Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #3 UsynligO/LiveloxO/Touch Free 16. mai 2020

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

27:45

+0:00

7:46

2.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

30:29

+2:44

8:32

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

30:39

+2:54

8:35

4.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

31:48

+4:03

8:54

5.

Harald Iwe

IL GeoForm

36:26

+8:41

10:12

6.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

36:37

+8:52

10:15

7.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

46:05

+18:20

12:54

8.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

48:41

+20:56

13:38

9.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

1:08:57

+41:12

19:18

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

37:51

+0:00

11:24

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

49:55

+12:04

15:02

3.

Grete Berntsen

Måren OK

56:28

+18:37

17:00

4.

Linda Fredh

OK Moss

1:16:51

+39:00

23:08

5.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

1:25:33

+47:42

25:46

DSQ

Sofie Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

57:13

160

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

46:58

+0:00

10:11

2.

Petter Gullikstad

Røros IL

49:36

+2:38

10:45

3.

Toril Hallan

Lillomarka OL

52:07

+5:09

11:18

4.

Peter Klaveness

Måren OK

52:59

+6:01

11:29

5.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

53:39

+6:41

11:38

6.

Martin Granly

Lillomarka OL

53:59

+7:01

11:42

7.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

58:43

+11:45

12:44

8.

Pål Sommerhein

Fossum IF

59:28

+12:30

12:53

9.

Anders Flågen

Heming Orientering

59:38

+12:40

12:56

10.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:00:24

+13:26

13:06

11.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:00:34

+13:36

13:08

12.

Anne Danielsen

Nydalens SK

1:02:29

+15:31

13:33

13.

Kjersti Hov

Fossum IF

1:02:35

+15:37

13:34

14.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

1:04:08

+17:10

13:54

15.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:04:33

+17:35

14:00

16.

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:05:14

+18:16

14:09

17.

Celine Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:05:18

+18:20

14:09

18.

Linda Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:09:34

+22:36

15:05

19.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:12:31

+25:33

15:43

20.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:12:45

+25:47

15:46

21.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:14:51

+27:53

16:14

22.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

1:28:54

+41:56

19:17

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

51:16

+0:00

8:59

2.

Svein Nygård

Lillomarka OL

55:49

+4:33

9:47

168

3.

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

57:31

+6:15

10:05

4.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:01:23

+10:07

10:46

5.

Morten Fredh

OK Moss

1:04:00

+12:44

11:13

6.

Trond Sigvald Hetland

Nordre Follo Orientering

1:04:55

+13:39

11:23

7.

Erik Sauar

Koll IL

1:11:58

+20:42

12:37

8.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

1:12:02

+20:46

12:38

9.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:16:10

+24:54

13:21

10.

Sindre Ohm

Nordre Follo Orientering

1:25:21

+34:05

14:58

DSQ

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

52:27

178


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2020, 20:00:07

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48