Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open 2 19. mai 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marta Radwanska

Østmarka OK

18:06

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

38:02

+0:00

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

41:29

+3:27

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:04:25

+0:00

40:15

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:14:05

+9:40

46:18

3.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:24:32

+20:07

52:50

3.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:24:32

+20:07

52:50

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Johansen

Hisøy OK

53:25

+0:00

2.

Heidi Vogt

Østmarka OK

59:10

+5:45

3.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

59:38

+6:13

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

53:14

+0:00

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

54:30

+1:16

3.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

58:30

+5:16

4.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:08:14

+15:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

23:00

+0:00

2.

Sigmund Ølstad

Fet OL

33:06

+10:06

3.

Mons Sætre Lorentsen

Fet OL

37:57

+14:57

4.

Aksel Nes

Nittedal OL

49:00

+26:00

5.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

1:03:04

+40:04

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

57:25

+0:00

2.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:10:33

+13:08

DSQ

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:30:05

227 207 223 212 210 211

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

41:35

+0:00

25:59

2.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

46:00

+4:25

28:45

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

47:21

+5:46

29:35

4.

Skage Grønneberg

Heming Orientering

48:46

+7:11

30:28

5.

Håvar Brevik

Østmarka OK

51:59

+10:24

32:29

6.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

52:22

+10:47

32:43

7.

Per-Jacob Ølstad

Fet OL

55:34

+13:59

34:43

8.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

56:22

+14:47

35:13

9.

Rune Teigland

Østmarka OK

58:34

+16:59

36:36

10.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

1:00:48

+19:13

38:00

11.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:01:16

+19:41

38:17

12.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:06:02

+24:27

41:16

13.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

1:06:06

+24:31

41:18

14.

Tormod Bøe

Fossum IF

1:10:38

+29:03

44:08

15.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:11:36

+30:01

44:45

16.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:14:30

+32:55

46:33

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Sommerhein

Fossum IF

39:54

+0:00

9:30

2.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

49:49

+9:55

11:51

3.

Terje Linløkken

Østmarka OK

52:33

+12:39

12:30

4.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

54:50

+14:56

13:03

5.

NN

Ukjent

1:01:25

+21:31

14:37

6.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:16:10

+36:16

18:08

7.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:27:24

+47:30

20:48

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

33:02

+0:00

10:19

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:23

+2:21

11:03

3.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

46:26

+13:24

14:30

4.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

48:25

+15:23

15:07

5.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

51:19

+18:17

16:02

6.

Inge Sandstad Skrondal

Klubbløs

52:33

+19:31

16:25

7.

Bjørn Egner

Heming Orientering

55:42

+22:40

17:24

8.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

56:51

+23:49

17:45

9.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

57:44

+24:42

18:02

DSQ

Marius Knøsberg Esvall

Østmarka OK

1:30:05

210 211

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Woll

Østmarka OK

36:26

+0:00

11:45

2.

Øyvind Haug

Østmarka OK

39:26

+3:00

12:43

3.

Eva Næss Karlsen

Østmarka OK

45:34

+9:08

14:41

4.

June Herredsvela

Østmarka OK

47:00

+10:34

15:09

5.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

49:03

+12:37

15:49

6.

Line Aas Mjøster

Østmarka OK

52:04

+15:38

16:47

7.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

52:08

+15:42

16:49

8.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

59:13

+22:47

19:06

9.

Aina Grymyr

Haugerud IF

1:18:34

+42:08

25:20

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Korhan Markussen

Østmarka OK

23:48

+0:00

10:49

2.

Christine Teig

Nydalens SK

24:06

+0:18

10:57

3.

Alfred Teig

Nydalens SK

25:14

+1:26

11:28

4.

Kristin Leholt

Klubbløs

25:58

+2:10

11:48

5.

Terje Throndsen

Nittedal OL

32:13

+8:25

14:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2020, 09:04:33

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

70

Antall startet:

69