repstad

PRIVAT

40:47

+17:58

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

41:57

+19:08

8.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:24

+29:35

9.

Merete Bugge

STAMI

54:29

+31:40

9.

Trine Merete Drevvatne Bugge

PRIVAT

54:29

+31:40

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:43

+31:54

12.

Aina Grymyr

Haugerud

59:09

+36:20

13.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:17

+38:28

14.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:24:37

+1:01:48

Bekreftet tid

Siri Spjelkavik

Meteorologen

Bekreftet tid

Arne Kildal

Vestre Akers SK

Bekreftet tid

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

24:35

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

26:05

+1:30

3.

Per Schanche

Asker SK

29:08

+4:33

4.

Einar Jensen

Statens kartverk

29:44

+5:09

5.

Sharon Broadwell

GEOFORM

38:01

+13:26

6.

Kjersti Skantze

TYRVING

46:05

+21:30

7.

Morten Henning Hjelm

PRIVAT

48:25

+23:50

8.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:00

+24:25

9.

Rikke Gåsholt

UIO

51:50

+27:15

10.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

57:49

+33:14

11.

Anna Charlotta Gøhlmann

PRIVAT

58:40

+34:05

12.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

1:02:43

+38:08

13.

Donald Skantze

TYRVING

1:08:39

+44:04

Bekreftet tid

PER Morten Lefdal

OEC Consulting

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

29:41

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

30:34

+0:53

3.

Steinar Låg

Veritas BIL

33:42

+4:01

4.

Markus Oftebro

PRIVAT

33:46

+4:05

5.

Trond Lund

TYRVING

33:48

+4:07

6.

Odd Arve Lien

Bærum Sykehus

37:09

+7:28

7.

Bjørn Hauge

Nydalens Skiklub

37:28

+7:47

8.

Christian Nilsson

PRIVAT

38:12

+8:31

9.

Paul Anton Solheim

Micado

38:16

+8:35

10.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

38:32

+8:51

11.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

39:06

+9:25

12.

Guttorm L Egge

GEOFORM

39:32

+9:51

13.

Stein Mella

Praxair

40:44

+11:03

14.

Tor Ringstad

Cisco

42:49

+13:08

15.

Sigbjørn Modalsli

FOssum IF

43:38

+13:57

15.

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

43:38

+13:57

17.

Britta Fismen

FOssum IF

44:09

+14:28

17.

Sindre Lien Oftebro

PRIVAT

44:09

+14:28

19.

Morten Wettergren

FOssum IF

44:39

+14:58

20.

Anne Hinsch

Statsbygg

45:00

+15:19

20.

Knut Anders Løken

FOssum IF

45:00

+15:19

20.

Paul Hinsch

Micado

45:00

+15:19

23.

Jon Lahlum

GEOFORM

46:29

+16:48

24.

Birgitte Repstad

PRIVAT

48:53

+19:12

25.

John Thomas Petersen

PRIVAT

49:51

+20:10

26.

Richard Blom

FBI

51:11

+21:30

27.

Kristin Berg

PRIVAT

52:38

+22:57

28.

Are Fagerhaug

PRIVAT

54:35

+24:54

29.

Johan Arild Mygland

PRIVAT

54:43

+25:02

30.

Aleidis Løken

Heming Orientering

55:21

+25:40

31.

Lars-Erik Fiskum

TYRVING

56:23

+26:42

32.

Alf Pettersen

PRIVAT

56:29

+26:48

33.

Bjørn Ingar Fjeldstad

PRIVAT

56:51

+27:10

34.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

1:05:09

+35:28

35.

Erik Thorstensen

PRIVAT

1:08:21

+38:40

36.

Arne Kildal

Vestre Aker Skiklubb

1:09:29

+39:48

37.

Knut Hallgeir Wik

PRIVAT

1:09:41

+40:00

38.

Morten Åm

PRIVAT

1:14:43

+45:02

Bekreftet tid

Elisabeth Frøyland

PRIVAT

Bekreftet tid

Per Stedje

BASE Farm

Bekreftet tid

Randi Nilstad

PRIVAT

Bekreftet tid

Anne Sørby Halden

Nydalens Skiklub

Bekreftet tid

Peder Tore Fossheim Asplin

PRIVAT

Bekreftet tid

Elling Johan Fossheim Asplin

PRIVAT

Bekreftet tid

Rune Hultgreen

GEOFORM

Bekreftet tid

Harald Iwe

IL Geoform

Bekreftet tid

Erik Sondre Paulsen

PRIVAT

Bekreftet tid

Trond Brevik

PRIVAT

Bekreftet tid

Tone Jahren Herud

PRIVAT

Bekreftet tid

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

Bekreftet tid

Per Kaarby

Over Toppen IL

Bekreftet tid

Anne-Christine Bendixen Markset

KOLL

Bekreftet tid

Øystein Holo

PRIVAT

Bekreftet tid

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2020, 09:03:13

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

85

Antall startet:

85